لیگ ملت های اروپا؛ پیروزی پرتغال مقابل لهستان بدون رونالدو

لیگ ملت های اروپا؛ پیروزی پرتغال مقابل لهستان بدون رونالدو

2480
00:04
20 مهر 1397
تیم ملی پرتغال مقابل لهستان به برتری 3-2 رسید.

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم ملی پرتغال مقابل لهستان به برتری 3-2 رسید.

به گزارش وبسایت نود، در مهمترین بازی های پنج شنبه شب از لیگ ملت های اروپا، پرتغال در خانۀ لهستان پیروز شد و با اقتدار بعد از دو هفته، در صدر گروه خود ایستاده است.

در مهمترین بازی این شب، در تنها مسابقه از سطح آ، تیم های پرتغال و لهستان از گروه سوم در ورزشگاه اسلاسکی لهستان به مصاف هم رفتند که یاران سانتوش بدون رونالدو مقابل رقیب خود پیروز شدند. در این دیدار ابتدا پیتاک در دقیقه 18 بازی را 1-0 کرد ولی آندره سیلوا همچون هفته های قبل به گلزنی خود ادامه داد و در دقیقه 31 بازی را مساوی کرد. دقیقه 43 گلیک به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا بازی 2-1 شود و سپس دقیقه 52 نوبت به سیلوا رسید تا بازی را 3-1 کند. تلاش های لهستان فقط منجر به یک گل شد که بلاژیکوفسکی در دقیقه 77 گل دوم را زد تا در نهایت پرتغال 3-2 پیروز شود و به صدر جدول برود. ان ها بعد از دو هفته 6 امتیاز دارند.

از سطح سی و از گروه اول، رژیم اشغالگر قدس موفق شد 2-1 از سد اسکاتلند بگذرد. از گروه چهارم همین سطح، لیتوانی در خانه مقابل رومانی 2-1 شکست خورد و صربستان 2-0 در مقابل مونته نگرو پیروز شد. در این گروه صربستان با 7 امتیاز صدرنشین است.

از سطح دی نیز از گروه سوم دو بازی برگزار شد که آذربایجان 3-0 جزایر فارو را شکست داد و کوزوو 3-1 از سد مالت گذشت.

1878

نظرات کاربران