لیگ ملت های اروپا؛ شکست خانگی انگلیس مقابل اسپانیا

لیگ ملت های اروپا؛ شکست خانگی انگلیس مقابل اسپانیا

5519
01:11
18 شهریور 1397
انریکه در اولین مسابقه رسمی روی نیمکت تیم ملی اسپانیا، در ومبلی پیروز شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - انریکه در اولین مسابقه رسمی روی نیمکت تیم ملی اسپانیا، در ومبلی پیروز شد.

به گزارش وبسایت نود، تیم ملی اسپانیا شنبه شب در اولین مسابقه تحت هدایت انریکه موفق شد با نتیجه 2-1 از سد انگلیس در ومبلی بگذرد تا بعد از شوک جام جهانی، شروع خوبی در لیگ ملت های اروپا داشته باشد.

رقابت های لیگ ملت های اروپا، شنبه شب هم با برگزاری چند دیدار در قاره اروپا پیگیری شد که در مهمترین مسابقه این شب، انگلیس در ومبلی میزبان اسپانیا بود. این مسابقه از گروه چهارم لیگ آ انجام شد. در این بازی رشفورد روی پاس دقیق شاو در دقیقه 11 میزبان را پیش انداخت ولی خیلی زود اسپانیا پاسخ داد و در دقیقه 12 بود که سائول توانست بازی را 1-1 کند. در ادامه روی سانتر از جناح چپ بود که رودریگو توانست در دقیقه 32 بازی را 2-1 کند و به این ترتیب نیمه اول اسپانیا برنده به رختکن رفت. تلاش های انگلیس در نیمه دوم نتیجه نداد و ولبک حتی در آخرین دقایق یک گل هم به ثمر رساند که توسط داور مردود اعلام شد، در این مسابقه به دلیل مصدومیت لوک شاو، داور نه دقیقه وقت اضافه اعلام کرد. به این ترتیب انگلیس در نخستین بازی خود در لیگ ملت های اروپا شکست خورد. در آن سمت، اسپانیا بعد از حذف تلخ از جام جهانی، با انریکه شروع خوبی را تجربه کرد.

در دیگر بازی از لیگ آ، از گروه دوم، سوئیس دست به کار بزرگی زد و با نتیجه 6-0 ایسلند را شکست داد. از لیگ ب، و از گروه سوم، بوسنی توانست 2-1 از سد ایرلند شمالی بگذرد. از گروه دوم لیگ سی، فنلاند 1-0 مجارستان را مغلوب ساخت و یونان نیز با یک گل از سد استونی گذشت. در لیگ دی هم دو بازی از گروه دوم برگزار شد که بلاروس 5-0 سن مارینو را شکست داد و لوکزامبورگ با 4 گل از سد مولداوی گذشت.

1878

نظرات کاربران
Taj Kabir
2 روز دیگه هم بازی میکردن انگلیس نمیتونست گل بزنه ! هیچ خلاقیتی ندارن فقط سانت میکنن
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۷:۳۵
پاسخ
5
4
....
گل اولو انگلیس زد و بعد اسپانیا کامبک زد.گفته بودم منتظر کامبک های اسپانیا باشید،این اولیش.
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۲:۲۶
پاسخ
8
14
پیمان رضایی
ایسلند چجوری شش تا خورد؟؟یعنی ارژانتین چقدر ضعیفه با این تیم مساوی کرد در جام جهانی!!
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۰۲:۴۶
پاسخ
28
28
حامد مسی عشق آرژانتین
آرژانتین ترکیده بابا، از ۲۰۰۶ به این طرف من ازشون یه تیم ندیدم، یعنی ستاره‌هاش نباشن رسما تعطیله چون مربی درست درمونی ندارن، فدراسیون هم که افتضاح
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۰:۳۵
8
12
Wien
در فوتبال روز دنیا تیمها هر سال،هر ماه،هر هفته و شاید هر روز شرایط تازه ای دارند،الان هم بیشتر از دو ماه از جام جهانی گذشته،اکثر تیمها شرایط جدیدی پیدا کردند،بعضی مربی عوض کردن و بعضی اصلا یه نسل از بازیکنان جدید را دعوت کردن،اصلا نمیشه گفت تیمی که دو ماه پیش ضعیف یا قوی بوده،الان هم همان شرایط را داشته باشد،مخصوصا بعد لز جام جهانی که اکثر تیمها یه خانه تکانی اساسی انجام میدن،نمونه بارزش اسپانیا که در ج.ج خوب نبود،توانست با ترکیب و مربی تازه،انگلیسی را که در ج.ج خوب بود،در خود انگلیس شکست دهد.
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۸:۴۶
4
9
بهرام
فوتبال رو باید بازی به بازی در نظر گرفت مثلا تو همون جام آرژانتین می‌تونست فرانسه قهرمان جهان رو حذف کنه یا شاید ده بار دیگ روسیه و اسپانیا بازی میکردن اسپانیا تو همون ۹۰ دقیقه حداقل ۳تا بهشون میزد بازی به بازیه چینش مربی عملکرد بازیکن و ... ما تو ایران برای مقاصد شخصی و از روی احساسات جام جهانی رو برای خودمون کوچیکه کردیم که عملکرد تیم ملی رو بد جلوه بدیم
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۱:۱۹
1
14