مجید صالح: فریب شکست‌های ذوب‌آهن را نمی‌خوریم

مجید صالح: فریب شکست‌های ذوب‌آهن را نمی‌خوریم

6243
11:55
20 مرداد 1394
مربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به اینکه موفقیت‌های این تیم در حضور بیشتر تماشاگران در ورزشگاه‌ تاثیر دارد، گفت: مطمئنا ذوب‌آهن، تیمی خطرناک است و فریب باخت‌های قبلی این تیم را نمی‌خوریم.

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به اینکه موفقیت‌های این تیم در حضور بیشتر تماشاگران در ورزشگاه‌ تاثیر دارد، گفت: مطمئنا ذوب‌آهن، تیمی خطرناک است و فریب باخت‌های قبلی این تیم را نمی‌خوریم.

به گزارش وبسایت برنامه نود و به نقل از مهر، مجید صالح با ابراز رضایت از شرایط تیم فوتبال استقلال در آغاز پانزدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر، ضمن بیان مطلب فوق گفت: پس از پیروزی مقابل ملوان، تمرینات خوبی را انجام داده و به دنبال آن هستیم تا با ارائه یک بازی خوب مقابل ذوب‌آهن اصفهان، بتوانیم همانند دو دیدار گذشته سه امتیاز را کسب کرده و با روحیه خوب به فکر دیدار در مقابل حریف بعدی‌مان باشیم.

وی تاکید کرد: بازی سختی را مقابل ذوب‌آهن پیش‌رو داریم و به این فکر نمی‌کنیم آنها در دو دیدار گذشته خود شکست خورده، پس حتما مقابل ما بازنده خواهند بود. مطمئنا ذوب‌آهن تیمی خطرناک است و فریب باخت‌های قبلی این تیم را نمی‌خوریم زیرا اگر لحظه‌ای از نفرات این تیم غفلت کنیم، می‌تواند برای استقلال دردسرساز شوند.

مربی تیم فوتبال استقلال تهران در مورد اینکه چرا این تیم مقابل ملوان دو نیمه متفاوت داشت، یادآور شد: هنوز به آمادگی صددرصد نرسیدیم زیرا اکثر تیم‌ها هفت هفته زودتر از شروع لیگ تمریناتشان را آغاز کردند اما استقلال دو هفته دیرتر از تمریناتش را شروع کرد؛ موضوعی که باعث می‌شود تا کمی زمان ببرد تا بتوانیم به شرایط ایده‌آل برسیم.

وی در خصوص وضعیت مصدومان استقلال نیز خاطرنشان کرد: متاسفانه سجاد شهباززاده به دلیل مصدومیت که به تازگی برایش پیش آمد، مدتی نمی‌تواند با ما تمرین کند و فخرالدینی هم همچنان مصدوم است. این بازیکن هنوز به آمادگی کامل نرسیده و نمی‌تواند برای استقلال بازی کند.

صالح در ادامه و در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال می‌تواند مقابل ذوب‌آهن پیروز میدان شود؟، تصریح کرد: تمام تلاش خود را به کار می‌بندیم تا بتوانیم این بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم. با شناختی که از تیم حریف داریم، تمام سعی‌مان را خواهیم کرد تا با ارائه بازی خوب و استفاده از نقاط ضعف آنها، سومین برد خود در لیگ پانزدهم را بدست آوریم.

وی در ادامه عملکرد بازیکنان خارجی استقلال را رضایت بخش دانست و افزود: مگویان سال گذشته در کنار ما بود، عملکرد بسیار خوبی داشت و بازی قابل قبولی مقابل ملوان از خود ارائه کرد. ریوالدو هم در ۱۲ دقیقه‌ای که در زمین حضور داشت، نشان داد می‌تواند برای استقلال مثمرثمر باشد. در خصوص پرو پیچ هم باید بگویم در تمرینات عملکرد خوبی دارد اما در زمین مسابقه توانایی‌هایش مشخص خواهد شد.

مربی تیم فوتبال استقلال تهران در پایان با ابراز تشکر از حضور پر تعداد هواداران استقلال گفت: منتظر هواداران استقلال در بازی با ملوان بودیم. علاقه‌مندان به فوتبال همیشه دوست دارند، تیم بازی خوبی از خود ارائه دهد که توام با برد باشد و این می‌تواند به حضور آنها در ورزشگاه کمک کند.

20441

نظرات کاربران