ماکلله: رفتار ها با زیدان منصفانه نیستند؛ هیچکس مثل او نمی تواند به بازیکنان کمک کند

ماکلله: رفتار ها با زیدان منصفانه نیستند؛ هیچکس مثل او نمی تواند به بازیکنان کمک کند

1942
17:45
21 بهمن 1396
عملکرد ضعیف رئال مادرید در فصل جاری باعث افزایش فشار ها روی زین الدین زیدان شده و هم تیمی سابق او، کلود ماکلله مدعی است که این رفتار ها منصفانه نیست.

وبسایت رسمی برنامه نود - عملکرد ضعیف رئال مادرید در فصل جاری باعث افزایش فشار ها روی زین الدین زیدان شده و هم تیمی سابق او، کلود ماکلله مدعی است که این رفتار ها منصفانه نیست.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، برآورد فصل رئال مادرید حالا به عملکرد این تیم مقابل پاریسن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا بستگی دارد و به نظر می رسد که قهرمانی این تیم در دو فصل اخیر رقابت ها از اذعان عمومی پاک شده است.

رفتاری که با زیدان می شود منصفانه نیست. در فوتبال موفقیت ها خیلی زود فراموش می شوند. می دانم که او جبران خواهد کرد، گاهی اوقات ما با هم تماس می گیریم تا همدیگر را تشویق کنیم. او به همانقدر که بازیکن خوبی بود، مربی خوبی هم هست. او یک تلاشگر و رهبر است. هرگز پنهان نمی شود و تمام مسئولیت ها را به گردن می گیرد. هیچکس مثل او نمی تواند به بازیکنان کمک کند. به همین خاطر زیزو مربی بزرگی است. آنچه او طی دو یا سه فصل اخیر همراه با رئال مادرید انجام داده، هیچ مربی دیگری در دنیا انجام نداده است.

1771

نظرات کاربران
مهران
ماکلله یادت بخیر توی چلسی کنار دروگبا و لمپارد.چ روزایی بود
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۵:۱۶
پاسخ
2
31
محمود
ماکلله قبل از اینکه بازیکن چلسی خونده بشه همه با بازیهاش تو رئال میشناسنش
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۴۷:۱۰
4
5
افتخار فرانکویی
زیدان و بازیکناش همه سیاه لشکرن فقط داور و پادشاه اسپانیا تو اوج باشن زغال قهرمانه:)))) البته بعد ژنرال فرانکو این زغال دیگه اون زغال سابق نشد چون سهمیه اروپا مجانی که فرانکو میداد زغال دیگه داده نشد و بازیکنان سایر تیم ها هم دیگه ترور نشدن:)))
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۱:۲۴
پاسخ
13
31
بارسلونا❤
ایالت باسک و ایالت کاتالونیا دوران فرانکو ، روی هم یک میلیون کشته دادن ... زغال تاریخ کثیفی داشت واقعا .. یه سوال از هوادارای رئال دارم ... اول اینو بدونید که دوران فرانکو ۱۵تا لیگ و ۶تا cl گرفتید حالا از کوپادلری و سایرجامها بگذریم .. پس چرا بعد از فرانکو افتخاراتتون تکرار نشد ؟؟ چرا بعد از فرانکو نصف بارسا لالیگا گرفتین ؟؟ چرا بعد از فرانکو فقط یه cl از بارسا بیشتر گرفتید؟ چرا بعد از فرانکو توی کوپادلری افت کردین و زیر بارسا و بیلبائو اومدین ؟؟ شاید این چراها تا همیشه بی‌جواب بمونه :)))
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۶:۲۸
3
4
مستاجر کجایی؟؟؟
مستاجر کجایی مشقاتو مینویسی پیدات نیست؟؟؟ میدونی اوج سوزش چیه؟ اوج سوزش اونجاست که چهار ساله شدی پادشاه جدید اسپانیا ولی همیشه مجبوری کاپ جام پادشاهی که اسم خودت روشه بدی به تیمی که دشمن اصلیت حساب میشه. فلیپ ششم رو میگم میشناسیش که؟!!خخخخخخخخخخ ( ادمین جان خیلی مخلصیم )
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۱:۲۷
3
4
رئال داور
ولی همچنان رئال با خریدن داور و پول خزانه پادشاهی اسپانیا داره پادشاهی می‌کنه :)
۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۸:۱۴
3
4