ماجرای انتقال پوگبا به رئال مادرید؛ امیدها و موانع

ماجرای انتقال پوگبا به رئال مادرید؛ امیدها و موانع

8310
19:47
24 اردیبهشت 1398
پل پوگبا به شدت خواهان انتقال به رئال مادرید است.

به گزارش وبسایت نود، ایندیپدنت طی گزارشی ابعاد انتقال احتمالی پوگبا را به رئال مادرید بررسی کرده است. این رسانه در حالی این گزارش را منتشر کرده که مدعی است رئال مادرید اولین قدم ها را برای خرید پوگبا برداشته و این ستاره فرانسوی خود نیز خواهان انتقال به مادرید است.

زین الدین زیدان به شدت تمایل دارد تا در تابستان 2019، پل پوگبا را به جمع بازیکنان تیمش اضافه کند، پل پوگبا خود نیز به حضور در مادرید فکر می کند و علاقه دارد تا با ترک الدترافورد راهی برنابئو شود. در عین حال، اگرچه اولویت اصلی یونایتد حفظ پوگبا بوده و هست، ولی با مشاهده تمایل این بازیکن برای جدایی و همچنین اثرگذاری کمتر از برآورد این ستاره چه در زمینه تجاری و چه از منظر فنی، یونایتد نیز به فروش وی فکر می کنند.

اما در راه انتقال پوگبا به مادرید، موانع متعددی وجود دارد. در سمت رئال مادرید، مقامات باشگاه تصور می کنند اریکسن گزینه بهتر و جذاب تری نسبت به پوگبا به خصوص از لحاظ فنی است. به خصوص که جذب وی نیز ارزان تر و آسان تر است. اما زیدان به جذب پوگبا علاقه دارد.

منچستریونایتد هم هرچند با موضوع فروش پوگبا همچون قبل مخالف نیست ولی برای فروش این بازیکن حدود 150 میلیون پوند طلب می کند. در عین حال نباید فراموش کرد که محرومیت رایولا مدیربرنامه پوگبا، تا 9 آگوست ادامه دارد. یعنی تا یک روز بعد از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات در لیگ برتر. هر چند یونایتد بعد از آن تاریخ نیز می تواند همچنان بازیکنانی را به فروش برساند ولی این خود نیز می تواند در سرنوشت پوگبا تاثیرگذار باشد.

موضوع دیگر نیز دستمزد درخواستی پوگبا است، پوگبا می خواهد در مادرید 500 هزار پوند در هفته حقوق بگیرد و پردرآمدترین بازیکن جهان شود، اما مبلغ انتقال پوگبا و رقم درخواستی این ستاره برای دستمزد، کار رئال مادرید را سخت کرده است. رئال مادرید امیدوار بود بتواند بخشی از هزینه انتقال را از طریق ترانسفر یک بازیکن به یونایتد جبران کند ولی به نظر می رسد واران ماندنی است، موضوع خروج کروس هم منتفی شده است و یونایتد نیز دیگر به گرت بیل علاقه‌مند نیست.

1878

نظرات کاربران
Cr7-18
پوگبا بیاد به جای ایسکو هم اریکسن بیادوکم کم جای مودریچ یا کروس بگیره چون این دوتا مخصوصامودریچ باتوجه به سنش بعیده اون مودریچ قبل بشه هازارد هم میادجای بیل و یوویچ هم برای رقابت بابنزما میلیتائو روهم تودفاع وسط داریم فصل بعد انشاالله میریم واسه جام 34لیگ و 14 اروپا کوپارمضونم مال غارساییها خخخخ !Hala madrid¡
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۷:۲۵
پاسخ
41
31
سینا
نه در حد فوق ستاره نیست تو منچستر یه بازیکن بسیار معمولی بود امباپه یا نیمار خعلی بهترن
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۷:۳۶
پاسخ
7
36
امیر
رئال امسال میترکونه
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۸:۵۲
پاسخ
14
24
امیر
اریکسن و هازارد و مودریچ تو قلب رئال بهترین بازیکنای جهان و بهترین فرواردها میشن.حالام ک رئال لوکا یوویچ رو خریده و دفاعشون هم واران و راموس هست.پوگبا هم اگه سر دستمزدش کوتاه بیاد ک خیلی عالیه.خلاصه زیزو میخواد بتروکونه.امیدوارم بازم رئال رویایی رو تو فصل آینده ببینم.
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۴:۵۸
پاسخ
9
20
ارتش سرخ رئال
پوگبا تو رئال میترکونه
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۳:۱۸
پاسخ
43
23
عشقممم نیمار
پوگبا دیگ دلش با منچستر نیس و فکرش فقط بازی در رئاله و‌ ب نظرم ک‌محترمه ... بازیکنی ک‌دلش با یه تیمه دیکن باید ب اون‌ تیم‌داد ..چون اگ زورکی نگهش دارین‌در منچستر ..هیچوقت نمیتونه مث ستارها بازی کنه ..پ بدینش بره ..هافبک قحطی نداریم..:-P فقط امیدوارم‌..مسئولین‌منچستر ..بندی در قرارداد پوگبا بزارن ک در قبال رفتن پوگبا ..رئال مودریچ‌ یا کروس بجاش بده :-P
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۶:۱۰
پاسخ
50
29
Reza
باشه بهش میگم..دیگه چی چیز دیگه ای نمیخواین
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۰:۳۱
14
23