ماجدی: قلعه‌نویی و منصوریان هنر نگه داشتن تیم خود را دارند

ماجدی: قلعه‌نویی و منصوریان هنر نگه داشتن تیم خود را دارند

2207
11:05
28 فروردین 1396
پیشکسوت استقلال معتقد است که اگر بازیکنان در مصاف آبی‌های پایتخت و تراکتورسازی تنها به فکر بازی کردن باشند، دیداری جذاب از سوی دو تیم ارائه خواهد شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - پیشکسوت استقلال معتقد است که اگر بازیکنان در مصاف آبی‌های پایتخت و تراکتورسازی تنها به فکر بازی کردن باشند، دیداری جذاب از سوی دو تیم ارائه خواهد شد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، میرشاد ماجدی درباره مصاف تیم‌های تراکتورسازی و استقلال در چارچوب لیگ برتر گفت: تیم‌های استقلال و تراکتورسازی در نیم فصل با یک مشکل مشابه مواجه شدند. هر دو تیم نتوانستند بازیکنی جذب کنند و مجبور شدند با همان ترکیب اولیه به کار ادامه دهند. استقلال بعد از محرومیت روی جوانانش تکیه کرد و این جوانان جواب دادند و اعتماد کادر فنی را جلب کردند. استقلال با تکیه بر داشته‌ها و ایمان به اینکه می‌شود با این تیم به موفقیت رسید کار را ادامه داد، بر عکس تراکتورسازی که بازیکنی خوبی هم جذب کرده بود اما محرومیت فیفا باعث شد تا دست کادر فنی این تیم در پوست گردو گذاشته شود. فکر می‌کنم اگر بازی جنجالی نشود، یک مصاف زیبا را شاهد خواهیم بود. یعنی اگر بازیکنان فقط به فکر بازی باشند، مصاف زیبایی را می‌بینیم چرا که هر دو تیم برای نایب قهرمان می‌جنگند و در این میان وضعیت روحی استقلال به دلیل موفقیت‌های اخیرش بهتر از تراکتورسازی است.

وی در پاسخ به این سوال که چرا تراکتورسازی دست به جوان گرایی نزد، گفت: بحث جوانگرایی در استقلال هم به این شکل نبود که در ذهن کادرفنی و مدیریتی این تیم باشد و اگر خاطرتان باشد، استقلال جپارف، تیموریان و شهباززاده را هم داشت جذب می‌کرد که محروم شد. این محرومیت باعث شد تا استقلال به جوانانش تکیه کند. در سوی مقابل تراکتورسازی با سلیقه قلعه‌نویی بسته شد و در نیم فصل بازیکنان مثل عالیشان و نوراللهی را هم جذب کرد ولی محرومیت باعث شد تا نتواند از آنها استفاده کند. معتقدم جوانان استقلال انگیزه زیادی داشتند تا خود را اثبات کنند اما تیم تراکتورسازی آنقدر بازیکن جوان و با انگیزه نداشت که بتواند دست به این کار بزند.

پیشکسوت استقلال در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا برنده دیدار استقلال و تراکتورسازی را می‌توان نایب قهرمان قطعی لیگ به شمار آورد، اظهار کرد: تقریبا بله، می‌توان گفت برنده این بازی نایب قهرمان است چراکه هم قلعه‌نویی و هم منصوریان هنر نگه داشتن تیمشان را بعد از این بازی دارند تا جایگاه تیمشان تغییر نکند.

 

2051

نظرات کاربران
پماد ضد سوختگي رسيد
ماه ديگه دوست ندارم ستارم اومد...
۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۸:۰۵
پاسخ
6
15
پرسپولیس اولین حذف شده از اسیا
استقلال انشالا با نتیجه 2 بر 1 تراکتور را شکست میده..
۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۱:۰۲
6
3
استقلالی ها سکوووووووووووووووووت
هنر؟؟ :))
۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۰:۱۲
3
7