ماتا: در فینال لیگ اروپا، دو هدف را دنبال می کنیم

ماتا: در فینال لیگ اروپا، دو هدف را دنبال می کنیم

890
14:38
02 خرداد 1396
ماتا در مورد اهداف منچستریونایتد در فینال لیگ اروپا صحبت کرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - ماتا در مورد اهداف منچستریونایتد در فینال لیگ اروپا صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، خوان ماتا هافبک اسپانیایی منچستریونایتد که در سال 2013 با چلسی قهرمان لیگ اروپا شد، چهارشنبه شب یک بار دیگر فرصت حضور در فینال لیگ اروپا را دارد، اما این مسابقه از جهت کسب سهمیه لیگ قهرمانان هم برای یونایتد از اهمیت فراوانی برخوردار است، خوان ماتا در این باره چنین گفته است:

لیگ قهرمانان بهترین تورنمنت است و منچستریونایتد باید هر فصل در این رقابت حاضر باشد. حالا در فینال لیگ اروپا حضور داریم و این رقابت از دو جنبه حساس است، این که می توانیم یک جام کسب کنیم و از جنبه دیگر این که سهمیه لیگ قهرمانان را بگیریم، پس بازی بسیار مهمی برای ما است.

می خواهیم در رقابت های اروپایی حاضر باشیم و امیدواریم این رقابت، لیگ قهرمانان اروپا باشد. البته اگر هم در لیگ اروپا حضور پیدا کنیم، نباید بهانه ای داشته باشیم که چرا در این جام قهرمان نشویم. اما متاسفانه در لیگ اروپا، زمان برگزاری بازی ها به شکلی است که نمی توانید ریکاوری مناسبی داشته باشید، ما با این شرایط در این فصل مواجه بودیم.

از شرایطم در باشگاه راضی هستم، از همان روز اول گفتم که از حضور در منچستریونایتد خوشحال و راضی هستم. اگرچه باشگاه دوران سختی را سپری می کند و در بهترین روزهای خود قرار ندارد ولی من از حضور در منچستریونایتد راضی ام.

1878

نظرات کاربران