مجبتی جباری مسئول فنی تیم گل‌گهر سیرجان تا زمان انتخاب سرمربی جدید

مجبتی جباری مسئول فنی تیم گل‌گهر سیرجان تا زمان انتخاب سرمربی جدید

1091
10:45
21 مهر 1398
با تصمیم مدیران تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان قرار است دور جدید تمرینات این تیم تا انتخاب سرمربی زیر نظر مجتبی جباری برگزار شود.

به گزارش وب سایت نود، پس از برکناری وینکو بگوویچ از هدایت تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان، مذاکرات مدیران این باشگاه برای انتخاب سرمربی جدید تا به امروز بی‌نتیجه باقی مانده است و اعضای هیئت مدیره به دنبال مذاکره با گزینه جدید هستند.

از همین رو پس از تعطیلی چند روزه تمرینات گل‌گهر، قرار است دور جدید تمرینات این تیم از امروز (یکشنبه) زیر نظر مجتبی جباری، مربی گل‌گهری‌ها آغاز شود و تا انتخاب سرمربی جدید مسئولیت فنی این تیم بر عهده جباری خواهد بود.

جباری یکی از گزینه‌های سرمربیگری تیم گل‌گهر نیز به شمار می‌رفت، اما نداشتن کارت مربیگری باعث شده است تا نام او از گزینه‌های هدایت این تیم کنار برود و تنها به عنوان دستیار در این تیم حضور داشته باشد.

2051

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
ماشالا زیدان آسیا :-)
۲۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۴:۳۲
پاسخ
1
10
حسین
اگه علی کریمی سرمربی بشه دیدن دو تا آدم مغرور داستان های جالبی را خلق میکنه که استیلی ومجیدی پیشش هیچه
۲۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۳:۴۶
پاسخ
1
10
یوهان کرایوف
مطمئنا مسئولان گل گهر این اشتباه رو نمیکنن. از قدیم گفتن ۲ پادشاه در یک اقلیم نمیگنجن. دیر یا زود شاهد دربی سرخابی ها با سرمربیگری ۸ شاکی و جادوگر خواهیم بود. من که خیلی دوست دارم این روز رو ببینم چون نه کریمی و نه جباری هیچ کدون اهل محافظه کاری نیستن و از همه مهمتر ذهن خلاق و کاریزمای لازم رو دارن.
۲۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۸:۲۰
0
5