ماشین سازی تبریز 0-2 تراکتورسازی تبریز/ برتری شاگردان لیکنز در روز استقبال کم تعداد هواداران

ماشین سازی تبریز 0-2 تراکتورسازی تبریز/ برتری شاگردان لیکنز در روز استقبال کم تعداد هواداران

2822
16:56
16 اسفند 1397
شاگردان جرج لیکنز مقابل تیم ماشین سازی تبریز با نتیجه دو بر صفر به برتری رسیدند.

به گزارش وبسایت نود، تیم های ماشین سازی تبریز و تراکتورسازی تبریز در سری رقابت های هفته بیست و یکم لیگ برتر از ساعت 15 امروز در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف یکدیگر رفته بودند که این دیدار با نتیجه دو بر صفر به سود شاگردان به پایان رسید. 

داور: محمدرضا اکبریان - کمک ها: علی اکبر نوری و سید اسد حاج محمدی

گل های تیم تراکتورسازی توسط اشکان دژاگه در دقیقه 24 و آنتونی استوکس در دقیقه 50 به ثمر رسید. 

ترکیب دو تیم:

ماشین سازی تبریز

فرناندو دخسوس، صادق رضانیا ( از دقیقه 46 - محسن یوسفی)، محمد اهل شاخه، محمدحسین کنعانی زادگان، رضا خالقی فر، فرید بهزادی کریمی، سید احمد مهدی زاده، احسان علوان زاده ( از دقیقه 52 - احسان تاییدی)، فرشاد سالاروند ( از دقیقه 58 - سیدمحمد خرم الحسینی)، احمدرضا زنده روح و سعید مهری

سرمربی: رضا مهاجری

تراکتورسازی تبریز

محسن فروزان، ایمان سلیمی، محمد طیبی، احسان حاج صفی، دانیال اسماعیلی فر، مهدی مهدی پور، اکبر ایمانی، مسعود شجاعی ( از دقیقه 75 - ساسان انصاری)، یوکیا سوگیتا ( از دقیقه 75 - علیرضا نقی زاده)، اشکان دژاگه و آنتونی استوکس

سرمربی: جرج لیکنز

دقایق حساس:

دقیقه 2: دانیال اسماعیلی فر در حرکت سریع بازیکنان تیمش در داخل محوطه جریمه ماشین سازی صاحب توپ شد که ضربه چیپ این بازیکن با تیرک دروازه برخورد و در ادامه مدافع تیم ماشین سازی توپ را از خط دروازه دور کرد. 

دقیقه 6: اشکان دژاگه با ارسال بلند توپ را به پشت محوطه جریمه ماشین سازی ارسال کرد که ضربه سر کنعانی زادگان نزدیک بود به اشتباه تبدیل به گل شود ولی فرناندو دخسوس توپ را تصاحب کرد. 

دقیقه 10: پاس مسعود شجاعی به آنتون استوکس در موقعیت تک به تک با دروازه بان تیم ماشین سازی رسید که داور اعلام آفساید کرد. 

دقیقه 15: آنتونی استوکس با اشتباه محمد اهل شاخه صاحب توپ شد که ضربه زمینی این بازیکن از کنار دروازه تیم ماشین سازی تبریز راهی بیرون شد. 

دقیقه 18: شوت بلند احسان حاج صفی از کنار دروازه فرناندو دخسوس راهی بیرون شد. 

دقیقه 20: فرشاد سالاروند در داخل محوطه جریمه تیم تراکتورسازی صاحب توپ شد که شوت این بازیکن پس از پشت سر گذاشتن محمد طیبی به صورت خطرناک از کنار دروازه محسن فروزان راهی بیرون شد. 

دقیقه 24 ( گل اول تیم تراکتورسازی تبریز) آنتونی استوکس از سمت راست محوطه جریمه ماشین سازی توپ را مقابل دروازه ارسال کرد که فرناندو دخسوس قصد تصاحب توپ را داشت ولی اهل شاخه با تکل اشتباه، شاگردان لیکنز را صاحب موقعیت حساس کرد که بلافاصله اشکان دژاگه از راه رسیده و توانست گلزنی کند.

دقیقه 31: محسن فروزان توپ را به صورت بلند ارسال کرد که دانیال اسماعیلی فر با اشتباه صادق رضانیا صاحب توپ شده و پس از ورود به داخل محوطه جریمه ماشین سازی، ضربه تک به تک این بازیکن از کنار دروازه راهی بیرون شد. 

