مالک جدید میلان معرفی شد

مالک جدید میلان معرفی شد

4299
12:02
20 تیر 1397
باشگاه میلان مالک جدیدی پیدا کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود -  به دنبال پرداختن نشدن بدهی باشگاه میلان به مؤسسه مالی اعتباری الیوت، این مؤسسه آمریکایی رسماً کنترل این باشگاه را برعهده گرفته و وعده داده که 50 میلیون یورو به خزانه این باشگاه تزریق کند.

به گزارش سایت نود، یونگ هونگ لی، مالک چینی پیشین باشگاه ماه گذشته باید 32 میلیون یورو به الیوت پرداخت می‌کرد و مهلت او برای بازپرداخت این بخش از وامی که سال گذشته برای خرید باشگاه میلان و تقویت آن گرفته بود، گذشته است.

با توجه به بدهی‌های معوقه یونگ هونگ‌لی، الیوت پیگیری‌های قانونی لازم برای تملک سهام باشگاه میلان را آغاز کرده و در گام اول با تملک شرکت هلدینگی مستقر در لوکزامبوگ که یونگ‌هونگ‌لی به واسطه آن اقدام به اخذ وام 303 میلیون یورویی برای خرید روسونری کرد را از چنگ چینی‌ها درآورده است.

الیوت با انتشار بیانیه‌ای در این خصوص نوشته است: مالکیت و کنترل شرکت هلدینگی که مالک باشگاه میلان است، امروز انتقال داده شد تا اقدام لازم برای مدیریت آن توسط مشاوران مؤسسه الیوت انجام شود. این انتقال مالکیت در جهت حفظ منافع و امنیت مؤسسه الیوت به دنبال عدم پرداخت بدهی‌های مالک قبلی باشگاه میلان به الیوت صورت گرفته است. الیوت حالا با چالش استفاده از حداکثر پتانسیل باشگاه و برگرداندن آن به جمع برترین‌های فوتبال اروپا، جایی که واقعاً به آن تعلق دارد، روبه‌رو است. الیوت قویاً باور دارد که فرصت ارزش‌‌سازی در باشگاه میلان به وجود آمده است.

چینی‌ها بهار سال گذشته باشگاه میلان را از سیلویو برلوسکونی خریدند و با وجود 200 میلیون یورویی که صرف خرید بازیکنان و تقویت این تیم کردند نتوانستند دستاوری بهتر از کسب سهمیه لیگ اروپا داشته باشند که البته آن را هم به دلیل تخطی از قانون بازی مالی جوانمردانه یوفا از دست دادند.

1977

نظرات کاربران
هادی
میلانو ب چ روزی انداختن
۲۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۶:۵۹
پاسخ
1
34
وحید 6 لول بند
روزگار غریبیست نازنین. کی فکرش رو میکرد میلانی که فوتبال اروپا تحت سلطش بود و افتخار پشت افتخار , قهرمانی پشت قهرمانی بدست می آورد به یک چنین روزی دربیاد. ضربه ای که فوتبال ایتالیا از ضعف مدیریت و مافیا خورد باعث شد که بهترین لیگ اروپا رو به این وضعیت بندازه. امیدوارم که میلان بتونه بگرده و سلطنتش تو اروپا رو از این تیم های تازه به دوران رسیده پس بگیره.
۲۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۹:۲۵
پاسخ
1
32
میلانی اصیل
فقط امیدوارم بازیکن های بزرگ بیاد باشگاه که میلانی شبیه میلان دهه اول2000داشته باشیم!فوق العاده بود با انچلونی!3فینال لیگ قهرمان در5سال و 2قهرمانی!حیف اون بازی هم3-3شد وگرنه میشد8قهرمانی میلان درمجموع!
۲۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۲:۰۰
پاسخ
0
31