مانژوکیچ: رسیدن کرواسی به فینال جام جهانی یک معجزه است

مانژوکیچ: رسیدن کرواسی به فینال جام جهانی یک معجزه است

1596
13:43
21 تیر 1397
ستاره کرواسی اعتقاد دارد رسیدن این تیم به فینال جام جهانی یک معجزه است.

وبسایت رسمی برنامه نود - ستاره کرواسی اعتقاد دارد رسیدن این تیم به فینال جام جهانی یک معجزه است.

به گزارش وبسایت نود، ماریو مانژوکیچ که گل پیروزی بخش تیمش در جریان پیروزی ۲-۱ مقابل انگلیس در نیمه نهایی جام جهانی را بثمر رساند از رسیدن کشورش به فینال جام جهانی به عنوان یک معجزه یاد کرد. 

مانژوکیچ پس از بازی گفت:

این یک معجزه است. تنها تیم های شجاع و جنگجو می توانند بازی باخته مقابل تیمی چون انگلیس را به پیروزی تبدیل کنند. ما با قلب مان در تمام طول جام بازی کردیم. از عملکرد خودم در همه بازی ها راضی هستم. در سه بازی اخیر تحت فشار قرار گرفتیم اما توانستیم در نهایت به هدف مان برسیم. مثل شیرها بازی کردیم و از بازی خودمان لذت بردیم. در فینال هم باید اینگونه باشیم. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
امین از خراسان کبیر
کرواسی با حرفها و کارهای برانکو برای من منفور شده بود اما دیشب بخاطر شکست انگلیس منفور تر هم شد.حیف شد.خیلی دوست داشتم انگلیس دیشب ببره و بره حداقل فینال تا طلسم شکنی بکنن. این کرواسی همیشه یه مانع هست برای انگلیسی ها و طرفداران فوتبال.مقدماتی یورو ۲۰۰۸ هم تو بازی آخر در ویمبلی و جلوی ۹۰ هزار انگلیسی با شکست ۳-۲ انگلیس باعث عدم صعود سه شیرها به یورو شدن و روسیه به یورو ۲۰۰۸ صعود کرد.اون شب رو یادمه.چقدر تلخ بود برای طرفداران انگلیس بخصوص داداشم.البته من هیچ وقت طرفدار انگلیس نبودم.فقط این جام دوست داشتم تا جایی که میتونن پیش برن.چون به لحاظ ناکامی و عدم کسب جام و موفقیت خیلی شبیه ایران هستن. امیدوارم کرواسی با فرانسه گلبارون بشه.
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۰:۳۴
پاسخ
14
6
یوپ هاینکس
راست میگه انگلیس اگر از موقعیت هاش استفاده میکرد الآن فینالیست شده بود ولی انصافا حق فرانسه برد نبود جلو بلژیک.بلژیک خیلی خوب بازی کرد مخصوصا هازارد
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۰:۰۹
پاسخ
14
13
ویچ ویچ ویچ
معجزه نیست بلکه مسخره است اینم شدجام جهانی؟ حتما توقع داری فیفا هم شما را تیم اول رده بندی دنیا قرار بده
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۸:۱۱
پاسخ
32
5