مترجم استراماچونی: مربی ایتالیایی معتقد است اراده‌ای برای بازگشت او وجود ندارد

مترجم استراماچونی: مربی ایتالیایی معتقد است اراده‌ای برای بازگشت او وجود ندارد

1038
21:13
23 آذر 1398
مترجم سرمربی ایتالیایی استقلال گفت: استراماچونی معتقد است که اراده واقعی برای بازگشت او به این تیم وجود ندارد.

به گزارش وب‌سایت نود، شهرام دانشیار مترجم استراماچونی امروز در غیاب او روی نیمکت استقلال حضور داشت. 

وی درمورد اینکه او دوشنبه به ایران برمی‌گردد یا خیر گفت: رسیدی که در رسانه‌ها منتشر شده پولی نبوده که به حساب استراماچونی واریز شده باشد و استراماچونی هم در این خصوص ناراحت بوده و می‌گفت چرا گفته‌اند که پول پرداخت  شده؟ در حالی که این رسید انتقال پول به بانک میانی بوده است.   

این فرد در مورد اینکه استراماچونی با انتشار ویدیویی گفته دیگر مربی استقلال نیست، تصریح کرد: او به من گفت که قطعا به ایران می‌آید. بعد از انتشار آن ویدئو بازیکنان مرتب می‌پرسیدند که من هم با او تماس گرفتم و او گفت اگر انتقال پول انجام شود قطعا به ایران می‌آیم. او البته از انتشار سندی که خصوصی بوده در رسانه‌ها ناراحت است. 

دانشیار در مورد اینکه استراماچونی گفته دیگر خسته شده‌ام و مربی استقلال نیستم، اضافه کرد: مسئولان می‌گویند پول به حساب او امده اما وی اطمینان ندارد. باید تا دوشنبه صبر کنیم استراماچونی این حس را دارد  که می‌گوید اراده‌ای برای بازگشتم به استقلال نیست و مدیران تلاش می‌کنند که در نهایت بگویند ببخشید نشد. 

وی در مورد اینکه امروز استقلال را استراماچونی هدایت کرد، گفت: بله بین دو نیمه اطلاعاتی داد و تعویض‌ها با نظر او انجام شد.وی بازی را با دو دقیقه تاخیر می‌دید به هر حال برای بازگشت او تا دوشنبه باید صبر کنیم. استراماچونی گفته اگر به استقلال برنگردم هم  تا آخر عمر استقلالی می‌مانم.

دانشیار در خصوص اینکه استراماچونی خواهان کاهش رقم قراردادش شده اظهار داشت: من تا آنجایی که برداشت کردم و متوجه شده ام  این بوده که استراماچونی اگر می‌خواست قراردادش را فسخ کند استقلال باید پول دو سال مربیگری را پرداخت می‌کرد اما وی گفته مدت قرارداد را کاهش دهید تا در صورت فسخ فقط سه ماه جریمه پرداخت شود و این به سود هر دو طرف بوده است. 

دانشیار درمورد اینکه ظاهرا استراماچونی با دکتر ستوده هم در تماس بوده گفت: خیر او فقط با من در تماس بوده است. 

4416

نظرات کاربران
استقلال
برای اینکه هوادار رو آروم کنن گفتن پولش دادیم بر میگرده . آب از آسیاب افتاد اراده ای وجود نداره . اگه قرار بود به استقلال کمک کنن که الان تیم چهار ستاره ی ایران بود
۲۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۶:۳۳
پاسخ
4
24
مهدی
کلاناف مسولین ورزش رو با دروغ بریدن.اینا خسته نمیشن از این همه بازی با اعصاب ملت
۲۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۳۹:۱۳
پاسخ
2
24
AZADI
کاملا درست متوجه شده
۲۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۳۵:۴۲
پاسخ
2
28