لیگ قهرمانان اروپا؛ شروع با دو تساوی 1-1

لیگ قهرمانان اروپا؛ شروع با دو تساوی 1-1

4513
23:16
26 شهریور 1398
اینتر در خانه مقابل اسلاویاپراگ و لیون در فرانسه مقابل زنیت متوقف شدند.

به گزارش وبسایت نود، مهمترین اتفاق بازی های نخست شب اول لیگ قهرمانان برای ایرانیان گلزنی سردار آزمون بود.

دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا، سه شنبه شب با مسابقات گروه های پنج تا هشت آغاز شد. دو مسابقه از گروه ششم و هفتم زودتر از سایر مسابقات آغاز شدند.

در گروه هفتم مسابقات لیون فرانسه در خانه خود پذیرای زنیت سن پترزبرگ بود که در نهایت با تساوی 1-1 کار پایان یافت. سردار آزمون در ترکیب اصلی تیمش در این دیدار به میدان رفت مهاجم ایرانی تیم زنیت زننده گل نخست این فصل لیگ قهرمانان باشد. او در دقیقه 41 بعد از یک و دوی عالی با ژیوبا توانست با ضربه ای هوشمندانه دروازه لیون را باز کند تا گل نخست این جام در این فصل به نام وی ثبت شود. سردار در دقیقه 38 یک کارت زرد هم گرفت که به این ترتیب اولین کارت زرد این فصل لیگ قهرمانان هم به نام سردار به ثبت رسید.

اما بدشانسی مجال درخشش بیشتر به سردار نداد و او خیلی زود بعد از شروع نیمه دوم، تعویض شد و اوزدوئف در دقیقه 46 جانشینش شد. دقیقه 50 نیز ممفیس از روی نقطه پنالتی بازی را 1-1 کرد.

در دیگر بازی، اینتر مدعی به سختی و در دقیقه 92 از شکست خانگی گریخت. اسلاویاپراگ در عین شگفتی توانست در دقیقه 63 توسط اولینکا به گل نخست بازی برسد و این گل تا دقیقه دوم وقت های اضافه پابرجا بود تا اینکه بارلا تعویضی توانست کار را به تساوی بکشاند تا کونته از شکست اروپایی خانگی بگریزد.

1878

نظرات کاربران
ستارگان سرخ ایران
ان شا الله درخشش بیشترت در آینده
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۴۰:۳۸
پاسخ
4
17
پرسپولیس ایران
دمت گرم سردار
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۵۰:۴۵
پاسخ
5
41
TT فراتر از باشگاه ✔
عشقی یعنی اگه اون حرکتت نبود زنیت نمی تونست امتیازی بگیره حیف که مصدوم شدی فقط قیافه منتقدان فیلسوفت :))
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۵:۴۹
پاسخ
6
46
تیم ملی
A یعنی آزمون دمت گرم گل کاشتی
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۳:۰۳
پاسخ
4
66
امید
زنده باد ایران و ایرانی
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۷:۲۵
پاسخ
3
61
فرشاد تراختور
مشک انست که خود ببوید نه انکه هوادران پیروزی تهران بگوید.هشتگ علیپور
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۱:۲۴
پاسخ
47
51
تیفوسی سرخ
به نظر شما چرا هوادارای یه تیم خاص فقط و فقط از روی قرض ورزی با نیش و کنیایه رفتار میکنن و نظر میدن،تراکتوری های عزیز همیشه و در همه حال از تیمتون طرفداری کنین ولی به بقیه تیم ها هم احترام بگذارید.ما بازیکن خوب توی تیم ملی و لیگمون کم نداریم از جمله طارمی - سردار آزمون - جهانبخش - علیپور - ساسان انصاری - قائدی و ... خیلی های دیگه دلیل نمیشه که بخاطر طرفداری از یکی به بقیه توهین کنیم بهتر نیست با احترام به هم از بازیکن مورد علاقمون حمایت کنیم؟؟؟؟
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۵:۳۶
6
12
امیرخان6
خب شماههم از خودتون بگو ببینیم چی دارید کلا یدونه افتخار(بجزده دیقه فهرمانی)نام ببر ک ب تراکتور مربوط باشه لطفا خیلی دوس دارم بدونم ادمین تابلو لجی نمیچاپی چراا
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۲:۲۰
9
9
حسام
چه ربطی داره.اونم بازیکن خوبیه.اینکه مدتی مثل قبل گل نمی زنه فشار بار روانی.به هر حال تو تیمهای بزرگ بازی کردن این مسایل هم داره. و الا علیپور سه فصل برای پرسپولیس عالی بازی کرده و گلهای زیادی زده.برای اینکه بگیم یکی خوبه دلیلی نداره بگیم بقیه بد هستند.
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۳:۲۲
21
30