مبعلی به دنبال رکورد زدن در لیگ هجدهم

مبعلی به دنبال رکورد زدن در لیگ هجدهم

7223
16:38
08 مرداد 1397
ایمان مبعلی به باشگاه اسبق خودش برگشت.

وبسایت رسمی برنامه نود - ایمان مبعلی به باشگاه اسبق خودش برگشت.

به گزارش وب‌سایت نود، ایمان مبعلی هافبک اسبق تیم ملی که در لیگ هفدهم در باشگاه فولاد خوزستان بازی می‌کرد، برای لیگ هجدهم به دیگر تیم خوزستانی پیوست. هافبک اسبق باشگاه استقلال تهران، در لیگ هجدهم زیر نظر "داریوش یزدی" برای استقلال خوزستان بازی می‌کند. مبعلی که چند سالی لژیونر بود و در باشگاه‌های اماراتی بازی کرده است، در فوتبال ایران و لیگ برتر برای تیم‌های فولاد خوزستان، استقلال تهران، پیکان، استقلال خوزستان و نفت تهران بازی کرده است. او در حالی به استقلال خوزستان پیوسته است که با توجه به یک فصل حضور در این باشگاه، با جو حاکم و شرایط باشگاه استقلال خوزستان بیگانه نیست.

با حضور مبعلی در لیگ هجدهم حالا او در کنار سید مهدی رحمتی تنها بازیکنان لیگ هجدهم هستند که در دوره‌ی اول لیگ برتر بازی کرده‌اند. مبعلی در دوره‌ی اول لیگ برتر 2 گل هم برای فولاد به ثمر رسانده بود. او در آن دوره‌ی لیگ برتر، در بازی مقابل پیکان و سایپا موفق شده بود برای فولاد گلزنی کند. در واقع او تنها بازمانده گلزنان دوره اول لیگ است.

ایمان مبعلی اگر موفق شود در این فصل برای استقلال خوزستان در لیگ برتر گل بزند، تبدیل به تنها بازیکن تاریخ لیگ برتر می‌شود که هم در دوره‌ی اول لیگ برتر گلزنی کرده و هم در لیگ هجدهم موفق به گلزنی شده است.

1870

نظرات کاربران
Wien
دقیقا مطمئن نیستم،ولی فکر کنم حسین کعبی هم همدوره مبعلی بود و آنها با هم فوتبال در فولاد را شروع کردن.
۰۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۲۴:۰۲
پاسخ
3
20
امیرخان
انصافا به حقش نرسید بازیکن بی حاشیه خوزستانی فوتبالیست بافکر که فقط هدفش فوتبال بود نه حاشیه و اسم ورسم ایشالا هرجاهستی موفق باشی درکنارخانواده ت
۰۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۳:۴۲
پاسخ
2
63