مانه: منچستریونایتد را شکست خواهیم داد

مانه: منچستریونایتد را شکست خواهیم داد

995
12:24
25 مهر 1395
سادیو مانه، هافبک هجومی لیورپول، ضمن ابراز خوشحالی از اینکه به منچستریونایتد نرفته است، از اطمینانش نسبت به شکست شیاطین سرخ خبر داد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سادیو مانه، هافبک هجومی لیورپول، ضمن ابراز خوشحالی از اینکه به منچستریونایتد نرفته است، از اطمینانش نسبت به شکست شیاطین سرخ خبر داد.

به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود و به نقل از سایت گل، سادیو مانه که در تابستان از ساوتهمپتون به لیورپول پیوسته، در صحبت‌هایی با تلگراف، در مورد پیوستن به لیورپول و همین‌طور بازی پیش روی تیمش صحبت کرده است. وی در مورد دیدار مقابل یونایتد گفت:

ما منچستریونایتد را شکست خواهیم داد. قطعا این‌گونه خواهد بود و همه ما به این موضوع اطمینان داریم.

این بازیکن که در تابستان 2015 علاقه منچستریونایتد و باشگاه‌های دیگری را رد کرده بود، از خوشحالی نسبت به این تصمیم گفته است. وی ادامه داد:

صادقانه بگویم، باشگاه‌هایی نسبت به من علاقه داشتند اما من هرگز تصمیمی در این زمینه نگرفتم. من هرگز نگفتم به باشگاهی علاقه دارم اما این صحبت‌ها به من اعتمادبه‌نفس داد تا باور بیشتری به خودم داشته باشم. رونالد کومن از این شایعات خوشحال نبود و من به او گفتم مشکلی نیست، من می‌مانم. تصمیم خودم بود که در ساوتهمپتون بمانم. من سعی کردم صبور باشم و می‌دانستم که پس از یک فصل حضور در انگلیس، هنوز باید خودم را اثبات کنم. یک سال اضافه حضورم در ساوتهمپتون واقعاً به من کمک کرد تا پیشرفت بهتری داشته باشم. تنها زمانی که لیورپول با من تماس گرفت بود که مطمئن بودم تصمیم درستی خواهم گرفت و می‌خواستم به لیورپول بپیوندم. چرا که زمان درستی برای یک شروع تازه بود. درنهایت من از این تصمیم راضی هستم و خوشحالم که مقابل منچستریونایتد بازی خواهم کرد.

گفتنی است شاگردان کلوپ دوشنبه‌شب در ورزشگاه آنفیلد میزبان منچستریونایتد هستند.

1405

نظرات کاربران