دقیقه 32: دانیال اسماعیلی فر با ارسال بلند یوکیا سوگیتا را صاحب توپ کرده و شوت دیدنی این بازیکن از کنار دروازه فرناندو دخسوس راهی بیرون شد. 

دقیقه 38: اشکان دژاگه با پاس زیبایی دانیال اسماعیلی فر را صاحب توپ کرد و این بازیکن نیز به آنتونی استوکس در مقابل دروازه پاس داد که در ادامه مهاجم خارجی تراکتورسازی از فاصله بسیار کم قصد گلزنی داشت ولی فرناندو دخسوس در دو صحنه ضربه این بازیکن را دفع کرده و راهی کرنر شد. 

دقیقه 41: شوت آنتونی استوکس از پشت محوطه جریمه تیم ماشین سازی تبریز در اختیار فرناندو دخسوس قرار گرفت. 

دقیقه 45: اکبر ایمانی از پشت محوطه جریمه تیم ماشین سازی تبریز شوت زنی کرد که فرناندو دخسوس با واکنش خوبی برگشت داده و در ادامه توپ راهی بیرون شد.  

دقیقه 47: فرید بهزادی کریمی پس از ورود به داخل محوطه جریمه تراکتورسازی از بین دو بازیکن این تیم قصد گلزنی داشت که توپ با شوت این بازیکن در آغوش محسن فروزان قرار گرفت. 

دقیقه 50: ( گل دوم تراکتورسازی تبریز) پاس زیبای دانیال اسماعیلی فر به آنتونس استوکس در داخل محوطه جریمه رسید و این بازیکن با ضربه ای دینی و از فاصله کمی توانست گل دوم تیمش را به ثمر برساند. 

دقیقه 56: محسن یوسفی با پاس توپ را در اختیار فرید بهزادی کریمی قرار داد که در ادامه ضربه این بازیکن با احسان حاج صفی در مقابل دروازه برخورد کرده و راهی کرنر شد. 

دقیقه 62: احمد زنده روح از طریق ضربه ایستگاهی توپ را به سمت دروازه تراکتورسازی ارسال کرد که محسن فروزان با نوک انگشتان خود توپ راهی کرنر کرد. 

دقیقه 79: ساسان انصاری از سمت راست محوطه جریمه توپ را به سمت دروازه ارسال کرد که مدافعان تیم ماشین سازی توپ را پیش از رسیدن اشکان دژاگه راهی کرنر کردند.   

دقیقه 80: احسان حاج صفی با ضربه سر توپ را در اختیار به ساسان انصاری در موقعیت تک به تک قرار داد که ضربه بلند این بازیکن از بالای سر دروازه بان ماشین سازی عبور کرده و راهی بیرون شد. 

دقیقه 86: شوت زیبای علیرضا نقی زاده از داخل محوطه جریمه با واکنش فرناندو دخسوس راهی کرنر شد.  

دقیقه 86: اشکان دژاگه توپ را به آنتونی استوکس در داخل محوطه جریمه تیم ماشین سازی پاس داد و ادامه این بازیکن درحالی که کنار بازیکن ماشین سازی قرار داشت به روی زمین افتاد که داور اعتقادی به خطای پنالتی نداشت.  

گفتنی است، تیم تراکتورسازی تبریز با این نتیجه در جدول رده بندی 40 امتیازی شده و ماشین سازی تبریز نیز امتیازی 22 باقی ماند. 

