مجید حسینی: دیدار با مراکش بسیار سخت است

مجید حسینی: دیدار با مراکش بسیار سخت است

1907
18:36
22 خرداد 1397
مدافع تیم ملی فوتبال ایران گفت: دیدار با مراکش بازی بسیار سختی است چرا که اکثر مهره‌های‌شان در تیم‌های معتبر اروپایی بازی می‌کنند.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع تیم ملی فوتبال ایران گفت: دیدار با مراکش بازی بسیار سختی است چرا که اکثر مهره‌های‌شان در تیم‌های معتبر اروپایی بازی می‌کنند.

به گزارش وبسایت نود، مجید حسینی در آغاز تمرین امروز (سه‌شنبه) تیم ملی در جمع خبرنگاران گفت: خداراشکر که در جمع 23 نفره هستم و پوشیدن پیراهن تیم ملی افتخار بزرگی است که نصیب من شد.

وی افزود: تمرینان خیلی خوبی را در اردو پشت‌سر گذاشته‌ایم و تمرینات پرفشار است. حریفان به خوبی برای آنالیز شده‌اند و امکانات به خوبی فراهم است. در واقع همه چیز آماده است تا نتیجه خوبی را مقابل مراکش کسب کنیم.

مدافع تیم ملی در پاسخ به این اینکه بازی با مراکش را چطور می‌بیند؟ یادآور شد: مسلما اگر بتوانیم مراکش را شکست دهیم دری به روی‌مان برای صعود از این گروه باز خواهد شد.امیدوارم همان طور که ما تمام تمرکز‌مان روی بازی با مراکش است، مردم هم این بازی را جدی بگیرند. دیدار با مراکش بازی بسیار سختی است چرا که اکثر مهره‌های‌شان در تیم‌های معتبر اروپایی بازی می‌کنند. این بازی را ببریم انشالله همه چیز هموار خواهد شد.

 

1004

نظرات کاربران
miladbig
حرفایی که ۱۱۸ روزه از تمام فوتبالیا داریم میشنویم
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۹:۱۳
پاسخ
8
4
آریا برزن پرسپولیسی
رو چه منطقی تو الان روسیه هستی مشخص نیست .ابرو ریزی ملی با وجود روزبه پوگبا و تو
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۸:۵۲
پاسخ
22
4
رضا sb
منتظریم تمدید کنی سیم خار دار جوان
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۹:۱۵
پاسخ
6
38
mehrab
مدافع بی حاشیه و با اخلاق استقلال بزرگ و ستاره ی نو ظهور فوتبال ایران امیدوارم بهترین بازی ها رو در جام جهانی ازت ببینیم ..
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۶:۲۷
پاسخ
4
45
✔✰✰سجاد✰✰✔
إن شاءالله تمدیدت با استقلال بزودی...
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۲:۰۰
پاسخ
8
47
محمد
کسانی که دیسلایک کردن از وجودت تو استقلال می ترسن خخخخ صخخخخخخرشون امسال سال آخرشه نمی دونن با شجاع راموسوتی چی کار کنن خخخخ
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۴۷:۰۸
3
14