مجید جلالی: موفقیت پرسپولیس در آسیا معیار خوبی برای اثبات کیفیت لیگ برتر است

مجید جلالی: موفقیت پرسپولیس در آسیا معیار خوبی برای اثبات کیفیت لیگ برتر است

12038
19:05
02 آبان 1397
مجید جلالی سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: موفقیت پرسپولیس معیار و سنجش خوبی برای اثبات کیفیت لیگ برتر است.

وبسایت رسمی برنامه نود - مجید جلالی سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: موفقیت پرسپولیس معیار و سنجش خوبی برای اثبات کیفیت لیگ برتر است.

به گزارش وبسایت نود، مجید جلالی در نشست خبری پیش از بازی تیمش با ذوب‌آهن گفت: تقریبا نزدیک به یک ماه است که بازی نکرده‌ایم و سعی کردیم تمهیداتی داشته باشیم که حس مسابقه در بازیکنان بماند. فردا این ادعای من اثبات می‌شود و بازی خوب و با کیفیتی خواهد شد. امیدوارم یک بازی خوب و موفق داشته باشیم.

وی درباره عیار لیگ امسال با وجود تعطیلی‌هایی که داشته است، گفت: تعطیلی‌ها راحت نیست که شما وقفه داشته باشید و بتوانید اردوها برگزار کنید، اما وقتی که می‌بینیم اتفاقات خوبی برای فوتبال رخ می‌دهد، مشکلی وجود ندارد. بازی ما با پرسپولیس لغو شد، اما وقتی می‌بینیم که پرسپولیس توانست به فینال لیگ قهرمانان برسد، پس لغو شدن ارزشش را داشته است. درخصوص لیگ هم باید بگویم که لیگ امسال به مراتب با کیفیت‌تر از گذشته شده و مصداق این حرفم نیز تیم پرسپولیس است که از دل همین لیگ به آسیا رفته و فکر می‌کنم موفقیت این تیم معیار و سنجش خوبی برای اثبات کیفیت لیگ است.

سرمربی پیکان درخصوص شرایط ذوب آهن عنوان کرد: شرایط این تیم را بررسی کرده‌ایم و حتی بازی با سپیدرود را دیدیم. ذوب‌آهن تیم خوب و فعالی در پست‌های مختلف به ویژه کناره‌ها است و فکر می‌کنم بازی خوبی خواهد شد.

جلالی درباره عدم پخش برنامه نود گفت: نمی‌دانم چرا این اتفاق افتاده، اما باید بگویم که نود مخاطب دارد. درست است که برخی دلخوری‌ها هم از این برنامه داریم، اما در مجموع باید بگویم که نود به فوتبال ایران کمک کرده است، هر چند برخی اوقات نیز اشتباهاتی داشته است. امیدوارم این مشکلات با کدخدامنشی طرف سوم حل می‌شود.

 

