مجید جلالی: وضعیت ما بدتر از استقلال است اما بهترین بازی خود را انجام می‌دهیم

مجید جلالی: وضعیت ما بدتر از استقلال است اما بهترین بازی خود را انجام می‌دهیم

1772
13:56
24 اسفند 1397
مجید جلالی، سرمربی تیم فوتبال نساجی مدعی شد تیمش فردا بهترین نمایش ممکن را مقابل استقلال خواهد داشت.

به گزارش وبسایت نود، مجید جلالی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل استقلال اظهار داشت: ما در مجموعه‌ای از بازی‌های پرچالش هستیم، اما این فرصت خوبی است تا بچه‌های ما خود را به عنوان یک تیم اثبات کنند. در بازی‌های قبل هم دیدید با تمام مشکلاتی که داشتیم بچه‌ها سعی کردند عملکرد خوبی داشته باشند.

وی در ادامه افزود: فردا بچه‌های ما یکی از بهترین بازی‌های خود را انجام خواهند داد و هواداران بی‌شماری هم از آنها در ورزشگاه آزادی حمایت خواهند کرد. قطعاً بازی با استقلال برای ما روز خوبی خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در واکنش به طرح این موضوع که چند بازیکن تیم استقلال در دیدار فردا غایب خواهند بود و آیا به نظرش این موضوع روی سطح فنی حریف تأثیر خواهد گذاشت یا خیر، گفت: استقلال اگر دو بازیکن خود را ندارد به جای آنها بازیکنان بزرگ بی‌شماری روی نیمکت دارد. اگر من وضعیت خودمان را بگویم به مراتب در وضعیت سخت‌تری هستیم. ما جورج ولسیانی، احمد عبدالله‌زاده و محمد عباس‌زاده را در اختیار نداریم. شاید مشکل ما حادتر از استقلال باشد، اما ما یک تیم خوب هستیم.

وی ادامه داد: بچه‌ها انگیز زیادی برای بازی فردا دارند. من به خاطر تمریناتی که تیمم در روزهای گذشته انجام داده است، این‌طور قاطعانه صحبت می‌کنم. شما فردا خواهید دید که ما یکی از بهترین بازی‌های‌مان را انجام خواهیم داد.

جلالی در مورد حمایت هواداران نساجی از دیدارهای این تیم، گفت: اینجا تهران است و قائمشهر نزدیک است و همه می‌آیند. ما حتی در شهرهای جم و مسجدسلیمان دور هستند هم هوادار داشتیم. من از تمام هواداران‌مان تشکر می‌کنم و امیدوارم در این مسیری که به ورزشگاه می‌آیند و می‌روند همیشه سلامت باشند. حمایت آنها به بچه‌ها انگیزه می‌دهد و قطعاً فردا هم شاهد حضور پرشور آنها خواهیم بود.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در مورد مصدومیت محمد عباس‌زاده و زمان بازگشت این بازیکن به تیم نساجی یادآور شد: وضعیت عباس‌زاده مشخص نیست. او دو هفته پیش تمریناتش را با ما آغاز کرد، اما دوباره از همان نقطه قبلی دچار مصدومیت شد، شاید دلیل مصدومیت دوباره او هم همین بود که عجله داشت تا دوباره به تیم برگردد. در هر صورت فکر می‌کنم این بازیکن در اواخر فروردین ماه بتواند با ما تمرین کند.

1870

نظرات کاربران
سالار تراختور
درود بر نساجی کبیر، امروز نساجی برای موفقیت تنها تیم شهرستانی لایق قهرمانی یعنی تراکتور بازی خواهد کرد به امید شکست سنگین استقلال، و بعدش هم هواداران استقلال میرن جلو وزارتخونه جمع میشن میگن : نساجی تراکتور عوامل تبانی. خخخ. یاشاسین نساجی کبیر .
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۰:۱۶
پاسخ
48
4
اژدهای آبی
چندتا جام گرفتین؟ من دیگه حرفی ندارم.
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۹:۵۵
1
20
عمر عبدالرحمن
دیگه طرفت پرسپولیس نیست که بخوان سرشو ببرن اینحا سرشما رو میبرن خداجای حق نشسته..خداقوت ادمین
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۶:۴۵
پاسخ
44
3
کیروش صدای حق و عدالت مردم ایران
ببینم چی کار میکنی
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۸:۲۳
پاسخ
17
4
محسن
خیلی خوش شانسی مجید کامپیوتر...ووریا و اسماعیلی و نور افکن و صیاد منش نیستن
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۷:۴۷
پاسخ
7
34