مایلی‌کهن: در اتفاقات فینال جام حذفی گناه فتاحی چه بود؟/ درگیری‌ها زیاد است چون حال مردم خیلی خوب است!

مایلی‌کهن: در اتفاقات فینال جام حذفی گناه فتاحی چه بود؟/ درگیری‌ها زیاد است چون حال مردم خیلی خوب است!

8635
17:22
13 خرداد 1398
محمد مایلی‌کهن، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: چه کسی مسئولیت امنیت و برقراری نظم مسابقات را برعهده دارد؟ آیا مسئولیت نظم و امنیت با فتاحی است؟

به گزارش وب سایت نود، محمد مایلی‌کهن درباره اتفاقات و حواشی پیش آمده در برگزاری فینال جام حذفی اظهار داشت: درباره چه چیزی از بازی فینال جام حذفی صحبت کنم؟ ما آفتابه دزد را می‌گیریم! به نظر شما مقصر چه کسی بوده است؟ کسی تصور می‌کرد این همه آدم به ورزشگاه برود؟ باید منصفانه قضاوت کنیم.

وی ادامه داد: فتاحی جوان است و بعضی وقت‌ها تند می‌رود، ولی در این قضیه تقصیرش چه بود؟ من رابطه‌ام با فدراسیون خوب نیست و رابطه مناسبی نداریم، اما باید بگویم فتاحی گناهش چه بوده است؟ آیا مسئول برقراری نظم و امنیت ورزشگاه فتاحی است؟ باید منصفانه قضاوت کنیم، نه اینکه اگر با کسی مشکل داریم، زود تصمیم‌گیری و برخورد کنیم. باید یک مقدار بازتر و منصفانه‌تر فکر کنیم و به دور از حب و بغض صحبت کنیم. چه کسی مسئولیت امنیت و برقراری نظم مسابقات را برعهده دارد؟ آیا مسئولیت نظم و امنیت با فتاحی است؟ به فتاحی چه ربطی دارد. منتها می‌گویم ما همیشه دنبال آفتابه دزد هستیم.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره این موضوع که داماشی‌ها هم حق داشتند، گفت: من نگفتم که داماشی‌ها حق ندارند، طبیعی است که آنها هم برای حضور هواداران‌شان در ورزشگاه حق داشتند. 

مایلی‌کهن در خصوص اینکه ناظر مسابقه گفته است تا دو ساعت قبل از شروع بازی هم برای تماشاگران داماش جا بوده است و بعد از آن تماشاگران هجوم آوردند و هواداران داماش نتوانستند به ورزشگاه بیایند، عنوان کرد: بله اینکه دیگر برعهده فتاحی و انوری و... نیست، این وظیفه پلیس است، منتها کسی زورش به پلیس نمی‌رسد و یقه فتاحی را می‌گیریم. مگر قدرت اجرایی فتاحی چیست؟ وظیفه او این است که مسابقات را برگزار کند و هر مسابقه‌ای یک پروتکل دارد. چرا این جلسات قبل از مسابقات را برگزار می‌کنند و همه از پلیس و فرماندار و استاندار و ... درگیر آن می‌شوند؟ طبعاً هر کس مسئولیت خودش را باید انجام دهد. منتها همیشه در مملکت ما مقصر آفتابه دزد هست و مشکل این است.

وی در مورد این موضوع که حساسیت‌ها در این فصل لیگ خیلی زیاد بود و درگیری‌های زیادی اتفاق افتاد، تصریح کرد: دلیلش را نمی‌دانید؟ دلیلش این است که وضع مردم و جامعه خیلی خوب است! ما دچار خودتحریمی هستیم و خودمان خودمان را تحریم کردیم. وقتی می‌گویند از ساعت 3 بعدازظهر ورزشگاه پر بوده است، آیا مسئول ورود تماشاگران به ورزشگاه فتاحی است؟ ببینید نیروی انتظامی ما هم زحمت می‌کشند، ولی باید یک مقدار واقع‌بینانه‌تر و منصفانه‌تر به قضایا نگاه کنیم. نباید تسویه حساب شخصی کنیم. روز قبل از بازی داماش و پرسپولیس فینال لیگ قهرمانان اروپا را می‌بینیم و بعد از آن می‌رسیم به فینال جام حذفی با این کیفیت برگزاری! سال به سال دریغ از پارسال می‌شود. اصل این اتفاقات به مشکلات جامعه برمی‌گردد و خداراشکر که دیشب کسی از بین نرفت. من نمی‌دانم با این وضعیت خانواده‌ها چطور جرأت می‌کنند بچه‌های‌شان را به ورزشگاه می‌آورند.

