مالک کلوب بروژ: قراردادهای بازیکنان را نشان دادیم/ بیات عامل انتقال کاوه رضایی بود

مالک کلوب بروژ: قراردادهای بازیکنان را نشان دادیم/ بیات عامل انتقال کاوه رضایی بود

18305
17:11
18 مهر 1397
مالک کلوب بروژ بلژیک که کاوه رضایی، ملی‌پوش ایرانی در آن بازی می‌کند اتهام پولشویی و تبانی در فوتبال این کشور را رد کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - مالک کلوب بروژ بلژیک که کاوه رضایی، ملی‌پوش ایرانی در آن بازی می‌کند اتهام پولشویی و تبانی در فوتبال این کشور را رد کرد.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از تسنیم، سایت HNL بلژیک نوشت: بارت ورهاج در واکنش به بازداشت ایوان لکو، سرمربی کروات کلوب بروژ و چند مدیر و سرمربی دیگر فوتبال بلژیک به اتهام پولشویی و تبانی گفت: هیچ چیزی برای پنهان‌کردن نداریم. بازرسان می‌خواستند قراردادها و فاکتورهای کلوب بروژ را مورد بررسی قرار دهند که آنها را در اختیارشان قرار دادیم.

مالک کلوب بروژ افزود: البته که با پلیس همکاری مثبتی داریم و تمام کارهای ما روشن است. کلوب بروژ از ایوان لکو، سرمربی خود قطعا حمایت می‌کند و نمی‌توانیم او را گناهکار بدانیم.

بارت ورهاج درباره بیات، مدیر برنامه ایرانی بازداشت‌شده نیز می‌گوید: بیات در انتقال آنتونی لیمبومبه از کلوب بروژ به تیم نانت فرانسه و کاوه رضایی از شارلوا به کلوب بروژ نقش داشته است. ولجکویچ نیز در پرونده انتقال بازیکنان جدید شامل لتیسا، ریتس و تومساک نقش داشته است. پیش از آن برای مدت طولانی هیچ ارتباطی با او نداشتیم.

1870

نظرات کاربران
ما که خونمون آبیه شما چه طور؟
یا خدا ببینید میتونید اخرش کاوه رو هم الکی الکی محروم کنید یا نه !!
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۰:۰۰
پاسخ
32
48
پرسپولیسفن
اونجا ایران نیست اگه کاری نکرده باشه محروم نمیشه ولی کلا برای اعتبارش خوب نیست پای مربی تیمشون هم وسطه و اینکه کاوه مصدوم و خیلی گرون بوده
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۲:۰۴
3
25