20441

نظرات کاربران
مسعود
خدایی گل اول دفاع اشتباه بدی کرد ولی با این اشتباه میشه گفت بازی تبانیه؟نمیدونم... پس کل بازی که اون همه تراکتور موقعیت داشت چی؟ بی انصافیه خداییش با یک صحنه بشه تهمت تبانی زد... ولی من به عنوان یک تراکتوری اعتقاد دارم فارغ از نتیجه بازی مالکیت همزمان دو تیم کاملا اشتباهه و هر نتیجه ای گرفته شه خیلیا اولین کاری که میکنن (چه به حق چه به نا حق) میان و راحت میگن تبانی بود و...
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۰:۰۹
پاسخ
28
38
فرشاد
بعد مس سونگون که توی فوتسال قهرمان شد و دل ترک ها را در سراسر ایران خوشحال کرد.حالا نوبت قهرمانی تراختوره. کور شود هر انکه نتواند دید.
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۵:۱۳
پاسخ
53
27
حامد تبریزلی
خسته نباشین به اعضای هر دو تیم. تراکتور یه سر و گردن از ماشین بالاتر بود و برد.ایشالا ماشین تو بازهای بعدش موفق باشه. بحث تبانی هم وقت تلف کردنه.یاشاسین تراکتور.یاشاسین ماشین. یاشاسین مس ورزقان که قهرمان فوتسال شد.
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۵:۴۳
پاسخ
30
35
Sam
استقبال کم تماشاگر کاملا منطقی بود. همیشه برای بازی دوستانه!!!!! تماشگر کمتری میره. اینکه از دوستانه هم برادرانه تر بود حداقل کاری که فدراسیون میتونه بکنه اینه که بازی این دو تا تیم رو همون هفته های اول برگزار کنه تا جو خیلی حساس نشه.
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۴:۳۰
پاسخ
18
39
رضا تورک اوغلان
متاسفانه بعضی افراد هستن که با ایجاد تفرقه اولا لیگ خراب میکنن دوما ابرو خودشون سوما آبروی تیمی که طرفدارش هستن میبرن تراکتورسازی یک تیم پر مهره و پر ستاره هست همه هم اینو میدونن و شرایط تیم خوب میدونن این یه دربی بود مثل خیلی از دربی ها اگر قرار باشه تبانی باشه رئال مادرید به بارسلونا باخت یعنی بدر بارسا بازم تبانی بود ؟؟؟ من خودم از 8 سالگی عاشق و طرفدار تراکتور سازی هستم و افتخار میکنم به این مسئله لطفا اگر تیمی پرقدرت وارد لیگی میشه حاشیه ایجادنکنید با تشکر همگی یاشا تراختور
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۱:۲۳
پاسخ
31
23
سرخپوست
اون هایی که میگن سالم بود برن خلاصع بازیو ببینن شاید نظرشون عوض شه شایدم نشه البته...
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۳:۵۰
پاسخ
91
84
امیر
تراکتور مثل همیشه و ماشین هم همینطور بازی کردند و چیز عجیبی نبود که علمش کنین با نگاه مغرضانه هر بازیی ای تبانی هست
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۳:۲۵
25
33
سالار تراختور
همینی که هست مشکل دارین نامه بزنید فیفا یا ای اف سی یا دادگاه ورزش، ما اونجا جوابتونو میدیم، چنان جوابی بدیم که فیفا کل فوتبال در کره زمینو به حالت تعلیق دربیاره، مگه میشه سه تا وزارتخونه مالک دو سوم تیم های لیگ باشن ، و جالبه یکی از این وزارتخونه ها ورود مستقیم در فدراسیون و کمیته انضباطی و اخلاق و برنامه بازی ها و کمیته وضعیت انتقال بازیکنا و... داره و در عین حال مالک دو تیم هم هست ، حالا میشه انتظار فوتبال پاک داشت منشا چرا بخشیده شد ؟ شجاع خلیل زاده با اون برنامه هایی که در طول این فصل از خودش در آورده چرا محروم نشده؟ اونقدر داستان هست که آدم مخش از این فوتبال سوت میکشه .
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۷:۳۰
27
22
برانکو استاد هوچی گری
ما کل بازی رو دیدیم .تهمت زدن خیلی راحت شده ولی مهم نیست هر چی دوست دارید بگید منتظر تیم شما هستیم
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۶:۱۸
23
18
عشقتقلال
من بازی رو دیدم انصافا اثری از تبانی و اینجور داستانا نبود ، بخدا دارین لیگ خودمون رو بی اعتبار میکنین با این حرفا
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۴:۲۳
پاسخ
83
118
آبی تر از آبی
از اسمی گه گداشتی تابلوء تراکتوری هستی
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۰:۵۴
16
27
Asad
با نهایت احترام به مسعود شجاعی باید اذعان داشت که تعلل ایشان در ضد حمله و نیز در دقیقه 70 تعلل در پاس به استوکس و.. ایشان فعلا نباید بیش از یک نیمه در زمین باشند
