مجید جلالی: بیشتر روی مسائل روحی کار کردیم/ سعی می‌کنیم نقاط ضعف تیم را در نیم فصل ترمیم کنیم

مجید جلالی: بیشتر روی مسائل روحی کار کردیم/ سعی می‌کنیم نقاط ضعف تیم را در نیم فصل ترمیم کنیم

409
13:50
01 آذر 1397
سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: با توجه به شرایطی که در بازی های اخیر داشتیم بیشتر روی مسائل روحی کار کردیم و گفتیم فقط ما بدشانس نیستیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: با توجه به شرایطی که در بازی های اخیر داشتیم بیشتر روی مسائل روحی کار کردیم و گفتیم فقط ما بدشانس نیستیم. 

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از تسنیم، مجید جلالی در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های پیکان و فولاد خوزستان در هفته سیزدهم لیگ برتر, اظهار داشت: با توجه به شرایطی که در بازی‌های اخیر داشتیم بیشتر روی مسائل روحی کار کردیم و گفتیم فقط ما بدشانس نیستیم.

وی افزود: خوشبختانه بازیکنان ما از لحاظ روحی در شرایط خوبی قرار گرفته‌اند و برای بازی فردا و آینده بسیار امیدوار هستیم و نگرانی از این بابت وجود ندارد.

جلالی در پاسخ به این سوال که آیا بهتر نبود با توجه به شرایطی که تیمش داشت و 4 بازیکن پیکان در تیم امید بودند این تیم مقابل پرسپولیس قرار نمی‌گرفت، یادآور شد: ما اصلا به بازی نکردن مقابل پرسپولیس فکر نکردیم. قبل از این مسابقه با مسئولان تیم امید تماس داشتم و از آنها خواستم بازیکنان‌مان را برای این بازی در اختیارمان قرار دهند اما موافقت نکردند. با توجه به اینکه بازی نکردن به صلاح تیم ما نبود اصلا برنامه‌ای برای این کار نداشتیم. اما لازم است عنوان کنم من نظرم در مورد تیم امید مثبت است حتی آنها بعد از بازگشت تیم ملی با من تماس گرفتند و گفتند کرانچار قرار است به محل تمرین تیم شما بیاید. آنها خواستند ببینند من موافق این مسئله هستم یا خیر که اتفاقا خیلی هم استقبال کردم به این خاطر قرار شد کرانچار روز شنبه به تمرین ما آمده و درباره بازیکنان با او صحبت خواهیم کرد.

سرمربی پیکان درباره نیمکت‌نشینی عیسی آل‌کثیر که باعث شد او بعد از بازی با پرسپولیس با ناراحتی ورزشگاه را ترک کند، گفت: ما یک گروه از بازیکنان در اختیار داریم که هر کدام آماده‌تر باشند به میدان می‌روند. هیچ مربی دلش نمی‌خواهد بازیکن خوب خودش را بیرون بگذارد. ممکن است برخی اوقات یک بازیکن خوب باشد اما نتواند خودش را در قابل تاکتیکی تیم جای دهد. من بارها در این مورد با عیسی صحبت کرده‌ام و آنچه نظرم است را به او انتقال داده‌ام. طبیعی است که او از بازی نکردن ناراحت باشد چرا که من هم وقتی بازی می‌کردم از بیرون بودن ناراحت می‌شدم.

وی درباره اینکه آل‌کثیر نیم فصل از پیکان جدا خواهد شد گفت: در این مورد باید تا نیم‌فصل منتظر ماند که چه اتفاقی می‌افتد.

جلالی با اشاره به اشتباهات فردی متعدد شاگردانش در بازی‌های اخیر که مهمترین آن اشتباه محرز شیخ‌ویسی در بازی با پرسپولیس بود تصریح کرد: ما در 4 بازی آخرمان اشتباهات فردی زیادی داشتیم. در بازی با ذوب‌آهن فراز امامعلی یک اشتباه کرد. مقابل تراکتورسازی امیرحسین کریمی خوب یارگیری نکرد تا دروازه‌مان باز شود. در مقابل پارس جم ماهان رحمانی، مهدی شیری و سجاد اشتباهاتی داشتند. در بازی با پرسپولیس هم دیدید وحید آن اشتباه را انجام داد. اینکه در هر بازی چنین اشتباهاتی رخ می‌دهد خوب نیست اما باید دلیل این مسئله را جویا شده و بفهمیم تا بتوانیم جلوی این اشتباهات را بگیریم.البته من هیچ وقت نمی‌خواهم شکست تیم را روی فردی خراب کنم این اصلا کار درستی نیست. من حتی در رختکن به وحید خسته نباشید گفته و وقتی دیدم او بسیار ناراحت است از این بازیکن تیم و بقیه نفرات که خوب بازی کردند دلجویی کردم. ما در بازی با پرسپولیس اصلا مستحق باخت نبودیم.

1870

نظرات کاربران