1004

نظرات کاربران
Asad
تو هم از چشم کیروش افتادی
۰۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۳:۳۵
پاسخ
2
19
ابوالفضل صابری
مجید مرسی
۰۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۳:۵۵
پاسخ
0
25
Musavianfard
این واقعأ عجیبِ چون جلالی دو هفته پیش بود گفت کیفیت پرسپولیس در آسیا فراتر از لیگ ماست و نباید گول خود و از ین حرفا !
۰۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۶:۴۱
پاسخ
0
36
حسین سرور
آقای فرگوسن کدام‌کیفیت جوگیر شدی با بازی پرسپولیس؟ تو این اگه ۵تا تیم داشته باشیم که یه کیفیت متوسط داشته باشه بقیه تیمها واقعا اندازه دسته چهارم اسپانیا و انگلیس هم نیستن اون ۵تا تیم هم گفتم کیفیت متوسط در سطح این دسته دو و سه اروپا بابا بشین پای تلوزیون بازی ببین خوابت میگیره پر از پاس اشتباه و خطا و زیر توپ زدن کدوم کیفیت مردم دارن فوتبال اروپا و این قهرمانان اروپا رو میبینن جوگیر نشو آقا معلم
۰۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۴:۲۲
پاسخ
34
16
جعفر
مجید جان، دلبندم، معیار کیفیت لیگ برتر؟؟؟؟ اگر طی ۱۰ سال، هر سال یک تیم از ایران یک پای فینال باشه، اونوقت میشه گفت لیگ ایران خوبه! اونم ۱۰ تیم متفاوت هر سال یک تیم! اگر ۱۰ سال متوالی، فقط ۱ یا چند تیم از ایران یک پای ثابت فینال باشند، اونوقت میشه قدرت لیگ رو در همون چند تا تیم خلاصه کرد. خلاصه اینکه بعد چندین سال و اندی یک تیم ایرانی به فینال رسیده، چنان داده آماری به ما نمیده که بخواهیم راجع به کیفیت لیگ صحبت کنیم. اما به عنوان یک طرفدار پرسپولیس، از این موفقیت تیم بسیار شادمان هستم.
۰۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۰:۲۳
پاسخ
10
51
سپهر پرسپولیسی
ای بابا تا کی میخواد سیستم حل شدن مشکلاتمون با کدخدا منشی طرف سوم باشه؟؟؟؟؟؟؟؟
۰۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۶:۰۸
پاسخ
2
116
مجتبی
بازی با سایپارو هم باید به تعویق بندازن چون احتمال مصدومیت بازیکنایی که با درد دارن بازی میکنن مثل عالیشاه وشجاع وحسینی ونعمتی ورسن هس..‌‌‌‌...
۰۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۵:۵۴
پاسخ
6
148
Asad
درسته میشه دو سه روزی عقب انداخت
۰۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۲:۱۱
1
39
صدر
همه از رفتن پرسپولیس به فینال خوشحال شدیم اما یکی از دلایل رفتن پرسپولیس به فینال هواداران و تماشاگران پر شور میباشند که متاسفانه برای بازیهای لیگ برای تیم شما کمتر از 100 هوادار می آیند .کیفیت لیگ وقتی بالا میرود که تیمها هوادار داشته باشند و بازی های فوتبال در استادیوم پر از تماشاگر برگزار شود و مهمتر اینکه لیگ ما درآمد زایی داشته باشد آنوقت می توان از پو یا و با کیفیت بودن لیگ صحبت کرد . درآمدزایی و هوا اران دو عنصر گمشده فوتبال ماست تا این دو پارامتر نباشند دنبال کیفیت نباشید
۰۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۴:۲۰
پاسخ
6
157
عشقممم نیمار
یعنی کیفیت لیگ ما .. کمک‌داور . و سانس و‌تاکتیک بکش زیرش .. معیارشه؟؟؟ :-P
۰۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۵:۲۷
پاسخ
288
19
ebi
خیلی بهت فشار اومده ها :)
۰۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۲:۲۹
5
80
پرسپولیسی ازپایتخت شوروشعورحسینی
کوچولواین نظرگذاشته وبه غارپناه میبرد
۰۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۹:۳۸
5
89
منطق اسدقلالی
تندتند تایپ کن ک وقت هواخوریت تموم میشه ودباره باید برگردی تو غار
۰۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۵:۳۸
5
117
احمد رضا
سلام میکنم خدمت هوادارای گل و اقای زحمت کش فوتبال مستر جلالی.بله اقای جلالی.منم باهاتون هم عقیدم.ماه کشور خوبی داریم.فقط باید یه ذره خودمونو جدی بگیریم .به حق قانع و مرغ همسایه رو طاووس نبینیم.
۰۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۲:۵۸
پاسخ
3
189
....
بهتر بود مینوشتی( میتونیم )کشور خوبی باشیم چون کشورمون پتانسیلش رو داره ..
۰۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۹:۱۱
0
56
akbar
جوگیر نشو شما اخوی. یهو میای میگی مورینیو شاگرد قلعه نوعی بوده
۰۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۵:۴۲
پاسخ
219
19