ماجدی:قیمت تعیین شده برای واگذاری سرخابی ها بالاست

ماجدی:قیمت تعیین شده برای واگذاری سرخابی ها بالاست

1642
09:47
21 دی 1393
سرپرست استقلال تهران در مورد رقم تعیین شده برای واگذاری سرخابی ها به بخش خصوصی گفت: این رقم بسیار بالاست و به طور قطع تعداد افرادی که در مزایده شرکت می کنند اندک خواهند بود.

وبسایت رسمی برنامه نود -  سرپرست استقلال تهران در مورد رقم تعیین شده برای واگذاری سرخابی ها به بخش خصوصی گفت: این رقم بسیار بالاست و به طور قطع تعداد افرادی که در مزایده شرکت می کنند اندک خواهند بود.

به گزارش وبسایت نود، میرشاد ماجدی افزود: با این شرایط، تعداد کسانی که در مزایده شرکت می کنند به تعداد انگشتان یک دست هم نمی رسد.

سرپرست استقلال تهران گفت: البته این موضوع را باید در نظر گرفت که استقلال و پرسپولیس هر کدام 60 تا 70 میلیارد تومان بدهی سنواتی دارند و فرد یا افرادی که این باشگاه ها را می خرند باید بدهی های سنواتی دو تیم را نیز بپردازند.

امیررضا خادم معاون وزیر ورزش و جوانان روز شنبه شرایط واگذاری استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی را اعلام کرد.

وی قیمت پایه برای هر کدام از باشگاه ها را 290 میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: قرار شده است تا پایان ماه جاری، شورای واگذاری برای برگزاری مزایده زمانی را اعلام کند.

وی ادامه داد: مقرر شده است تمام بدهی های دو باشگاه کنار بمانند ومسایل حقوقی این دو باشگاه در اختیار دولت قرار گیرد و پس از واگذاری برند دو باشگاه و موضوعاتی چون ورزشگاه ها و برخی مسایل دیگر هم به همراه برند واگذار شود و مابقی بماند تا در آینده محاسبه شود.

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: هر باشگاه 290 میلیارد تومان قیمت گذاری شده است و یکی از شروط واگذاری این است که خریدار باید مجموعه ای 100نفری از هواداران و پیشکسوتان دو تیم را معرفی کند تا 27 درصد سهام میان آنها تقسیم شود.

وی ادامه داد: تا یک ماه آینده بسیاری از مسایل در زمینه خصوصی سازی این دو باشگاه مشخص می شود و باید تا آن زمان منظر بمانیم. قالبی که برای خصوصی شدن این دو باشگاه وجود دارد تعیین شده است و بحث واگذاری با جدیب دنبال می شود.

1140

نظرات کاربران
sara.Jr
خیلیم بالاست حالا 290میلیارد بس بود دیگه ورزشگاهم میخوان
۲۱ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۵۱:۱۶
پاسخ
1
6