مارتینز: بازیکنان بلژیک منحصربفرد هستند؛ تجربه آنری به ما کمک می کند

مارتینز: بازیکنان بلژیک منحصربفرد هستند؛ تجربه آنری به ما کمک می کند

2825
00:22
19 تیر 1397
سرمربی بلژیک در آستانه بازی با فرانسه به تمجید از بازیکنانش پرداخته است.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی بلژیک در آستانه بازی با فرانسه به تمجید از بازیکنانش پرداخته است. 

به گزارش وبسایت نود، روبرتو مارتینز در نشست خبری خودش پیش از بازی سه شنبه با فرانسه در نیمه نهایی جام جهانی از این نسل بازیکنان تیم بلژیک به عنوان بازیکنانی منحصربفرد نام برده است. 

مارتینز به نقل از espn گفته:

از اینکه بازیکنانم توانستند برنامه های تاکتیکی مرا در بازی با برزیل به خوبی در زمین پیاده کنند واقعا خوشحالم. شاگردانم در این بازی هوش و تطبیق پذیری خودشان را نشان دادند. ما در این دو سال توانستیم تیمی تشکیل دهیم که یک هدف واحد دارد. این نسل بلژیک بازیکنانی منحصربفرد هستند. آن ها در این جام توانستند خودشان را ثابت کنند. فرانسه تیمی قدرتمند است اما بازی در نیمه نهایی فرصتی منحصربفرد برای همه اعضای تیم است. 

من و دستیارانم در ۱۲ سال گذشته با یکدیگر کار کردیم و تجربه مربیگری در رده ملی را نداشتیم.  تیری آنری سابقه زیادی در رده ملی دارد و توانسته فاتح جام جهانی شود. او تجربیاتش را در اختیارمان گذاشته و کمک زیادی کرده است. 

۲۰۳۱

 

نظرات کاربران
نیمار
فرانسه قهرمانه به امید خدا،برو امباپه
۱۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۴:۲۷
پاسخ
1
1
JR
یه معامله برد برد واسه تیری آنری و مارتینز واسه آنری هم تجربه خیلی خوبیه
۱۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۰۹:۰۱
پاسخ
0
3
عشقممم نیمار
برو‌دعادکن ک‌مث بازی با برزیل... شانس بات باشه و فرانسویا ..توپ دو قدمی تا دروازته مث بازی با برزیل گل نکنن... ههه و‌دعا کن ک‌داورهم کمک تیمت باشه...مث بازی با برزیل..‌ ههه اگ‌این چیزایی ک گفتمو تیمت داشته باشه صدرصد برنده ای... ههه البته هازاردم یکی دوتا دریبل بده و هواداری کم دانش و بی منطق ..این بازیکن لحظه ای ک‌یه بازی خوبه ..بیستا بازی بد....بگن از عشقممم نیمار بهتره و بزرگش کنن... ههه
۱۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۰۸:۵۱
پاسخ
28
10
میلانیست
بلژیک با دی بروین وهازاراد ودفاع خوبش شانس اول قهرمانیه
۱۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۵۹:۱۴
پاسخ
9
17
نیمار ...
توهم مثل اینکه با مارتینز خواب های خوشی دیدین،زودتر پاشین،البته تا بخواید پاشین امباپه داغونتون کرده.به هرحال شانس بیارید دورقمی نشید.
۱۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۹:۰۹
3
2