مانچینی: ایتالیا گامی رو به جلو برداشت؛ ایموبیله هر وقت صاحب توپ شد، خطر ایجاد کرد

مانچینی: ایتالیا گامی رو به جلو برداشت؛ ایموبیله هر وقت صاحب توپ شد، خطر ایجاد کرد

1124
09:00
27 آبان 1397
سرمربی تیم ملی ایتالیا با وجود تساوی از عملکرد تیمش راضی بود.

وبسایت رسمی برنامه نود - روبرتو مانچینی، سرمربی تیم ملی ایتالیا پس از تساوی منجر به ناامید شدن تیمش از صعود به نیمه‌نهایی رقابت‌های لیگ ملت‌های اروپا، نمایش لاجوردی‌ها مقابل پرتغال را ستود.

به گزارش سایت نود، او در پایان بازی اظهار داشت: در فوتبال، گلزنی یک اصل مهم است. مقابل پرتغال 70 دقیقه مالکانه بازی کردیم و بعد از 70 دقیقه، کمی ریتم بازی را از دست دادیم، که قابل پیش بینی هم بود، طبیعی بود نتوانیم 90 دقیقه در نیمه زمین آن‌ها بازی کنیم. در قیاس با دیدار مقابل لهستان، فکر می‌کنم  این یک گام رو به جلو برای ایتالیا به شمار می‌رود. پرتغال به طور واضح تیم قدرتمندتری نسبت به لهستان بود و ما مقابل آن‌ها تقریبا جریان بازی را به خوبی کنترل کردیم. 

 مانچینی در ادامه افزود: برای کسب نتیجه، تلاشمان را کردیم و به بازیکنان جوان هم تجربه ارزشمندی دادیم که بازی کنند. هر وفت ایموبیله صاحب توپ شد، مشکلات زیادی برای دفاع پرتغال ایجاد کرد. در بعضی مواقع، می‌توانستیم شرایط بازی را تغییر دهیم.

1977

 

 

نظرات کاربران
میلانی اصیل
من تیم یورو2016کونته رو ترجیح میدم به این تیم و بازیا!اون تیم یک دست و یک دل بود!کونته هم عشق و شوق فوتبال از کنار رمین وارد میکرد!2-0اسپانیا و بلژیک رو بردن و سوئد رو1-0و از گروه مرگ صدرنشین شدن!ولی الان حتی پرتغال بدون په په و رونالدو رو نتونستیم180دقیقه یک گل بزنیم!
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۸:۱۷
پاسخ
2
2
رضا
دوست عزیز میلانی این تیم در حال پوست انداختنه و زمان میبره تا به شرایط ایده آل و رقابت با بزرگان برگرده. هنوز شوک عدم صعود به جام جهانی برطرف نشده. شاید این تیم جذاب نباشه فعلا، اما این امیدواری رو ایجاد کرده که بتونه دوباره سری تو سرا دربیاره من به عنوان یه طرفدار میلان و ایتالیا دوست دارم هرچه سریعتر این دو تیم برگردن به سطح اول فوتبال اروپا، جایی که به اون تعلق دارن
۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۰:۰۳
0
5