مبعلی:به هواداران بابت اتفاقات روی سکوها حق می‌دهم!

مبعلی:به هواداران بابت اتفاقات روی سکوها حق می‌دهم!

20921
00:06
19 مرداد 1397
بازیکن تیم استقلال خوزستان گفت:به هواداران حق می‌دهم این رفتارها را انجام دهند چرا که در تهران اتفاقاتی رخ داد که آنها را ناراحت کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم استقلال خوزستان گفت:به هواداران حق می‌دهم این رفتارها را انجام دهند چرا که در تهران اتفاقاتی رخ داد که آنها را ناراحت کرد.

به گزارش وب سایت نود، ایمان مبعلی درباره بازی مقابل پرسپولیس گفت: ما تیم جوانی داریم و امروز آنها بازی خوبی انجام دادند.

او درباره اینکه برانکو گفته بود جو ورزشگاه روی بازی تاثیر گذاشته، تصریح کرد: به نظرم تماشاگران کمی تاثیر داشتند اما نباید زحمات بازیکنان ما را نادیده گرفت. تا جایی هم به هواداران تیم حق می‌دهم که اینکارها را انجام دهند چرا که در تهران اتقاقاتی رخ داد که آنها را ناراحت کرده بود.

بازیکن تیم استقلال خوزستان در خصوص وقت کشی این تیم و اعتراض پرسپولیسی‌ها افزود: تیم ما جوان است و مطمئنا هفته به هفته بهتر می‌شویم. به نظرم نتیجه بازی امروز مقابل پرسپولیس خوب بود و به نظرم وقت‌کشی نکردیم. شاید در یک صحنه این اتفاق رخ داد اما تیم‌هایی هستند که حدود 8 دقیقه از وقت بازی را تلف می‌کنند اما تیم ما اینطور نیست.

مبعلی افزود: به نظرم حفظ این تیم در لیگ برتر کمتر از قهرمانی نیست. من شناخت خوبی از تیم‌مان دارم و می‌دانم که تلاش می‌کنیم روزی که به استقلال خوزستان آمدم می‌دانستم که چالش زیادی خواهیم داشت اما سهمیه تیم را تا آخر حفظ می‌کنم.

 

