مانچینی: لیگ ملت ها فرصتی مناسب برای جوانان است

مانچینی: لیگ ملت ها فرصتی مناسب برای جوانان است

975
17:34
16 شهریور 1397
مانچینی راجع به رقابت تازه تاسیس یوفا نظر مثبتی دارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - مانچینی راجع به رقابت تازه تاسیس یوفا نظری مثبت دارد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از گل، فرمت لیگ ملت های اروپا برخی بازیکنان و مربیان را سرخورده کرده است، با این حال روبرتو مانچینی، سرمربی تیم ملی ایتالیا به نقاط مثبت این رقابت می‌نگرد. 

ایتالیا روز جمعه با لهستان دیدار خواهد کرد. این اولین دیدار رسمی آتزوری بعد از تساوی بدون گل مقابل سوئد در پلی آف جام جهانی 2018 و حذف از این رقابت ها خواهد بود. در فهرست جدید تیم ملی ایتالیا سه بازیکن حضور دارند (نیکولو بارلا از کالیاری، نیکولو زانیولو از رم و مارکو بناسی از فیورنتینا) که تاکنون بازی ملی انجام نداده اند و آماده پوشیدن پیراهن ایتالیا هستند.

مانچینی که در کنفرانس مطبوعاتی سخن می‌گفت، درباره لیگ ملت ها اظهار داشت:

همه چیز در بازی های دوستانه ماه ژوئن به خوبی سپری شد. فکر می‌کنم لیگ ملت ها فرصت مناسبی برای پیشرفت است، چرا که بازیکنان در چنین رقابت هایی برای رسیدن به 3 امتیاز خواهند جنگید. این رقابت ها همچنین به ما کمک می‌کند تا برخی بازیکنان جوان را وارد عرصه ملی کنیم.

روی کاغذ در گروهی سخت حضور داریم. شاید با تیم هایی هم گروه هستیم که در حال حاضر از ما قوی ترند. اما باید حمله کنیم و برای بردن بازی کنیم. ایتالیا به جام جهانی نرفت چون در دو بازی نتوانست به سوئد گل بزند و ما باید تلاش کنیم تا زهردار تر شویم. زمانی برای از دست دادن نداریم و کارهایی برای انجام دادن پیش روی ماست. اما این تورنومنت می‌تواند دلایلی برای راضی بودن به ما بدهد.

7712

نظرات کاربران