ایران 3 کره جنوبی 1 / نخستین پیروزی در اولین میزبانی

ایران 3 کره جنوبی 1 / نخستین پیروزی در اولین میزبانی

7477
21:35
01 تیر 1397
تیم ملی ایران در سیزدهمین مسابقه خود در لیگ ملت های والیبال برابر کره جنوبی قرار گرفت و با نتیجه 3 بر یک به پیروزی رسید.

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم ملی ایران در سیزدهمین مسابقه خود در لیگ ملت های والیبال برابر کره جنوبی قرار گرفت و با نتیجه 3 بر یک به پیروزی رسید.

به گزارش وبسایت نود، تیم ملی والیبال ایران در نخستین مسابقه از هفته پنجم رقابت های لیگ ملت های والیبال از ساعت 18:30 در سالن 12 هزار نفری آزادی برابر کره جنوبی قرار گرفت و با نتیجه 3 بر یک به پیروزی رسید.

ایگور کولاکوویچ برای شروع این مسابقه از ترکیب معروف، کاظمی، شفیعی، فائزی، شریفی، عبادی پور، حضرت پور (لیبرو) استفاده کرد.

تیم ملی والیبال ایران از دوازده مسابقه گذشته خود تنها موفق به کسب 4 پیروزی شده است.

ست نخست؛ 27 بر 25 به سود ایران

بازی در میان هیاهوی کم نظیر تماشاگران آغاز شد.در امتیاز 8 بر 7 به سود کره جنوبی تیم ها به وقت استراحت فنی اول رفتند.

برتری کره جنوبی ادامه پیدا کرد و تیم ها در امتیاز 16 بر 13 به سود چشم بادامی‌ها راهی وقت استراحت فنی دوم شدند. در ادامه دو تیم بازی نزدیکی را از خود به نمایس گذاشتند و این ست در نهایت با نتیجه 27 بر 25 به سود ایران خاتمه پیدا کرد.

ست دوم؛ 25 بر 23 به سود کره جنوبی
بازی برای تیم ایران بدون تغییر در ست دوم آغاز شد، اما این تیم کره جنوبی بود که بازی را بهتر شروع کرد. در امتیاز 8 بر 5 سود کره جنوبی تیم ها به وقت استراحت فنی اول رفتند. برتری کره جنوبی ادامه پیدا کرد تا در امتیاز 16 بر 13 به سود کره، تیم ها به وقت استراحت فنی دوم رفتند. ست دوم در نهایت با نتیجه 25 بر 23 به سود کره جنوبی به پایان رسید.

تیم ملی والیبال ایران در بازی دوم خود در هفته پنجم لیگ ملت های والیبال فردا از ساعت 18:30 باید به مصاف بلغارستان خواهد رفت.

ست سوم؛ 25 بر 22 به سود ایران

در این ست ایران شروع بهتری از حریف داشت و توانست 11 بر 7 هم ار حریف جلو بیفتد، اما این برتری چندان دوام نداشت. تیم کره توانست نتیجه بازی را در امتیاز 12 به تساوی بکشاند. در امتیاز 16 بر 15 به سود کره جنوبی تیم ها به وقت استراحت فنی دوم رفتند. این ست در نهایت با نتیجه 25 بر 22 به سود ایران خاتمه پیدا کرد.

ست چهارم؛ 25 بر 23 به سود ایران

شاگردان کولاکوویچ در شروع ست چهارم عملکرد بهتری نسبت به حریف داشتند و همین امر موجب شد در امتیاز 8 بر 4 به سود ایران، تیم‌ها به وقت استراحت فنی اول بروند. برتری ایران ادامه پیدا کرد تا تیم ها در امتیاز 16 بر 12 به سود ایران به وقت استراحت فنی دوم رفتند. این ست در نهایت با نتیجه 25 بر 23 به سود ایران خاتمه پیدا کرد تا شاگردان کولاکوویچ پنجمین پیروزی خود در این دوره از رقابت های را کسب کنند.

 

1004

نظرات کاربران
زکریا ترکمانی
اره بخدا خیلی زحمت میکشن ولی از قتی ولاسکو رفته دیگه والیبال ایران ضعیف تر شده
۰۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۵:۰۵
پاسخ
6
30
سامان
کره هم واقعا تیم خوبی بود با اینکه ته جدول بودن ولی در حد خودشون خیلی خوب بودن . نتیجه خیلی پیاپی بود
۰۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۰:۴۷
پاسخ
21
10
عباس
اصلا خوب نبودن اولا ایران میزبان بود دوما کره ضعیف ترین تیم بود متاسفانه به زور پیروز شدیم فردا مقابل بلغارستان خوب بازی کنین ابروی ایران رو تو جهان نبرین امروز افتضاح بودین لطفا با انگیزه بازی کنین
۰۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۱:۱۵
پاسخ
8
40
✔✰✰سجاد✰✰✔ ✰S47✰
والیبال نمیدونم چرا دبگه خوش نیست... اون موقع که تو اوج بودیم خیلی شور و حال داشت...
۰۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۲۲:۵۸
پاسخ
11
37
شهرضا
آره بچه ها والیبال خیلی زحمت می کشند همه بازی ها رو 3 صفر باختند... تیم محله ما هم می رفت 3 بر صفر بیشتر نمی باخت... خخخخخخخ آدمین بچاپ اگه بیطرفی
۰۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۴:۲۸
پاسخ
57
26
هادی
میدونی یسریا کلا ذهن مریضی دارن..از حرف زدن فقط ایراد گرقتنو یاد گرفتن و خرد کردن..از کل امواج دنیا منفی دریافت میکنن و حال ملتو خراب میکنن..شمام از این ذهن مریض مستثنا نیستی
۰۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۱۲:۰۹
7
33
Perspolis
تو گیرودار فوتبال والیبال فراموش نکنیم واقعا بچه ها زحمت میکشن تو والیبال
۰۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۱:۳۱
پاسخ
33
99
۶۶۶=۶۶۶
اره.دور جهان را دور زدن .....میتونستن زمانی که تو ارژانتین بودن .برن امریکا بعد بیان روسیه .و از روسیه به ایران..اما...از ارژان اومدن روسیه دوباره از روسیه رفتن امریکا.. تغییر ساعت خیلی تاثیر داره.... امیدوارم .بلغار و المان را ببرن .تا در میان اسیایی ها بالاترین مقام را داشته باشیم...
۰۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۵۶:۴۶
3
18
حسن سرخدل
خیلی راحتر میتونستن ببرن...... جوانان ما .شریفی و کاظمی فکر کنم تحت تاثیر جمعیت ورزشگاه قرار گرفتن.مخصوصا شریفی....خسته هم بودن . تنها تیمی بودیم که دور دنیا را دور زدن ....اول فرانسه.بعد ارژانتین.بعد روسیه.دوباره رفتن امریکا..و سپس ایران....تغییر ساعت هم تاثیر داره.... امیدوارم فردا با بلغار شادابتر بازی کنن و برنده بازی هم بشن...
۰۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۴۱:۵۷
3
34