لیگ جزیره/ شکست چلسی و وستهام، فرار ساندرلند از منطقه سقوط

لیگ جزیره/ شکست چلسی و وستهام، فرار ساندرلند از منطقه سقوط

1221
20:22
18 اردیبهشت 1395
ساندرلند مقابل چلسی به پیروزی ارزشمندی دست یافت.

وبسایت رسمی برنامه نود - ساندرلند مقابل چلسی به پیروزی ارزشمندی دست یافت.

به گزارش وبسایت نود، هفته سی و هفتم رقابت های فوتبال لیگ برتر انگلیس، عصر شنبه با برگزاری 5 دیدار دیگر پیگیری شد که در رقابت حساس برای فرار از سقوط، ساندرلند برنده این هفته لقب گرفت.

ساندرلند در روزی که نیوکاسل مقابل ویلا با تساوی بدون گل متوقف شد، و نورویچ هم مقابل یونایتد شکست خورد، بازی 2-1 باخته مقابل چلسی را با برد 3-2 عوض کرد تا به رده هفدهم صعود کند. در این دیدار، کاستا و ماتیچ چلسی را پیش انداختند، ولی در دقایق 67 و 70، بورینی و دفو با زدن دو گل، بازی را به نفع ساندرلند تغییر دادند. در این بازی، تری در وقت های اضافه، از زمین بازی اخراج شد. ساندرلند از 36 بازی، 35 امتیازی و هفدهم است.

دیدار تیم های برنموث و وست برومویچ با تساوی 1-1 به پایان رسید. این دو تیم شانزدهم و پانزدهم هستند.

کریستال پالاس در خانه خود با نتیجه 2-1 از سد استوک سیتی گذشت و به رده چهارم صعود کرد. هر دو گل پالاس توسط گیل به ثمر رسید.

نیوکاسل از بهترین فرصت خود استفاده نکرد و با تساوی بدون گل مقابل تیم سقوط کرده ویلا متوقف شد تا به رده هجدهم سقوط کند و در خطر افتادن به دسته پایین تر قرار گیرد.

سوانزی هم دست به کار بزرگی زد و مقابل تیم آماده این فصل، وستهام در لندن به پیروزی پر گل 4-1 دست یافت تا به رده یازدهم برسد. وستهام نیز با این شکست خانگی، اندک شانس هایش را برای حضور در لیگ قهرمانان اروپا، کمتر از قبل می بیند. انها 59 امتیازی ماندند.

2021

نظرات کاربران
24
سوانزی غول کش کش
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۲۶:۲۲
پاسخ
0
1