ماروتا: قرارداد دیبالا به زودی تمدید می شود؛ آلگری به آرسنال نمی رود

ماروتا: قرارداد دیبالا به زودی تمدید می شود؛ آلگری به آرسنال نمی رود

555
11:52
12 بهمن 1395
جوزپه ماروتا می گوید یوونتوس به زودی قرارداد دیبالا را تمدید خواهد کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - جوزپه ماروتا می گوید یوونتوس به زودی قرارداد دیبالا را تمدید خواهد کرد.

به گزارش وبسایت نود، با توجه به صحبت های بپه ماروتا مدیر اجرایی باشگاه یوونتوس در هفته های آینده قرارداد پائولو دیبالا تمدید خواهد شد. مهاجم آرژانتینی که در 2015 به یوونتوس پیوست در آن زمان قراردادی 5 ساله با این باشگاه امضا کرد و درخشش او باعث شده تیم هایی نظیر رئال مادرید و بارسلونا به انتقال او چشم بدوزند اما ماروتا با رد تمامی شایعات می گوید این بازیکن در یوونتوس خواهد ماند و به زودی قرارداد او تمدید می شود.

ماروتا در مصاحبه با اسکای گفت:

ما در حال مذاکره هستیم و فکر نکنم مشکلی پیش بیاید. در طول چند هفته آینده خبر تمدید قرارداد اعلام خواهد شد. پائولو از حضور در اینجا خوشحال است و ما هم خوشحالیم که او در کنار ما حضور دارد و به همین دلیل ازهر فرصتی برای اینکه در آینده در کنار هم باشیم استفاده می کنیم.

مدیر باشگاه یوونتوس همچنین درباره دست ندادن دیبالا با آلگری پس از تعویض شدنش گفت:

این یک حرکت زشت و کوچک بود، فوتبال مملو از این اتفاقات است. ما باید کلی کنیم، او بازیکنی مهم و حرفه ای است. ما شخصیت او را به خوبی می شناسیم، او به مربی بی احترامی نکرد و این حرکت اعتراضی به عدم گلزنی او بود. این چیزها در فوتبال طبیعی است.

ماروتا همچنین درباره صحبت ها مبنی بر پیوستن ماسیلمیانو آلگری به آرسنال و آینده مهدی بن عطیه گفت:

هنوز یک سال و تیم از قرارداد سرمربی تیم باقی مانده است. رابطه خوبی بین ما وجود دارد. هر دو از وضع موجود و کنار هم بودن خشنود هستیم و این پیمان می تواند با خوشحالی ادامه داشته باشد. بن عطیه؟ او بسیار خوب کار کرده است و می تواند در کنار ما باقی بماند.

 

7899

نظرات کاربران