مجید جلالی: کار نساجی نسبت به بقیه سخت‌تر است/ گل نزدن به معنای خلق نکردن موقعیت نیست

مجید جلالی: کار نساجی نسبت به بقیه سخت‌تر است/ گل نزدن به معنای خلق نکردن موقعیت نیست

820
18:31
21 فروردین 1398
سرمربی نساجی معتقد است تیمش باتوجه به این که باید حداقل ۱۶ بازی روی چمن مصنوعی انجام دهد کار سخت‌تری دارد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایسنا، مجید جلالی سرمربی نساجی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر ماشین‌سازی تبریز حاضر شد و اظهار کرد: از ماشین سازی که زمین تمرین در اختیار ما گذاشته تشکر می‌کنم و می‌دانم چه بازی سختی داریم. بازیکنانم خود را برای چالشی بزرگ آماده می‌کنند و می‌دانم که با موفقیت آن بازی را پشت سر می‌گذارد.

وی ادامه داد: مصدومی برای بازی فردا نداریم اما عباس‌زاده نیاز به تمرین بیشتر دارد و آبشک نیز در این دیدار محروم است. نساجی تیم قابل قبولی است و ظرفیت بهتر شدن را هم داریم. وقتی در قائمشهر بازی می‌کنیم، حمایت هواداران باعث افزایش روحیه می‌شود و در خارج از خانه هم نتایج خوبی گرفته‌ایم. آینده خوبی را برای نساجی در بازی‌های پیش رو تصور می‌کنم.

جلالی اضافه کرد: باید سعی کنیم از ظرفیت‌هایی که داریم استفاده کنیم. گل نزدن ما در ۳ بازی گذشته بدین معنا نیست که ما نتوانسته‌ایم فرصت ایجاد کنیم بلکه موقعیت‌های بهتر نسبت به حریف ایجاد کردیم و در زدن ضربه آخر دقت نکردیم. در بازی فردا نیز همین روند را ادامه خواهیم داد و امیدوارم توپ‌هایمان تبدیل به گل شود. وقتی تیمی می‌داند در طول بازی دنبال چه هدفی است و موقعیت‌های زیادی می‌سازد یعنی تیم خوبی را در اختیار دارد.

سرمربی نساجی درباره زمین مصنوعی تیمش گفت: تمام تیم‌های لیگ برتری در هر فصل فقط بار روی این زمین بازی می‌کنند اما نساجی حداقل ۱۶ بازی در چمن مصنوعی بازی می‌کند که این اتفاق خوبی نیست. بازیکنان ما بیشتر دچار آسیب‌دیدگی می‌شوند و باید به این موضوع دقت کنیم. لیگ خوبی را تجربه کردیم که سطح بالایی داشت. ۴ تیم از نظر امکانات با سایر تیم‌ها متفاوت هستند و خود را از بقیه جدا کرده‌اند و رقابت خوبی بین آن‌ها وجود دارد. البته کار پدیده که خود را در سطح آن‌ها نگه داشته است، قابل تقدیر است. در بین سایر تیم‌ها سایپا، نساجی و فولاد تیم‌های خوبی هستند. تعطیلات لیگ برتر از قبل برنامه‌ریزی شده بود و به خاطر منافع تیم ملی این کار درست بود.

1870

نظرات کاربران
جووونم کیروش
تیمهای شمالی با چمن مصنوعی کیفیت لیگ را پایین آوردند
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۲:۵۲
پاسخ
5
7
mohammad hazard
کلا نساجی تیمیه قهرمانی پرسپولیسو با متوقف کردن مدعیا در میاره و حتی فولاد:/
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۵:۱۰
پاسخ
8
7
یوسف
پرسپولیس نیازی به نساجی ونتایج بقیه تیما نداره خودش امتیازات لازم رو تو بازیاش میگیره وبرای دوازدهمین بار قهرمان ایران میشه ان شاءالله
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۵:۰۹
10
28