لیگ جزیره / پیروزی آسان منچستریونایتد و وستهام

لیگ جزیره / پیروزی آسان منچستریونایتد و وستهام

2072
01:20
02 اردیبهشت 1395
یونایتد و وستهام در خانه به بردهای آسانی دست یافتند.

وبسایت رسمی برنامه نود - یونایتد و وستهام در خانه به بردهای آسانی دست یافتند.

به گزارش وبسایت نود، چهارشنبه شب سه بازی از لیگ برتر انگلیس انجام شد که وستهام و منچستریونایتد در خانه به پیروزی های آسانی رسیدند و فشار را روی رقبای بالای جدولی خود، حفظ کردند.

چهارشنبه شب، دو تیم یونایتد و کریستال پالاس که هر دو باید هفته آینده در جام حذفی انگلیس به میدان بروند، در الدترافورد به مصاف هم رفتند. تیم فن خال برای این بازی چند تغییر داشت، اما شیاطین سرخ نسبت به بازی قبلی مقابل ویلا، عملکرد بهتری داشتند و به فرصت های متعددی مقابل دروازه حریف رسیدند.

یونایتد در این مسابقه خیلی زود در دقیقه 4 با اشتباه بازیکن حریف به گل رسید، دلینی به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا بازی 1-0 به نفع میزبان شود.

بعد از این گل، باز هم یونایتد بود که به موقعیت های بیشتر و بهتری می رسید، یاران فن خال هم در نیمه اول و هم در نیمه دوم، چند فرصت خوب ایجاد کردند، که ضربات لینگارد، رونی، ماتا و رشفورد، با مهار دروازه بان حریف همراه شد.

اما دارمیان در دقیقه 55 موفق شد اولین گل خود را برای یونایتد به ثمر برساند. مدافع ایتالیایی یونایتد با یک ضربه دیدنی با پای چپ گل دوم شیاطین سرخ را به ثمر رساند.

در نهایت یونایتد در این بازی، با دو گل پیروز شد و فاصله اش را با سیتی کم کرد. تیم فن خال اکنون از 34 بازی 59 امتیاز دارد و در رده پنجم قرار گرفته است.

وستهام نیز در خانه موفق شد با نتیجه 3-1 واتفورد، دیگر تیم حاضر در مرحله نیمه نهایی جام حذفی را مغلوب سازد. در این بازی، نوبل دو بار از روی نقطه پنالتی برای میزبان گلزنی کرد و دیگر گل چکش ها، توسط اندی کارول به ثمر رسید. در دقیقه 90 هم، دینی یک پنالتی را برای واتفورد از دست داد و امربات با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد تا لحظات پایانی، واتفورد ده نفره کار را دنبال کند.

وستهام با این برد، 56 امتیازی و ششم است. واتفورد هم با 41 امتیاز، دوازدهم است.

 

2021

نظرات کاربران