مانه در واکنش به شایعات انتقال به رئال مادرید: در لیورپول خیلی خوشحالم

مانه در واکنش به شایعات انتقال به رئال مادرید: در لیورپول خیلی خوشحالم

1416
10:46
24 خرداد 1397
در هفته های اخیر و پس از قهرمانی رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا با پیروزی برابر لیورپول، شایعاتی مبنی بر توافق سادیو مانه، ستاره خط میانی لیورپول با کهکشانی ها منتشر شده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - در هفته های اخیر و پس از قهرمانی رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا با پیروزی برابر لیورپول، شایعاتی مبنی بر توافق سادیو مانه، ستاره خط میانی لیورپول با کهکشانی ها منتشر شده است.

به گزارش وبسایت نود، سادیو مانه، هافبک 26 ساله و سنگالی لیورپول، شایعات پیرامون توافق خود با رئال مادرید را تکذیب کرد. در اخباری که در هفته های گذشته منتشر شده بود، مانه پس از شکست 3-1 تیمش مقابل رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان اروپا، با رئال مادرید به توافق رسیده و به این تیم منتقل شده بود. خبری که به نظر صحیح نمی رسد.

هافبک سنگالی در مصاحبه ای گفت:

من در لیورپول بسیار خوشحال هستم و هنوز 3 سال دیگر از قراردادم باقی مانده است. تکرار می کنم که اینجا بسیار خوشحالم، اما کسی نمی داند در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد.

مانه در فصل گذشته و در 29 بازی، 10 گل و 7 پاس گل به نام خود ثبت کرد.

1721

نظرات کاربران
رائول
سادیه مانه امسال در چمپیونزلیگ اروپا 10 گل زد (هم اندازه محمد صلاح، و روبرتو فیرمینو، و مثلا دو برابر لیونل مسی)، و جزو بهترین وینگرهای جهان هست.
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۲:۲۷
پاسخ
0
7