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۴:۲۹
پاسخ
37
70
رضا
ب زنوزی پیشنهاد میکنم اگر دوست داره تراکتور قهرمان بشه بجا اینکه بره دژاگه و شجاعی و استوکس و ... بخره پولهاشو جمع کنه و چهار پنج تا تیم لیگ برتری دیگه رو بخره اینجوری شش تا تیم مال خودش میشه و از اول مسابقات سی امتیاز از بقیه تیمها جلوتره بتونه سی امتیاز دیگه هم از ده تا تیم دیگه بگیره بالاخره تراکتوریها هم رنگ کاپ قهرمانی رو میبینن.
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۲:۱۶
پاسخ
115
144
آریا
تراکتور انقد بازیکن خوب داره که نیاز نداره تبانی کنه این نوع بازی کردن دیفالت تراکتوره این پس پسی ها هستند که نیاز به مافیا و تبانی دارن تا شاید به قهرمانی جعلیشون برسن ادمین بچاپ
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۱:۰۲
47
23
بهرام
پماد های زنوزی برای شما !!!
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۷:۵۸
13
19
حسین
شما هم یارانه هات رو جمع کن تا شاید بتونی یه جام جعلی بگیری
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۴:۱۷
25
23
arash_trt
همه این سرمایه گذاریها بازم با وجود تیم دولتی مثل پرسپولیس با حامی های کمیته ای و عابر بانک و وزارت و غیره بازم فایده ندازه یک تز دیگگه ارایه بدین میشنویم
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۷:۰۳
14
16
محمد
بزار حرفای هدایتی از یاد بره بعد بیا کامنت بزار
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۳:۲۸
20
20
تهرانتراختورچیلاری
125
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۴:۲۳
52
72
وحید
اولا تراکتور سال های قبل تو کورس قهرمانی دوبار جلوی گسترش و ماشین امتیاز از دست داده، دوما اهل شاخه بازی رفت با استقلال تو آزادی هم یک چنین اشتباهی داشت، سوما تو گل دوم هافبک های ماشین همه تلاششونو کردن، چهارما ماشین خیلی فشار رو دروازه تراکتور آورد، پنجما تراکتور اونقدرا قوی هست که نیاز به این چیزها نداشته باشه، ششما بازی ناظر ویژه داشت، هفتما بازیکنای ماشین خیلی خیلی انگیزه داشتن تا تراکتور رو ببرن و میونشون با بازیکنای تراکتور خیلی هم خوب نیس، بازیکنایی مثل خالقی فرد، بهزادی، یوسفی، علوان زاده خیلی انگیزه داشتن تراکتور رو ببرن، هشتمااین سه امتیاز نه تراکتور رو قهرمان کرده و نه نبودنش تراکتور رو کامل حذف می کرد. نهما بعضی ها بهتره سوابق تیم های خودشون رو در این باره مرور کنن. دهما به گذشته دوتا باشگاه ماشین و تراکتور و مخصوصا دهه 70 نگاه کنید متوجه میشید این بازی چه مدلی بوده.
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۰:۰۲
پاسخ
61
105
حبیب
افرین توجیهات خوبی بود، ولی اولا و اخراً دوتا تیم یه مالک دارند!!! اگه تونستی جواب اینو بدی همه حرفات قبول
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۵:۰۹
12
21
آرش
انصافا بازی کاملا سالمی بود، تراکتور با مهره هایی که داره یک سر و گردن از همه تیم های لیگ سر تره
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۵:۴۴
پاسخ
85
112
سرخ نهاد
این است فوتبال ایران. همه با چشم خودمون دیدیم که....
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۴:۰۶
پاسخ
86
76
حسین
چشمها را باید شست و جور بهتر باید دید به دور از نگاه مغرضانه .
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۲:۰۳
22
15
محمد
این خیلی خوبه بازیای سرورتو دقیق نگاه میکنی
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۵:۳۴
21
17
وحید
یاشاسین تراختور.... تراختور هجومی یعنی این ولی شجاعی نای دویدن نداره باید دقیقه 70 تعویض و به جای اون پهلوان بیاد
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰:۰۸
پاسخ
63
60
زلزله 6 ریشتری سرخ
ابن مسائل به ما مربوط نمیشه سه تیم داداشی ژاپنی که واسه نایب قهرمانی تلاش میکنن موضوع بین خودشون حل کنن
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۵:۳۰
پاسخ
37
115
پرسپولیس
انصافا تبانی نبود
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۱:۲۹
پاسخ
48
92