مجید جلالی سرمربی گل‌گهر سیرجان شد

مجید جلالی سرمربی گل‌گهر سیرجان شد

964
13:08
24 مهر 1398
مجید جلالی به‌عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان انتخاب و جانشین وینکو بگوویچ در این تیم لیگ برتری شد.

به گزارش وبسایت نود، مدیران باشگاه گل‌گهر سیرجان پس از مذاکره با چندین گزینه در نهایت مجید جلالی، سرمربی پیشین تیم‌های نساجی، پیکان، تراکتور و پاس را به عنوان‌ سرمربی جدید تیم فوتبال گل‌گهر انتخاب کردند.

مدیران باشگاه گل‌گهر پیش از جلالی مذاکراتی را نیز با علی دایی، علی کریمی، علیرضا مرزبان و زلاتکو کرانچار داشتند که در نهایت با هیچ‌کدام از این مربیان به توافق نرسیدند.

تیم گل‌گهر با سه امتیاز در رده پانزدهم جدول رده‌بندی لیگ برتر قرار دارد. مجید جلالی عصر امروز در تمرین گل‌گهری‌ها شرکت خواهد کرد.

1870

نظرات کاربران
فولادمرد
به نظرم جلالی میتونه با گل‌گهر نتیجه بگیره چون جزو آندسته از مربیایی است که دارای اصول و فنون و دانش مربیگریست و بخصوص در گل‌گهر علاوه بر اینکه امکانات خوبی داره، فشار هم روش نیست و تماشاگر هم داره که میتونه از تیم حمایت کند
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۸:۱۵
پاسخ
4
3
فقط زرد طلایی
اولین باخت مجید جلالی به سپاهان کبیر در فصل جاری ، خسته نباشی ادمین
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۸:۳۳
پاسخ
10
3
پرسام امینی
انتخاب اقای مجید جلالی یک اشتباه تاریخی ست و متاسفانه انتخاب خوبی برای نماینده سیرجان با توجه به اینکه در سال اول حضور در لیگ برتر هست و اینکه 6هفته از مسابقات گذشته و تعدادی بازیکن خارجی بی کیفیت هم با تیم قرارداد دارند.به نظرم از الان باید به فکر یک سرمربی دیگر در نیم فصل دوم باشیم.متاسفم که باید بگم با اقای جلالی اخرین سال حضور گل گهر سیرجان در لیگ برتر هست که امیدوارم شاهد این اتفاق تلخ نباشیم.
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۳:۱۷
پاسخ
8
2
آبی ترین پسر آذربایجان
نمیدونم چرا انقد این مرد رو دوست دارم؟
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۳:۰۶
پاسخ
7
12
کامی دقیق
اینا فقط کارشناسای خوبی ان اما موقع مربی گری هیچ نتیجه ای مطلوب و جامی نمیگیرن
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۷:۱۱
8
5