مانچینی: دیدن جام جهانی از خانه آزار دهنده است

مانچینی: دیدن جام جهانی از خانه آزار دهنده است

1247
10:15
30 خرداد 1397
روبرتو مانچینی، سرمربی جدید تیم ملی ایتالیا که تیم ملی کشورش با هدایت ونتورا نتوانست جواز حضور در جام جهانی 2018 روسیه را کسب کند، تماشای این رقابت ها از خانه را آزار دهنده عنوان کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - روبرتو مانچینی، سرمربی جدید تیم ملی ایتالیا که تیم ملی کشورش با هدایت ونتورا نتوانست جواز حضور در جام جهانی 2018 روسیه را کسب کند، تماشای این رقابت ها از خانه را آزار دهنده عنوان کرد.

تیم ملی ایتالیا در دور مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه پس از اسپانیا در رده دوم جدول گروه خود قرار گرفت و سپس در بازی پلی آف نتوانست از سد سوئد عبور کند و قهرمان 4 دوره جام جهانی از حضور در این تورنومنت باز ماند. پس از این اتفاق ونتورا، سرمربی وقت ایتالیا از سمت خود برکنار شد و روبرتو مانچینی، سرمربی سابق تیم های اینتر و منچسترسیتی به عنوان مربی جدید لاجوردی پوشان انتخاب شد.

مانچینی در مصاحبه ای گفت:

دیدن رقابت ها از خانه ما را می آزارد. فکر نمی کنم کسی جام جهانی بدون ایتالیا را به خاطر داشته باشد، به همین خاطر این مسئله اصلا خوب نیست. در عین حال و پس از دیدن بازی ها باید بگویم که اگر ایتالیا در جام حضور داشت کاملا می توانست به عنوان یک مدعی رقابت کند، حتی با وجود اینکه در بهترین فرم خود قرار نداریم.

1721

نظرات کاربران
✔✰✰سجاد✰✰✔
اره واقعا آزار دهنده هست... خدا رو شکر کنید ایران جان عزیزمون تو جام جهانی هست و با یه بردش کل ایران خوشحال میشه.... و سرود ملی زیباص پخش میشه تو ورزشگاه و پرچم سه رنگمون میدرخشه.... خدا رو شکر
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۶:۱۷
پاسخ
3
14
۶تایی هاهوهو
شماصعودمیکردی مدعی پیشکش
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۳:۰۸
پاسخ
11
7
(Perspolis*)-(Roma)-(Milan*)-(**ITALIA**)
آخ که نگووووو باز آتیشم زدی ...... زنده باد ایتالیااااااا
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۰:۳۲
پاسخ
1
20