ماجدی: استقلال امتیاز ارزشمندی گرفت

ماجدی: استقلال امتیاز ارزشمندی گرفت

2125
10:07
26 فروردین 1396
پیشکسوت باشگاه استقلال با بیان اینکه پرسپولیس می توانست در تهران الریان را شکست دهد، گفت: این تیم تمرکز لازم برای کسب ۳ امتیاز را نداشت.

وبسایت رسمی برنامه نود - پیشکسوت باشگاه استقلال با بیان اینکه پرسپولیس می توانست در تهران الریان را شکست دهد، گفت: این تیم تمرکز لازم برای کسب ۳ امتیاز را نداشت.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، میرشاد ماجدی در خصوص تساوی پرسپولیس برابر الریان قطر در ورزشگاه آزادی گفت: به نظر من پرسپولیس بیشتر هدفش قهرمانی در لیگ داخلی است و برنامه خاصی برای لیگ قهرمانان ندارد. قرمزپوشان تمرکز خود را بر روی لیگ برتر گذاشته و بدنبال این است تا بتوانند پس از سالها در لیگ شانزدهم به قهرمانی دست پیدا کنند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: قرمزها مقابل الریان نتوانستند بازی خوبی را که در لیگ برتر انجام می دهند به نمایش بگذارند. آنها حتی یک ضربه پنالتی راهم با بی دقتی از دست دادند و از حملات خود هیچ استفاده ای نبردند. مهاجمان پرسپولیس باید به خاطر داشته باشند فوتبال هم فقط حمله کردن نیست بلکه باید هنر اصلی خود را که گلزنی است به نمایش بگذارند.

وی تاکید کرد: پرسپولیس بازی سختی مقابل الهلال عربستان خواهد داشت و اگر نتواند این تیم را شکست دهد صعودش بسیار سخت خواهد شد. بنابراین باید تمرکز خود را برای پیروزی در این دیدار بگذارد و بتواند از مرحله گروهی صعود کند.

ماجدی در خصوص نتایج بدست آمده استقلال در لیگ قهرمانان گفت: آبی پوشان دقیقا برعکس رقیب دیرینه خود تمرکزشان بر روی لیگ قهرمانان است چون می دانند در لیگ برتر به قهرمانی نخواهند رسید بنابراین تمام هدفشان صعود به مراحل پایانی و حتی رسیدن به فینال لیگ قهرمانان است. آنها مقابل لوکوموتیو ازبکستان اگر چه تا حدودی در نیمه اول ناهماهنگ بودند و گل اول را به خاطر اشتباه یکی از مدافعان خود کسب کردند اما در نیمه دوم کنترل بازی را در اختیار گرفته و توانستند در اواخر بازی به گل دست پیدا کنند و حتی اگر بدشانس نبودند می توانستند در ثانیه های پایانی بازی گل دوم را به لوکوموتیو بزنند.

پیشکسوت باشگاه استقلال در خصوص نتایج تیم های ذوب آهن و استقلال خوزستان در لیگ قهرمانان گفت: آبی های خوزستان توانستند بازیهای خوبی را در لیگ قهرمانان به نمایش بگذارند و اعتقاد دارم اگر مشکلاتی که آنها با آن دست و پنجه نرم می کنند وجود نداشت شرایط بهتری در لیگ برتر هم داشتند البته اگر چه این تیم مقابل لخویا نتیجه را واگذار کرد اما در مجموع عملکرد قابل قبولی داشت و امیدواریم این تیم هم بتواند بازیهای آینده خود را با پیروزی به پایان رسانده و به دور بعد صعود کند.

