لیگ جزیره؛ منچستریونایتد برد، آرسنال متوقف شد

لیگ جزیره؛ منچستریونایتد برد، آرسنال متوقف شد

1291
21:58
05 آبان 1398
منچستریونایتد در زمین نورویچ 3-1 پیروز شد. آرسنال در خانه مقابل پالاس 2-2 متوقف شد.

به گزارش وبسایت نود، آرسنال برتری 2-0 را از دست داد، یونایتد در یک بازی برتر 3-1 نورویچ را شکست داد.

در ادامه هفته دهم لیگ برتر انگلیس، یکشنبه دو مسابقه دیگر برگزار شد. منچستریونایتد بعد از چند هفته ناکامی در لیگ برتر بالاخره پیروز شد. آرسنال هم در خانه برتری 2-0 را از دست داد.

منچستریونایتد که در این بازی بعد از مدت ها ترکیب اصلی خود را در اختیار داشت، البته همچنان از حضور پوگبا بی بهره بود، با نمایشی خوب در نیمه اول به دو گل رسید. در دقیقه 21 بود که مک تومینی با فرصت طلبی درون محوطه جریمه توانست با ضربه ای بغل پا، بازی را 1-0 کند.

دقیقه 29 بعد از کمک گرفتن از VAR، پنالتی اعلام شد. رشفورد پشت توپ ایستاد ولی کرول ضربه او را مهار کرد. یک دقیقه بعد رشفورد جبران کرد و پاس عالی جیمز را با یک ضربه بغل پا بدل به گل دوم کرد. پیش از پایان نیمه اول یونایتد صاحب یک فرصت ارزشمند دیگر شد. این بار هم VAR نقش ایفا کرد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. اما مارسیال هم نتوانست کرول را مغلوب کند.

در نیمه دوم یونایتد به خوبی میدان داری کرد و در دقیقه 73 مارسیال روی یک حرکت تیمی دیدنی توانست با ضربه ای چیپ بازی را 3-0 کند. هرچند یونایتد موقعیت های دیگری هم برای گلزنی داشت ولی باز هم کرول واکنش های خوبی نشان داد. در دقایق پایانی نورویچ بهتر عمل کرد و دقیقه 88 توسط هرناندز به یک گل رسید. در نهایت یونایتد 3-1 پیروز شد تا سومین برد فصلش را جشن بگیرد.

در دیگر بازی، آرسنال در لندن میزبان کریستال پالاس بود. یاران امری در این مسابقه خانگی شروع خیلی خوبی داشتند و در دقیقه 7 روی پاس ژاکا، توسط پاپاستاتوپولوس به گل نخست رسیدند. دو دقیقه بعد، مدافع دیگری آرسنال را به گل رساند. لوئیز در دقیقه 9 بازی را 2-0 کرد.

اما کریستال پالاس به بازی برگشت در دقیقه 32 میلیوویویچ توانست از روی نقطه پنالتی بازی را 2-1 کند. فشار پالاس در ابتدای نیمه دوم وثر واقع شد و این بار جردن آیو گلزنی کرد تا بازی 2-2 شود. آرسنال در ادامه هر چه زد به در بسته خورد. حتی دقیقه 83 بار دیگر پاپاستاتوپولوس گلزنی کرد، اما گل او توسط VAR مردود اعلام شد.

به این ترتیب آرسنال 16 امتیازی شد و در رده پنجم ایستاده است. کریستال پالاس با 15 امتیاز در رده ششم است و منچستریونایتد 13 امتیازی، هفتم است.

1878

 

نظرات کاربران
بایرن
من به شخصه از یونایتد خوشم نمیاد ولی دلم میخواد که منچستر به روزهای خوبش برگرده تا لیگ جزیره جذابتر بشه اونم زمانی که لیورپول و من سیتی اینقدر با کیفیت بازی میکنن فقط یه چیز رو موندم چرا منچستر با این همه درآمد زایی یه مربی خوب برا تیمش نمیگیره مربی اگه مربیه خوبی باشه میتونه از بازیکنای متوسطش یه اندی کل یا یه دواتی یورک دیگه واسه منچستر درست کنه ولی بازم به امید قهرمانی لیورپول اگه اینو دارم میگم دلیلش اینه که منچستر یونایتد غیر ممکن امسال با این سبک بازی حتی سهمیه اروپا بگیره باید یه مربی شبیه ویرسا بگیرن تا تیم رو به روزهای درخشانش برگردونه
۰۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۱۵:۰۵
پاسخ
24
3
حامد نیستلروی
واقعا نمیدونم این چه وضع اسفناکی برای آمار پنالتیهاس فکر کنم بالای 6تا تو این فصل پنالتی خراب کردند. یادش بخیر بازیکن موردعلاقه ام یعنی فن نیستلروی از بیست تا پنالتی شاید یکیشو خراب میکرد خودش به تنهایی اندازه سه تا مهاجم گل میزد. چقدر جاش خالیه.
۰۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۵:۱۴
پاسخ
12
39
v
آمار تعداد پنالتی هایی که واسه من یو میگیرن از همه جالبتره.اف ای همیشه هوای یونایتد رو داره.
۰۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۵:۴۴
34
23
بابک توپچی
امری اوت.
۰۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۷:۲۵
پاسخ
2
40
رضا
اشتباه واضح وار در مردود کردن گل آرسنال رسما ۳ امتیاز رو از آرسنال گرفت. کاش لیگ برتر یک بار برای همیشه تکلیف استفاده از وار رو معلوم کنه.
۰۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۶:۰۹
پاسخ
16
24
بابک توپچی
دیوار کوتاه تر از آرسنال نیست.همیشه داوری ها علیه ماست ولی تا زمانی که آرسنال خودش کاری واسه خودش نکنه داوری ها همینجوری میمونه.
۰۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۸:۲۰
16
23
hafez
کابوسی به نام پنالتی برای منچستر...اگه بازی گره خورده بود دقیقه 90 پنالتی میشد بازم خراب میکردن اینا؟؟؟نمیدونم تو تمرینات چیکار میکنن...با دروازه خالی تمرین پنالتیمیکنن یا گلر میگه بزن اونور من میرم یه ور دیگ ک بگیم خوب پنالتی میزنی؟عجیبه تو تیمی مثل منچستر تو یه نیمه 2 پنالتی هدر بدن...
۰۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۶:۰۵
پاسخ
5
30