مبعلی:  احتمال ادامه بازی‌کردنم خیلی کم است

مبعلی: احتمال ادامه بازی‌کردنم خیلی کم است

1694
00:19
22 دی 1397
بازیکن - مربی تیم فوتبال استقلال خوزستان اعلام کرد, ۲ روز است که در تمرینات این تیم حاضر نمی‌شود و گفته دیگر برنمی‌گردد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، ایمان مبعلی که بعد از جدایی داریوش یزدی به عنوان بازیکن - مربی در تیم فوتبال استقلال خوزستان مشغول به کار بود,  درباره جدایی‌اش از این تیم گفت: هنوز رسماً‌ جدا نشده‌ام و فقط گفته‌ام دیگر نمی‌خواهم برای این تیم بازی کنم.  دو روز است که در تمرینات شرکت نمی‌کنم.

وی درباره دلایل این تصمیم گفت: برای این تصمیم دلایل بسیار زیادی دارم که باعث شد دیگر نخواهم در استقلال خوزستان بازی کنم؛ یکی از اصلی‌ترین دلایل کسر 6 امتیاز از تیم بود. بازیکنان تلاش‌ زیادی کردند و بیشتر از توان‌شان برای تک تک این امتیازات زحمت کشیدند اما به راحتی 6 امتیاز از تیم کسر شد و بعد از این اتفاق نیز کسی پاسخگو نیست و عملاً هیچ اتفاقی رخ نداده, اما مسئله‌ای که مشخص است این است که در کسر این 6 امتیاز بازیکنان و کادر فنی اصلاً‌ مقصر نبودند.

بازیکن تیم فوتبال استقلال خوزستان اضافه کرد: بعد از جدایی داریوش یزدی من و آقا کریم (بوستانی) سعی کردیم تیم را در شرایط مناسب نگه داریم اما بعد از کسر 6 امتیاز و در حالی که مدیران و مسئولان باشگاه مقصر بودند واقعاً هیچ کاری برای خوب شدن اوضاع باشگاه انجام نشد. مسائل دیگری نیز در جدایی‌ام از استقلال خوزستان وجود داشت اما اصلی‌ترین دلیل همین کسر 6 امتیاز بود. شرایط استقلال خوزستان اصلاً خوب نیست و هم اکنون در این باشگاه نه رئیس مشخص است و نه سرمربی.

1004

نظرات کاربران