ماجدی در خصوص ذوب آهن نیز گفت: ذوب آهن در لیگ شروع خوبی داشت اما به یکبار افت کرد آنها در لیگ قهرمانان هم عملکرد خیلی خوبی نداشتند اما توانستند با پیروزی برابر پاختاکو ازبکستان امیدواری پیدا کرده تا با نتایج خوبی که در دیدارهای آینده کسب می کنند به دور بعد صعود کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا ۴ تیم ایرانی می توانند به دور بعد صعود کنند گفت: به نظر من پاسخ برای این سوال کمی زود است زیرا هنوز بازیها ادامه دارد و باید ببینیم ۴ تیم حاضر در لیگ قهرمانان چه هدفی را دنبال می کنند آیا فقط بدنبال صعود به دور بعدی هستند یا تمام تمرکزشان را برای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان گذاشته اند.

پیشکسوت باشگاه استقلال درپایان خاطرنشان کرد: باید برای پیشرفت فوتبالمان از بازیکنان خارجی بزرگ هم استفاده کنیم؛ همین کاری که کشورهای همجوار ما انجام می دهند  و این مسئله تا حدودی توانسته بر روی فوتبالشان تاثیر مثبتی بگذارد.

 

2051

نظرات کاربران
استقلالی ها سکوووووووووووووووووت
امتیاز ارزشمنده پس نیست؟؟ با 2 حمله گل بزنی معلومه باید راضی باشید
۲۶ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۵:۴۰
پاسخ
9
6
استقلالی
تو فوتبال که به حملات زیاد امتیاز نمیدن داداچ تونستیم با دو موقعیت گل زدیم میتونید بسم الله..
۲۶ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۷:۳۱
1
3
masoud ahmadi
تیم خوب به این میگن که با یک حمله گل بسازی !! صد حمله و سانتر و بکش زیرش راه بنداز !! بهت تو فوتبال امتیاز نمیدن
۲۶ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۴:۱۱
1
3
mahyar
پرسپولییس بعد از دوران رامین بکش زیرش الهی ب امیده تو... رو اورده به دوران سانتر بال مگه میشه تو ۵٠ تا سانتر کنی مگه ایرلاینی تو مگه تو فرودگاه بین المللی ای مگه میشه ی تیم کا تیم ملیو داره اونوق فقط بره سانتر کنه!!!!!!! مگه داریم مگه میشه؟ فقـطم این چهار پنج نفر تو سایت ک از همون قماشن میگن بازی زیبا خخخخخخخخخخخخ باتچکر^____^
۲۶ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۷:۳۵
3
2
فقط قرمز
یه تحلیل فنی و منطقی
۲۶ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۳:۲۱
پاسخ
5
10
F.lampard
بقل پایی ک کاوه زد منو یاد بقل پاهایه هانری انداخت... کاوه خیلی خوبه....خیلی
۲۶ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۸:۵۹
پاسخ
5
22
اصفهان
ماشالا به کاوه و جوونامون..انشالا امروز هم صبا را شکست میدن..
۲۶ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۵:۱۲
1
3
اندی
این بزرگوار فرمودن پرسپولیس نتونست مقابل الریان بازی خوبی به نمایش بزاره یکی نیست بهش بگه پس چجور چهارتا بازیکن این بازی ، دوتا پرسپولیسی بعلاوه دروازه بان الریان و سباستین سوریا جزو بازیکنای منتخب هفته لیگ قهرمانان انتخاب شدن! ؟؟ این همه موقعیت گل ، این همه توپ که به تیرک دروازه هر دو تیم خورد ، انتخاب دروازه بان حریف بعنوان بهترین بازیکن زمین اینا نشون میده بازی قشنگ بوده ولی توپها گل نشده
۲۶ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۴:۱۱
2
3
mahyar
خداکنه مطهری نیاد!!!!!!! سجاد بیاد کنار کاوه بلکه از دست قربانی خلاص شیم سجادم عین کاوه شوتزنه و حرفه ای .. یکو دو هاش عالیه یه سروگردن از قربانی بالا تره .. فصل بعد استقلال لیگو منهدم میکنه:)))) اوووووففف
۲۶ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۲:۳۸
8
10