لیگ ملت های اروپا؛ تساوی ایتالیا و لهستان، شکست ترکیه در خانه

لیگ ملت های اروپا؛ تساوی ایتالیا و لهستان، شکست ترکیه در خانه

2377
01:08
17 شهریور 1397
ایتالیا در خانه مقابل لهستان متوقف شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - ایتالیا در خانه مقابل لهستان متوقف شد.

به گزارش وبسایت نود، مسابقات لیگ ملت های اروپا، جمعه شب نیز در قاره سبز پیگیری شد و در مهمترین مسابقه دیدار تیم های ایتالیا و لهستان با تساوی 1-1 پایان یافت.

در دیدارهای این شب، از لیگ A و از گروه سوم، ایتالیا در خانه به مصاف لهستان رفت که این مسابقه با تساوی 1-1 پایان یافت. در نیمه اول زیلنسکی روی سانتر لواندوفسکی از جناح چپ، با یک ضربه سر ضرب موفق شد بازی را 1-0 کند. این گل تا دقایق پایانی پابرجا بود تا این که جورجینیو در دقیقه 78 از روی نقطه پنالتی موفق به گلزنی شد و ایتالیا را از شکست نجات داد.

در لیگ B و از گروه دوم، ترکیه در خانه خود مقابل روسیه 2-1 شکست خورد. چریشف و زیوبا برای روسیه گلزنی کردند و سردار عزیز تک گل میزبان را زد.

در لیگ C و از گروه اول، آلبانی با یک گل رژیم صهیونیستی را شکست داد. از همین لیگ و گروه چهارم، لیتوانی 1-0 مقابل صربستان شکست خورد، بازی رومانی و مونته نگرو هم 0-0ت تمام شد.

در بازی های گروه سوم از لیگ D نیز، آذربایجان در خانه از پس کوزوو برنیامد و مسابقه 0-0 تمام شد. جزایر فارو نیز در خانه خود 3-1 مالت را مغلوب ساخت.

1878

نظرات کاربران
دبل.۶:::::::۶+۶
یعنی ..صربستان باید تو لیگ ۳ کنار البانی و لیتوانی ووو باشه.. به نظرم سطحش از لیگ ۳ بالاتره...
۱۷ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۰:۰۱
پاسخ
0
10
Alireza
من خودم طرفدار ایتالیا هستم اما اگه بهترین مربی های دنیا هم جمه بشن نمی تونن این تیمو به روزهای اوجش برگردونن چون ایتالیا هیچ وقت اینقدر تیمش بی ستاره نبوده
۱۷ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۲:۰۰
پاسخ
3
9
پیمان رضایی
این ایتالیا خیلی کار داره تا بشه ایتالیای ۲۰۰۶ واقعا چه تیمی بود اون تیم فقط ماتراتزی بد بود همه عالی بودن.این ایتالیا در اینده خوب خواهد شد.
۱۷ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۵۶:۲۴
پاسخ
3
9
میلانی اصیل
فقط کونته می تونه ایتالیا رو به ایتالیای قهرمان تبدیل کنه!
۱۷ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۵۷:۲۰
پاسخ
4
12
عجب
دقیقا درست گفتی.امیدوارم یوروی بعدی کونته روی نیمکت و بوفون تو دروازه باشه
۱۷ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۱:۰۵
1
3
مهدی 4
ایتالیا قهرمان
۱۷ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۵۲:۴۲
پاسخ
8
10