لیگ ملت های اروپا؛ صعود پرتغال پس از تساوی با ایتالیا

لیگ ملت های اروپا؛ صعود پرتغال پس از تساوی با ایتالیا

5242
01:10
27 آبان 1397
تیم پرتغال توانست به مرحله نهایی لیگ ملت های اروپا صعود کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم پرتغال توانست به مرحله نهایی لیگ ملت های اروپا صعود کند. 

به گزارش وبسایت نود، شنبه شب رقابت های لیگ ملت های اروپا با برگزاری ۷ بازی پیگیری شد. از سطح آ، در گروه سوم تیم های ایتالیا و پرتغال در ورزشگاه سن سیرو به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه تساوی بدون گل تمام شد. با این نتیجه صعود تیم پرتغال قطعی شد و ایتالیا هم بالاتر از لهستان در رده دوم قرار گرفت. 

از سطح چهارم، در گروه سوم  تیم آذربایجان با دو گل مقابل جزایر فارو پیروز شد و کوزوو هم با ۵ گل از سد مالت گذشت. با این نتایج تیم کوزوو با ۱۱ امتیاز صدرنشین شد و آذربایجان در رده دوم قرار گرفت.

از سطح سی، در گروه چهارم تیم صربستان با نتیجه ۲-۱ مقابل مونته نگرو پیروز شد و رومانی هم با ۳ گل مقابل لیتوانی به پیروزی رسید. با این نتایج تیم صربستان با ۱۱ امتیاز صدرنشین شد و رومانی هم با ۹ امتیاز در رده دوم قرار گرفت. 

از سطح بی، در گروه دوم تیم های سوئد و ترکیه به مصاف هم رفتند که تیم سوئد در نهایت با یک گل از سد ترکیه گذشت. با این نتایج سقوط تیم ترکیه قطعی شد. تیم های روسیه و سوئد هم به ترتیب با ۷ و ۴ امتیاز در رده های اول و دوم قرار گرفتند.

از سطح سی، در گروه اول هم تیم آلبانی در خانه با ۴ گل مقابل اسکاتلند شکست خورد. با این نتیجه تیم آلبانی سقوطش قطعی شد و اسکاتلند هم در رده دوم قرار گرفت. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
تاج
دورد بر کیروش و تبریک بهش...تیم ملی کشورم با این تیم مساوی کرد بعضی ها انتقاد هم کردند البته حق دارند مثل دوران ویچ ها ارزومون دیگه بردن بحرین کره نیست زنده باد کیروش ایرانی ...
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۵:۴۹
پاسخ
3
9
zizoافسانه ای
بعضیا دوست دارن ایران قهرمان اسیا نشه توی اسیا کسایی هستن که پرسپولیسین و دوست دارن برانکو بیاد جایه کی روش ولی این هوادارا سخت در اشتباهن اگه قهرمان شیم (واقعا ارزوی فوتبالیه منه که قله اسیا رو فتح میکنیم )کی روش پولشو میگیره میره یا اصلا قهرمان هم نشه میره (ولی امیدوارم همیشه سرمربی تیم ملی مون باشه )جلوی همین پرتغال یک یک کردیم طارمی توپو خراب نمیکرد صعود میکردیم نه اینکه برانکو بهترین تیم ملی تاریخو داشته باشه و انگولا رو هم نبره به امید قهرمانی کشور عزیزمون ادمین جان بچاپ
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۸:۰۰
پاسخ
5
13
یونس****
حیف شد که ایتالیا صعود نکرد, اما میشه امید داشت که آینده خوبی داشته باشن, اما تموم کننده ی خوبی ندارن!!
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۵:۴۸
پاسخ
1
16
عشقممم نیمار
صعود پرتغال ب نیمه نهایی اونم‌بدون کریس رونالدو‌.. نشون میده ک..بودو ..نبوده رونالدو‌ در پرتغال ..اصا مهم نیس.. :-) دیدید ک‌..در فینال جام ملت های اروپا..رونالدو‌ تا از زمین اومد بیرون .. پرتغال جوون گرفت و گل پیروزی زد :-)
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۵:۴۳
پاسخ
13
8
یک قدم جلو
ایتالیا تو زمین خودش احتیاج به برد داشت درسته این تیم بعد از ناکامی های که این چند سال داشته میخواد دوباره شکل اصلیشو پیدا کنه ولی اگه همین تیم ملی ما با کی روش امشب این نتیجه رو میگرفت دوستان منتظر بودن شروع کنن انتقاداتت سازندشونو
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۸:۰۶
پاسخ
43
36
ائلمان
تازه پرتغال کریس رونالدو را هم نداشت و همچنین باز تو سنسیروی میلان بود و ایتالیا میزبان
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۹:۵۸
9
7
پویا
سقوط آلبانی قطعی نشده بدترین تیم سوم سقوط میکنه بین قبرس و آلبانی و مونته نگرو و مجارستان
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۸:۳۳
5
0