لیگ ملت های اروپا؛ پیروزی پرتغال در خانه مقابل ایتالیا

لیگ ملت های اروپا؛ پیروزی پرتغال در خانه مقابل ایتالیا

3918
00:59
20 شهریور 1397
پرتغال موفق شد در خانه خود با یک گل از سد ایتالیا بگذرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - پرتغال موفق شد در خانه خود با یک گل از سد ایتالیا بگذرد.

به گزارش وبسایت نود، پرتغال در مهمترین بازی دوشنبه شب از لیگ ملت های اروپا، موفق شد با نتیجه 1-0 از سد ایتالیا بگذرد تا فعلاً به صدر گروه سوم مسابقات برود.

دوشنبه شب نیز با انجام چند مسابقه، رقابت های لیگ ملت های اروپا در قاره سبز پیگیری شد. در گروه سوم از لیگ آ، پرتغال در لیسبون میزبان ایتالیا بود که در این مسابقه قرمزپوشان موفق شدند با وجود غیبت رونالدو، ایتالیا را 1-0 شکست دهند. تک گل این مسابقه در دقیقه 48 توسط آندره سیلوا به ثمر رسید. با این برد پرتغال سه امتیازی شد و در صدر گروه قرار گرفت. ایتالیا هم بعد از دو مسابقه در گروه سوم، فقط یک امتیاز دارد.

در گروه دوم از لیگ ب، ترکیه به یک برد دراماتیک دست یافت، در حالی که سوئد تا دقیقه 51 با دو گل از میهمان خود پیش بود، اما دقیقه 51 چالهانوغلو توانست یکی از گل های خورده را جبران و بازی را 2-1 کند. این نتیجه تا دقایق پایانی پابرجا بود، اما به یکباره ترکیه ورق را برگرداند. اکبابا ستاره ترک ها بود. این بازیکن تعویضی در دقیقه 88 بازی را مساوی کرد و سپس در دقیقه 92 گل پیروزی بخش ترکیه را زد تا آن ها به یک برد شیرین در خاک سوئد برسند و همچون روسیه سه امتیازی شوند.

در گروه اول از لیگ سی، اسکاتلند در خانه خود توانست با دو گل از سد آلبانی بگذرد. در این گروه اسکاتلند و آلبانی هر دو سه امتیازی هستند ولی اسکاتلند یک بازی انجام داده و آلبانی دو مسابقه.

از گروه چهارم و لیگ سی، مونته نگرو، 2-0 لیتوانی را شکست داد و بازی تیم های صربستان و رومانی با تساوی 2-2 پایان یافت. در این گروه مونته نگرو و صربستان هر دو 4 امتیازی هستند. و بعد از این دو، رومانی با 2 امتیاز سوم است.

در گروه اول از لیگ دی، آندورا و قزاقستان به تساوی 1-1 رضایت دادند و در گروه سوم، کوزوو با دو گل از سد جزایر فارو گذشت و بازی تیم های آذربایجان و مالت 1-1 تمام شد. در این گروه، کوزوو با 4 امتیاز صدرنشین و جزایر فارو سه امتیازی است.

1878

نظرات کاربران
Rad
بازی سوئد ترکیه زیبا بود تیمای درجه 3 اروپا هستنا ولی بازیشون رو ببین گل دوم ترکیه خیلی قشنگ بود خیلی خوبه ترکیه بی هیچ ترسی بازی میکنه میچسبه بازیش حتی ببازه حیف ایران با این همه بازیکن خوب و گل پپه زیبا بود هم چنین
۲۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۰۹:۳۲
پاسخ
12
14
حمید مسی
بدون پنالفسایدانو قهرمان یورو شدن(که کودکان قهرمانی را به نام اون نوشتن)،بدون پنالفسایدانو ایتالیا را بردن و بدون پنالتیانو قهرمان جهان هم خواهند شد "عشق و سلطان قلبم، لیونللللللللللل مسییییییییییی"=بهترین بازیکن جهان و تاریخ رونالدو=دایویانو=پنالفسایدانو=پنالتیانو=دروازه خالی=یه نفر را نمیتونه دریبل کنه و 5 متر با توپ راه بره زمین میافته=آماده خور به تمام معنا=پاس رونالدینیویی و بساط خنده=سایه زن==تازگیا ریباند گل
۲۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۰۹:۱۷
پاسخ
53
14
پیمان رضایی
شما هم با مسی در سه فینال پیاپی شکست خوردید.در ضمن اگه گلهای رونالدو جلوی مجارستان نبود و اگه در مقابل کرواسی و ولز بازی نمیکرد الان پرتغال قهرمان یورو نبود.
۲۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۱:۵۷
0
6
پیمان رضایی
افتخار بزرگیه که ما در جام جهانی از این پرتغال امتیاز گرفتیم.
۲۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۵۲:۵۶
پاسخ
21
27