ماشین‌سازان سلاطین پنالتی در لیگ نوزدهم

ماشین‌سازان سلاطین پنالتی در لیگ نوزدهم

3145
18:08
01 آبان 1398
ماشین سازی تبریز در لیگ نوزدهم بهترین عملکرد را در ضربات پنالتی داشته است.

به گزارش وب سایت نود، در 7 هفته‌ای که از لیگ این فصل گذشته آمار پنالتی‌ها با فصول گذشته تفاوت عمده‌ای دارد. در این فصل 8 درصد گل‌ها از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیده که این کمترین میزان در ادوار لیگ برتر است. در لیگ نوزدهم 63 درصد پنالتی‌ها گل شده که این ضعیف‌ترین نرخ تبدیل پنالتی در 10 دوره اخیر لیگ برتر است.
در شرایطی که نزدیک به یک چهارم از فصل سپری شده هنوز نیمی از تیم‌ها پنالتی کسب نکرده‌اند و از 8 تیمی که پنالتی زدند 5 تیم موفق به گلزنی شدند و البته گل گهر سیرجان در برگشت پنالتی دروازه حریف را باز کرده است.
ماشین‌سازی موفق‌ترین تیم لیگ در ضربات پنالتی است که هر 4 پنالتی خود را تبدیل به گل کرده است. احمدرضا زنده‌روح پنالتی‌زن اول این تیم، هر 3 پنالتی خود را گل کرده و سامان نریمان جهان نیز با کسب 2 پنالتی، پنالتی گیرترین بازیکن لیگ است. موفقیت ماشین‌سازی در ضربات پنالتی تنها مقابل دروازه حریف نیست بلکه این تیم در برابر پنالتی رقبا نیز موفق بوده است و حامد لک هر 2 پنالتی که به سمت دروازه این تیم شلیک شده را مهار کرده و پنالتی‌گپیرترین دروازه‌بان لیگ است البته یکی از این دو پنالتی در برگشت تبدیل به گل شد. حامد لک در بازی جام حذفی برابر ماشین‌سازی نیز توانست پنالتی بازیکن پرسپولیس  را مهار کند تا آمادگی خود را نشان دهد.
شاهین بوشهر هم ناکام‌ترین تیم در ضربات پنالتی است. این تیم با ارتکاب 3 پنالتی بیش از هر تیم دیگری پنالتی داده که هر 3 پنالتی تبدیل به گل شده است.
60610

نظرات کاربران
محسن
لطفاً جدول هر شانزده تیم رو با پنالتی هایی که زدند چند تاش کل شده و پنالتی هایی به سمت دروازه زده شده رو بذارید
۰۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۸:۴۱
پاسخ
8
13