2051

نظرات کاربران
امیر رحیمی
مایلی کهن هر چی بگه من باهاش مخالفم حتی اگه حرفش برای یکبار هم که شده منطقی باشه. ایشون خودش استاد حب و بغض داشتنه
۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۵:۲۳
پاسخ
127
32
....
اصلا هیشکی مقصر نیس همه چی گل بلبل بود اینجور موقع ها که پای تیم محبوبتون وسطه همه چی خوبه
۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۱:۵۴
پاسخ
137
49
اینتر میلان
خدا خیرت بده دقیقا همین حرفی شما زدی هسته
۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۳:۱۸
26
55
sasan taji
متاسفانه تعصب کور میکنه آدم رو !!! اگر بنا باشه هر کی زودتر بره و جایگاه رو تصرف کنه پس قانون ۵۰-۵۰ یا ۹۰-۱۰ چرا اصلا ازش صحبت میشه ؟!!
۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۳:۱۰
پاسخ
23
92
سلمان
حرف حساب...
۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۵:۴۰
پاسخ
21
88
سعید
مایلی کهن چی میگه این وسط ، کسی که اون تیم امید رو حذف کرد فقط ادعا کافی نیست
۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۲:۱۲
پاسخ
126
33
مسعود گل باشی
من مقصر بوذم شما ببخشید
۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۱:۱۴
پاسخ
112
24
عشقممم نیمار
من ک‌ب شخصه حرفای شما رو قبول ندارم حتی اگ راست باشه ..چرا ؟؟ چون شما فقط حقایقی ک‌ب نفعه شیش_پولیسه میبینید و حقایقی ک‌ب ضرره شیش_پولیسه نمیبینید :-P مث دو روز پیش ک‌قلعه نوعی ک‌گفت فوتبال مهندسی شدست ..تا دیدید ب ضرر تیمتونه ..اومدید ماس مالس کردید و‌ب قلعه نوعی گفتید شما دکتراشه دارید و‌این ینی فرار از حقیقت و‌ از روی تعصب حرف زدن :-P شما ک‌حقایق میگید ..حقایق اینک‌چجوری شیش_پولیس جام‌میگیره هم بگید :-P
۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۰:۴۵
پاسخ
177
39
Wien
تمام مشکلات فوتبال ما،حتی مشکلات فنی بازیکنان،فقط بخاطر فرهنگ ماست،هر مشکلی،هر کمبودی و حتی باختهای بین المللی ما بخاطر کمبود فرهنگ ماست،گل ژاپن به ایران،نمونه آنست که حتی مسائل فنی و باختها هم به فرهنگ ربط پیدا میکنه،مشکلات بلیط فروشی،هواداری،باشگاهداری و.....همه ریشه در فرهنگمون داره،مخصوص و محدود به یک شهر و یک استان هم نیست،از شمال تا جنوب و از غرب تا شرق و خود تهران،همگی اعم از مدیر و مربی و بازیکن و هوادار،با مشکلات و کمبود فرهنگ روبرو هستیم،همه ما.
۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۰:۱۲
پاسخ
1
102
زلزله 6 ریشتری سرخ
فقط این جمله حاج مایلی که کسایی از مهندسی حرف میزنن که خودشون دکترای این کارن #هتریک سوزش #دبل سوزش
۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۵:۳۸
پاسخ
20
121
۶
فقط این ی بازی ک نیس حاجی مایلی، برنامه بازیا ک لطمه زد ب تیمای اسیایی درحالی ک رقابت خاص ملی درکار نیس، نحوه برگزاری بازی قبل و...، همه جا بوده و پاسخگو اما کافیو لازم نیس، درضمن این ماجراها ی قربونی میخوادش ، بنظرتون کی بهتر میتونه باشه؟
۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۰:۴۰
پاسخ
2
50
ali mashhadi
منم با نظر حاج محمد موافقم . بیچاره فتاحی که این بار چوب بی عرضگی دیگران رو خورد هر جور حساب کنیم فتاحی تنها کسی بود که جام ها رو یک شکل کرد به بر گزاری مسابقات تا حدودی نظم داد و با باشگاه ها خیلی وقت ها که گرفتار بودم راه آمد من پرسپولیسی هستم و سر فشردگی بازی‌ها پرسپولیس خیلی ضرر کرد ولی خب اول فصل تیمم زمانبندی رو داشت و باید برای آن برنامه ریزی می کرد .ولی خدای با کدوم منطق هجوم بردن هواداران پرسپولیس به جایگاه داماش رو گردن فتاحی می اندازند
۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۰:۰۹
پاسخ
32
40
سعید
وقتی بی فرهنگی بیداد میکنه..ولی از اون بدتر تبعیضه...پنجاه درصد ورزشگاه حق داماش بود..حالا میخان خالی باشه سکوهاشون یا کامل پر..وقتی بلیط فروشی درست انجام نمیشه همین اتفاقات میوفته...
۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۳:۱۸
پاسخ
42
20
دهدشت
خدا رحمت کند رفتگانتو همیشه حرف حقو میزنی
۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۸:۵۳
پاسخ
9
49
احمد
هیچی چه گناهی دارن ایشون بهاروند فقط یه شبه بخشنامه ۵۰ ۵۰ درصدی میدن و با روح روان سپاهان و هرکی روبروی پرسپولیس باشه بازی میکنن و یه شب دیگه بخشنامه ۱۰۰ صفر اونوقت قلعه نوعی میگه مهندسی شده به شما و پرسپولیسها بر میخوره
۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۷:۳۴
پاسخ
184
64
سعید
عالی فرمودی
۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۹:۰۸
48
12
رد قرمز
تو که باید خوشحال باشی با برد ما سهمیتون مستقیم شد، رو که نیست!
۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۸:۰۲
9
59
پرسپولیس ریشه و هویت فوتبال ایران است
حرف حق.بالاخره یکبار حاج ممد با من هم نظر بود یا شایدم من با حاجی هم نظرم.خداییش برای اولین بار تقصیر فتاحی نبود که این اتفاق افتاد.فتاحی مگه میتونست بره تماشاگران رو به رگبار ببنده هر کی اومد سمت جایگاه داماش رو هم اسیر بگیره.وقتی تماشاگرای داماش ساعت 8 شب یادشون افتاده باید برن بازی رو ببینن تازه فتاحی چه گناهی کرده.اونایی که رفتن استادیوم ازادی میدونن که واقعا وقتی تماشاگر بخواد بیاد داخل هیچ کس نمیتونه جلوی تماشاگر واسته مخصوصا اگه بدونن مثلا جایگاه 500 نفر هم اون وسط خالیه.اون موقع از میدون مین هم که شده تماشاگرها رد میشن تا خودشون رو به ورزشگاه برسونن حالا این وسط فتاحی چیکار میتونسته بکنه الله اعلم
۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۱:۱۶
پاسخ
44
138