لیگ قهرمانان؛ برد 5 گله رئال و 6گله منچسترسیتی

لیگ قهرمانان؛ برد 5 گله رئال و 6گله منچسترسیتی

4210
01:36
17 آبان 1397
منچسترسیتی و رئال مادرید با قدرت رقبای خود را کنار زدند.

وبسایت رسمی برنامه نود - منچسترسیتی و رئال مادرید با قدرت رقبای خود را کنار زدند.

به گزارش وبسایت نود، شب چهارم لیگ قهرمانان اروپا با بردهای تیم های مدعی بایرن، رئال و منچسترسیتی پایان یافت. منچسترسیتی و رئال مادرید هر دو در مقابل رقبای خود پیروزی های پرگلی را کسب کردند.

در پایان شب چهارم لیگ قهرمانان اروپا، از گروه پنجم مسابقات، بایرن مونیخ در آلمان میزبان آ اک آتن بود که تیم کواچ در ادامه روند رو به پیشرفت خود، توانست در خانه خود حریف یونانی را 2-0 شکست دهد. در این بازی لواندوفسکی دقایق 31 و 71 برای میزبان گلزنی کرد تا بایرن مونیخ با 10 امتیاز صدرنشین گروه خود باشد.

در دیگر بازی این گروه، آژاکس و بنفیکا در پرتغال به تساوی 1-1 رسیدند. یوناس ابتدا بنفیکا را پیش انداخت ولی تادیچ در نیمه دوم بازی را مساوی کرد. به این ترتیب آژاکس با 8 و بنفیکا با 4 امتیاز دوم و سوم هستند.

در گروه ششم مسابقات، منچسترسیتی در ادامه بردهای پرگل خود توانست با نتیجه سنگین 6-0 شاختار را شکست دهد تا 9 امتیازی و صدرنشین شود. در این بازی ژسوس هتریک کرد که دو گل از سه گل او از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید. محرز، استرلینگ و داوید سیلوا دیگر گلزنان سیتی بودند. سیتی بعد از 4 هفته 9 امتیاز و تفاضل گل 9 دارد. شاختار با 2 امتیاز در رده آخر است.

در دیگر بازی این گروه، هافنهایم دست به کار بزرگی زد و موفق شد در فرانسه در حالی که از دقیقه 51 یک یار هم کمتر داشت، بازی 2-0 باخته را با تساوی 2-2 عوض کند تا سومین مساوی اش را در این گروه کسب کند. با این تساوی لیون 6 امتیازی است.

در گروه هفتم نیز، رئال مادرید توانست در اولین تجربه اروپایی سولاری بردی پرگل را کسب کند. یاران این مربی جوان، در مقابل ویکتوریا پلژن 5-0 پیروز شدند. بنزما دقیقه 21، کاسیمیرو 23، بنزما 37، گرت بیل 40 و در نهایت کروس 67 برای مادریدی ها گلزنی کردند تا این تیم به لطف بازی رودررو در صدر گروه قرار گیرد.

1878

نظرات کاربران
کی روش.مورینیو.فرگوسن
چه کرد این کریم بنزما دم حاجی گرم
۱۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۰:۱۹
پاسخ
3
19