مالک باشگاه خونه به خونه: حرف بزنم میثاقیان باید در زمین فرو برود!/ مولایی از ۲ ماه قبل با بازیکن مس در ارتباط بود

مالک باشگاه خونه به خونه: حرف بزنم میثاقیان باید در زمین فرو برود!/ مولایی از ۲ ماه قبل با بازیکن مس در ارتباط بود

7271
16:19
08 فروردین 1395
مالک باشگاه خونه به خونه گفت: میثاقیان بهتر می‌داند اگر سکوتم را بشکنم باید زمین کرمان باز شود و مولایی و او باهم باید در زمین فرو بروند.

وبسایت رسمی برنامه نود - مالک باشگاه خونه به خونه گفت: میثاقیان بهتر می‌داند اگر سکوتم را بشکنم باید زمین کرمان باز شود و مولایی و او باهم باید در زمین فرو بروند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، قاسم حسن زاده مالک باشگاه خونه به خونه بابل در خصوص اظهارات اکبر میثاقیان مبنی بر لیگ برتری شدن مس کرمان و خونه به خونه گفت: او به هر شهری که می رود چنین حرفی را می زند. از کسی که به تیم شهر خود رحم نمی کند نباید انتظار داشته باشیم به تیم خونه به خونه بابل رحم کند. میثاقیان بهتر می داند اگر سکوتم را بشکنم باید زمین کرمان باز شود و وی و مولائی در زمین فرو بروند!

وی تاکید کرد: این آقا(میثاقیان) دستش را روی قرآن گذاشت و گفت تمام تلاشش را برای موفقیت تیم به کار می گیرد. ولی ما از دو ماه قبل می دانستیم مولایی با یکی از بازیکنان مس در ارتباط است و زمینه برای حضور دوباره آنها در تیم مس فراهم شده بود.

 مالک باشگاه خونه به خونه مازندران در ادامه تاکید کرد: با اینکه حتی چندین بار به آنها هشدار لازم را داده بودیم از همان زمان که متوجه موضوع شده بودیم چند تن از پیشکسوتان فوتبال بابل را در جریان گذاشتیم.

 قاسم حسن زاده در ادامه افزود: این تحولات تأثیری در صعود خونه به خونه به لیگ برتر نخواهد گذاشت و ان شاالله با حمایت هواداران خونگرم مازندرانی این امر محقق خواهد شد.

 مالک باشگاه خونه به خونه مازندران در پایان گفت: از هواداران خونه به خونه می خواهم فردا با حضور در ورزشگاه هفت تیر بابل ضمن احترام به داور و تیم حریف، حمایت همه جانبه‌ای از تیم داشته باشند تا به امید خدا بتوانیم یک گام دیگر به صعود نزدیک شویم.

20441

نظرات کاربران
انتی قایم شهر
اکبر میثاقیان این حقه مردم بابل نبود... حیف اون بازیایی که برای حمایت از تو تو گرما و سرما میرفتیم استادیوم.
۰۸ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۴:۲۴
پاسخ
14
33
آنتی ساری
این تیم فقط برای بابله و بس
۰۹ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۲۷:۲۵
2
8
فقط بابل
کي گفته تيم براي کل مازندارانه تيم اول ماله بابل مردم بقيه شهرها هم ميتونن خوشحال باشن از مازندران يه نماينده ايي دارن برن پز بدن!شما هم اگه خيلي تيم دوست دارين برين همون نساجيو راه ساري رو صعود بدين!!خخخخخخخخ
۰۹ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۲۶:۵۲
3
8
فرزاد
مازندران نه حق مردم بابل نبودوووتیم فقط برای بابله
۰۹ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۵۸:۳۶
3
9
غرب مازندران
بابل نه...حق مردم مازندران نبودوووتیم برای کل مازندرانه
۰۹ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۴۵:۴۱
15
8
سجاد
والا با این مربی ک تو برا تیمت انتخاب کردی (حمید درخشان!)خودت توی زمین بابل فرو نری باس خدارو شکر کنی.. فقط خدا ب اسطورمون علی کریمی رحم کنه..
۰۸ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۲۲:۳۱
پاسخ
16
52
سحر...
تو لیگ هم داستان های زیادی هستا...دورهمی نباشه یه وقت
۰۸ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۱۰:۳۰
پاسخ
7
21
ariya
به امید خدا میریم لیگ برتر و نماینده خوبی در لیگ خواهیم بود ....به حاشیه دامن نزنید خواهشن.... 31 سال از عمرمون گذشت حتی یک نماینده از مازندران ندیدیم...اریا از نکا
۰۸ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۶:۲۲
پاسخ
15
36
ایمان
این اقای مولایی همونه که تو پرسپولیس زمان کارت به کارت کردن و غش کردن حضور داشت
۰۹ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۰۵:۱۰
3
24