مجید صالح:هر موقع نتایج استقلال خوب نبود جای مرا خالی می‌دانستند!

مجید صالح:هر موقع نتایج استقلال خوب نبود جای مرا خالی می‌دانستند!

6809
12:40
22 مهر 1396
مربی تیم فوتبال پیکان گفت: هیات مدیره استقلال روی من برای کار کردن در این تیم نظر داشت ولی شرایط برای حضور در این تیم فراهم نشد.

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی تیم فوتبال پیکان گفت: هیات مدیره استقلال روی من برای کار کردن در این تیم نظر داشت ولی شرایط برای حضور در این تیم فراهم نشد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، مجید صالح درباره پیشنهاد همکاری از سوی باشگاه استقلال گفت: بعد از آنکه علیرضا منصوریان از استقلال جدا شد، هیات مدیره این باشگاه نظر داشتند که به این تیم بروم. کار کردن در استقلال و پرسپولیس واقعا سخت است. من سابقه کار در استقلال را دارم. از زمانی که از این تیم جدا شدم حتی زمانی که در ایران نبودم، در مقاطعی که نتایج این تیم خوب نبود، هواداران جای مرا خالی می دانستند!

وی افزود: در حال حاضر به عنوان مربی حرفه ای در خدمت پیکان هستم. اگر قرار بود اجازه ای هم صادر شود، باید باشگاه پیکان این اجازه را می داد. در هر صورت، روند، روندی بود که به اینجا نرسد. اگر روند به آنجا می رسید خودم را برای یک خدمت دیگر در استقلال آماده می کردم.

مربی تیم پیکان یادآور شد: حتی آقای مجید جلالی سرمربی پیکان هم به من گفت اگر شرایط کار در استقلال برایت فراهم شد، من حرفی ندارم ولی این شرایط جور نشد. از هواداران استقلال هم عذرخواهی می کنم. من از لحاظ حرفه ای وابسته به باشگاه پیکان هستم. قطعا اگر امسال جایی مشغول به کار نبودم، حتما با پیشنهاد استقلال موافقت می کردم.

صالح درباره اینکه ممکن بود با انتخاب سرمربی جدیدی مثل وینفرد شفر عذر شما را از استقلال بخواهند، گفت: برنامه ریزی طوری بود که اگر سرمربی جدید هم می آمد، ما را به عنوان مربی جدید پذیرا شود.

 

2051

نظرات کاربران
پویا استقلالی
مجید صالح عشقه ی
۲۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۴:۰۹
پاسخ
11
2
ابی اناری
این دوستانی که نظر خودشون رو با متلک به مجید صالح گفتن اصلا صحبت های دیشب رو گوش ندادن اتفاقا خیلی هم درست گفت
۲۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۳:۳۵
پاسخ
6
7
نادر
خود بزرگ بینی. اخه اگر کیروش مدل ایرانی هستی که باید حالا مربی یک تیم بشی..وقتش نشده؟؟؟
۲۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۷:۰۹
پاسخ
9
25
عمر عبدالرحمن
شما کلا هميشه جاتون تو نيمکت پره
۲۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۹:۵۹
پاسخ
17
31
عمر داغ دل پرسپولیسیا
آفا این عمر الخربین که که چه فامیلی جالبی هم داره:)))) هتریک کرد جلو پرسپولیس نه؟
۲۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۳:۰۰
18
15
سینا
""در مقاطعی که نتایج این تیم خوب نبود، هواداران جای مرا خالی می دانستند!؟؟؟"" چقدر خودشو تحویل می گیره! اصلا ایشون بازیکن تیم هما تهران و همبازی حمید علی دوستی بود حالا چی شده که استقلالی شده!
۲۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۳:۱۹
پاسخ
11
36
mehrab
مربی با دانش و عزیز امیدوارم هر جا هستین موفق باشید آقای صالح ولی استقلال بزرگ به هیچ مربی یا سرمربی و یا بازیکنی وابسته نخواهد بود ایشالله به زودی نتایج درخشان استقلال بزرگ هم شروع میشه ...
۲۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۷:۲۵
پاسخ
25
33
پاس ن هتریک
در اینکه شما خوبی شکی نی ب عنوان پرسپولیسی...ولی آخه مگه نباید مربی بانظر سرمربی انتخاب شه؟؟؟چطور برنامه جوری بوده ک هرکی سرمربیه استقلال شه شما مربی باشی؟
۲۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۱:۰۴
پاسخ
4
61
صالح
آقای صالح هواداران آدم با سواد و بدون حاشیه میخوان و کسی که تنها "بیزینس"اش فوتبال باشه چنین چیزی رو معمولا مربی و سرمربی خارجی دارن بعید میدونم هواداران دوست داشته باشن شما در تیمشون باشی
۲۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۴:۵۰
پاسخ
33
38
بابک
سریعا یه نوشابه واسه خودت باز کن
۲۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۱:۵۰
پاسخ
42
61