لیگ جزیره؛ پیروزی خانگی چلسی، تاتنهام و منچسترسیتی

لیگ جزیره؛ پیروزی خانگی چلسی، تاتنهام و منچسترسیتی

1274
01:08
15 فروردین 1398
مدعیان جزیره در بازی های خود به برتری رسیدند.

به گزارش وبسایت نود، بازی های میان هفته انگلیس، با برد خانگی چلسی، منچسترسیتی و تاتنهام به پایان رسید. این سه تیم بدون دریافت گل، رقبای قعرنشین خود را شکست دادند.

چهارشنبه شب در لیگ برتر انگلیس سه مسابقه برگزار شد که این نتایج به ثبت رسید: چلسی در خانه خود توانست با سه گل برایتون را شکست دهد. در این دیدار ژیرو در دقیقه 38 روی پاس اودوی گل اول را زد. هازارد در دقیقه 60 توانست با پاس لوفتوس چیک بازی را 2-0 کند و در نهایت دقیقه 63 چلسی با تلاش لوفتوس چیک به گل سوم رسید. در این مسابقه جهانبخش تا دقیقه 75 در زمین بازی بود و سپس تعویض شد. او 9 پاس صحیح ارسال کرد. ولی شوتی به سمت دروازه حریف نداشت و تنها دو سانتر هم داشت. 7 دریبل موفق هم به نام او ثبت شد. چلسی با این برد 63 امتیازی شد و به رده پنجم رفت. برایتون هم در رده پانزدهم است.

در دیگر بازی، منچسترسیتی در خانه خود پذیرای کاردیف قعرنشین بود که در نهایت با دو گل پیروز شد. دی بروین در دقیقه 6 و لروی سانه در دقیقه 44 گلزنان تیم پپ بودند. منچسترسیتی با این برد، به صدر جدول بازگشت و اکنون یک امتیاز بیشتر از لیورپول دارد و تفاضل گل آنها 9 گل بیشتر از لیورپول است.

تاتنهام نیز در اولین مسابقه رسمی خود در ورزشگاه جدیدش، میزبان تیم همشهری کریستال پالاس بود که در این دیدار با نتیجه 2-0 به پیروزی رسید. اولین گل تاتنهام در این ورزشگاه توسط سون هیونگ مین در دقیقه 55 به ثمر رسید و دقیقه 80 نیز اریکسن گل دوم این بازی را به ثمر رساند. تاتنهام با برد در این مسابقه 64 امتیازی شد و به رده سوم رفت.

1878

 

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
حیف شد‌ ک منچسترسیتی برد :-\ در ضمن ..من همچنان ..منتظر حداقل یه پاس گل از جهانبخش هستم‌:-) فصل داره تموم‌میشه ها ..لطفا حداقل یه پاس کل در کارنامه امسالتون‌ ..ثبت کنید !! :-) همه ک‌ اندرانیک‌ تیموریان نمیشن ک‌ در لیگ‌ انگلیس . بتونن بدرخشن‌:-)
۱۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۵۵:۰۳
پاسخ
9
3
محمود
حا تو همونی هستی که در حسرت باخت سیتی هستی تو همین حسرت بمونم تو خبر قبلی گفتی من قول میدم سیتی این بازی باخت میده
۱۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۱:۵۵
2
3
Chelsea fc
خدا کنه سهمیه بگیریم امسال + قهرمانی لیگ اروپا KTBFFH#
۱۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۱:۴۲
پاسخ
7
10
مهدی عشق چلسی
احتمالش زیاده چون تیم خوبی داریم نسبت به بقیه تیم ها
۱۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۵:۲۷
3
2
هشته ما هشته مونیخه
جهانبخش گرونترین بازیکن برایتون چند گل زده؟پاس گل چی؟پاس خالی چی؟:))
۱۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۳۹:۲۶
پاسخ
8
16
سوران
دل خوش میکنیم لیگ داریم
۱۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۱۹:۰۱
پاسخ
0
13