۲۰۵۱

نظرات کاربران
y.m
آقای مبعلی پارسال که سر چند نفر توی استادیوم اهواز شکست کجا بودی ؟دوسال پیش بازی با استقلال اهواز تماشاچی بیچاره از ترس جونشون ریختن داخل زمین کجا بودی ؟امسال که یک نفر یه چشمش کور شد کجا بودی؟ و...... که الان صحبت از حق میکنی وقتی فوتبالیستش که شما باشی معلومه طرفدارش هم میاد اینجوری رفتار میکنه
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۷:۵۰
پاسخ
7
15
آبی
خجالت بکش بعنوان ی هوادار آبی اصلا انتظار همچین حرفی ازت نمیرفت..یعنی خوشحال میشدیداگر سید جلال با ی سنگ مصدوم میشد؟؟ چطور به خودت اجازه میدی حرکت زشت و تایید کنی؟؟؟ واقعا روح فوتبال کجا رفته که ی فوتبالیست با سابفه رفتار کشنده تماشاگرها رو تایید میکنه!!! بعنوان هوادار ابی ممتاسفم ..چون پرسپولیس تیم دوم ما هست و نمیگذاریم در شهرستانها اینجوری بهش بی حرمتی بشه ..چون اگر سکوت کنیم حتما این بلا در یک شهر دیگه سر خودمون میاد با یک بهانه الکی پس کانون هواداراهای دو باشگاه ابی و قرمز در این شرایط باید باهم متحد باشن و درربرابر رفتار و این گونه صحبتها بیانیه مشترک بدن وگرنه از کمیته انظباتی و اخلاق ابی گرم نمیشه ..فقط وفقط اتحاد
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۳۵:۴۵
پاسخ
14
16
Rasoul
ادمای مثل تو فوتبال باشن از هوادارا چه انتظاری میشه داشت.اینم بدون تیم شما با تمام تلاشش اخر فصل برای سقوط نکردن میجنگه
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۵:۳۷
پاسخ
34
35
پدرام
برای تو جناب مبعلی بعنوان یک بازیکن فقط متأسفم ، من هرگز رفتار تماشاگران تهرانی در دیدار پرسپولیس با فولاد خوزستان در تهران را تأئید نمیکنم اما حرفهای شما تأئید صریح و متعصبانه رفتار تماشاگران بازی استقلال خ و پرسپولیس در اهواز است و این از بازیکن پرتجربه ای مثل شما دور از انتظار و بعید است ، جوانان و نوجوانان ما اگر بخواهند شما را الگو قرار دهند که دیگر سنگ روی سنگ بند نمیشود ، پس کو مرام پهلوانی ؟ کو اخلاق در ورزش ؟ کجاست پیشکسوتی و جوانمردی ؟ وقتی نظر پیشکسوت و پرچمدار و اسطوره یک تیم گذر از مرز جوانمردی و اخلاق پهلوانی باشد باید بر حال وروز جوانان آن تیم ، آینده ورزش و کل فوتبال این مملکت گریست ، میپذیرید ایمان جان ؟
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۴۱:۴۲
پاسخ
33
43
آیهان
زنده باشی ایمان عزیز و دوس داشتنی. نه تنها من بلکه خیلیا با نظر شما موافقن. کمیته انضباطی باید برای بازی هفته قبل پرسپولیس و فولاد پرونده تشکیل میداد نه اینکه طرفداری هوادار ‌میزبان را میکرد
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۴۰:۵۸
پاسخ
33
57
ایمان۰۴
یعنی توقع داشتی تیم خودشون پرسپولیس رو تو بازی با فولاد بهش یه تذکر کوچیک بدن!
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۸:۴۷
پاسخ
22
45
تعصب
تیم شما رو باید از جلسه از حضور تماشاچی محروم کنن تا بفهمین فوتبال میدون جنگ نیست ششتقلالی...
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۰:۳۳
پاسخ
50
38
رومن رینز پرسپولیسی
باشه تو راست میگی .....همین خودتون گفتین سنگ‌پرتاب کنین تا بازی از جربان بی افته ...ولی بازم خداروشکر ...
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۰۴:۴۳
پاسخ
58
84
S.Nazarian
وقتی کاپیتان این حرفو میزنه از هوادارا چ توقعی داریم
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۵۷:۱۰
پاسخ
61
94
خضیراوی
باشگاه فولاد اگز فیلم نژادپرستانه بفرسته فیفا حال تیم پرسپولیس و فدراسیون و کمیته انظباطی جا میاد
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۵۶:۰۱
پاسخ
81
106
فولاد خوزستان
ایمان راست میگه اونا خودشون شروع کردند متاسفانه ...فولادی ها با کسی شوخی ندارن
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۵۰:۱۸
پاسخ
93
91
حسام
مقصر لیدرها هستند مخصوصا تو تهران و از همه بیشتر پرسپولیس.. یه بار باهاشون درست برخورد بشه دیگه شاهد این مسایل نخواهیم بود که مدام هم بخواد تلافی بشه.اول با فولاد تو تهران تلافی با پرسپولیس تو اهواز بعد با اس خوزستان تو تهران تلافیش با پرسپولیس تو بازی با فولاد!!! این که نشد...همینطور هم سال قبل با تراکتور بود و ... این لیدرا هستند که هوادار و تهییج و تحریک می کنند.اگر توانشون و صرف تشویق تیم خودشون بکنند این مسایل بوجود نمیاد.تو تهران بردن سه تا هم زدن اون حرکات چی بود بعد از برد؟؟باز هم تاکید می کنم مقصر اول و موثر لیدرها هستند.نباید تاوانش و بقیه هوادارا بدهند.
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۴۸:۱۳
پاسخ
11
140
اس اس**
مشکل اون لیدر پرسپولیس که همه میشناسن ایشون،روز بازی پرسپولیس و فولاد این لیدر خیلی نقش داد و شروع به توهین به هوادرای اهواز کرد باید جلوی این آقا برای همیشه از ورود به استادیوم گرفته بشه،به نظرم خیلی هدف دار هوادرا تحریک میکرد
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۴۷:۵۷
پاسخ
9
197
گلوبول قرمز کوچولو
ما پرسپولیسی ها هم با این نظر کاملا موافقیم و کسانی که باعث ضربه خوردن به تیممون و ضرر پرسپولیس میشه رو حذف میکنیم. پرسپولیس مال مردم و متعلق به همه هست . برای شخص خاصی نیست. هر چقدر هم که زحمت کشیده باشی توی این تیم، ولی زمانی که مضر هستی، خداحافظ شما. مال یه شخص نیست که بخواد بخاطر علایق و سلیقه های شخصی خودش، تیم رو به فنا بده. باید برخورد جدی بشه. تا الانم هر چقدر زحمت کشیده، دستش درد نکنه ولی خداحافظ.
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۹:۵۰
2
56
تا ابد قرمز
با همین حرف باید از فوتبال ديپورت بشه
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۴۷:۵۲
پاسخ
78
105
راشا
وقتی ایشون که بزرگ تیم هستند بجای اینکه عذرخواهی و اظهار تاسف کنن ، حق میدن. من دیگه حرفی ندارم.
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۴۷:۵۱
پاسخ
76
124