مارکا:زیدان و پررنگ کردن نقش نوجوان برزیلی در فصل بعد

مارکا:زیدان و پررنگ کردن نقش نوجوان برزیلی در فصل بعد

4141
20:35
22 خرداد 1398
زین الدین زیدان حساب ویژه ای روی وینیسیوس جونیور بازکرده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از دیلی میل، زین الدین زیدان قصد دارد وینیسیوس جونیور را به بازیکن ثابت رئال در پست وینگر سمت راست برای فصل 20-2019 تبدیل کند. 

بازیکن برزیلی که در ماه آینده میلادی 19 ساله خواهد شد، فصل نسبتا درخشانی را پشت سر گذاشت و بعد از حضور در تیم دوم، توانست 31 بازی برای تیم اصلی رئال انجام دهد. در چنین شرایطی، علیرغم هزینه های بالای رئال در بازار تابستانی، زیدان تصمیم گرفته که در رئال جدید خود، نقشی محوری را به وینیسیوس اعظا کند؛ نقشی که مارکا در جلد اول امروز خود از آن به عنوان یک "قمار" یاد کرده است.

مارکا در گزارشی با پرداختن به همین موضوع، اشاره کرده که ستاره سابق باشگاه فلامینگو در سیستم 3-3-4 زیدان در فصل آتی در پست وینگر سمت راست حضور خواهد داشت و ادن هازارد، خرید 130 میلیون پوندی رئال نیز در سمت مخالف او به بازی خواهد پرداخت. مهاجم نوک نیز از بین کریم بنزما و لوکا یوویچ 65 میلیون یورویی انتخاب خواهد شد. 

پس از آن که با اخراج جولن لوپتگی در ماه اکتبر سال گذشته، سانتیاگو سولاری سرمربی تیم دوم به جای او روی نیمکت رئال نشست، وینیسیوس نیز توانست خود را در تیم اول مطرح کرده و به بازیکنی ثابت در ترکیب کهکشانی ها تبدیل شود. او به رغم مصدومیت و البته گزارش هایی که مدعی شده بود زیدان قصد دارد وینسیوس را برای یک فصل به شکل قرضی راهی تیم دیگری کند، در تیم تحت هدایت زیدان نیز ماندنی شد.

رونالدو، ستاره برزیلی سابق رئال و مالک کنونی باشگاه رئال وایادولید قصد داشت با استفاده از ارتباط خوب خود با سران برنابئو، وینیسیوس را برای یک فصل به شکل قرضی به وایادولید بکشاند اما مارکا ادعا کرده عملکرد وینیسیوس به اندازه ای خوب بوده که توانسته زیزو را برای محول کردن نقشی ثابت به او در فصل بعد مجاب کند. 

7712

نظرات کاربران
امین
خیلی حیفه که بیل رو بازی نمیده
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۰:۵۹
پاسخ
37
7
عشقممم نیمار
این وینیسیوس ..برنده‌اینده توپ طلاست و‌ درسته الان ب تیم‌ملی برزیل دعوت نشده.. ولی اینده برزیل ..خودش و رودریگو ..دیگ نوجوان رئاله :-P
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۵:۳۴
پاسخ
11
35
فوتبال پاک
نیمار که بهترین بازیکن برزیلی هستش توپ طلا رو نتونست بگیره این بچه که هیچی نیس البته شاید عمو پرز مثل چند فصل پیش توپ طلا رو براش بخره آخه میدونید که عمو پرز حتی شده توپ طلا رو به یه ذخیره میده تا بگه توپ طلا فقط توی رئاله خخخخ
۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۷:۴۹
30
5