مجید صالح: پیکان در این فصل جوانان خوبی به فوتبال ایران معرفی می‌کند

مجید صالح: پیکان در این فصل جوانان خوبی به فوتبال ایران معرفی می‌کند

1123
14:24
24 تیر 1396
مربی تیم فوتبال پیکان گفت: تیم خوبی را آماده ورود به رقابت‌های لیگ برتر کرده‌ایم و آخرین دیدار تدارکاتی مان را هم روز دوشنبه انجام می‌دهیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی تیم فوتبال پیکان گفت: تیم خوبی را آماده ورود به رقابت‌های لیگ برتر کرده‌ایم و آخرین دیدار تدارکاتی مان را هم روز دوشنبه انجام می‌دهیم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، مجید صالح در خصوص آخرین وضعیت و شرایط تیم پیکان اظهار داشت: اردوی بسیار خوبی را در کردان پشت سر گذاشتیم و در این اردو بازی‌های خوبی را تجربه کردیم تا تیم به شرایط خوبی رسیده باشد.

وی افزود: پیکان تیم‌های پایه خیلی خوبی دارد و تعدادی از بازیکنان تیم‌های پایه در تمرینات پیش فصل همراه با تیم بزرگسالان بوده و هستند و حتی در بازی‌های تدارکاتی مان از تعداد قابل ملاحظه‌ای از بازیکنان امید مان استفاده کردیم. تا جایی که در دیدار مقابل سپاهان ۵ الی ۶ بازیکن از تیم امید ما مورد استفاده قرار گرفتند.

مربی تیم پیکان خاطر نشان ساخت: آقای جلالی در گذشته هم نشان داده که علاقه زیادی به استفاده از نیروهای جوان در فوتبال و چهره کردن بازیکنان جوان دارد و با توجه به پتانسیل خوبی که از این لحاظ در پیکان داریم، قطعا در این فصل نیز جوانان شایسته و مستعد خوبی را به فوتبال ایران معرفی می‌کنیم.

صالح اظهار داشت: البته کسب نتایج مطلوب و حتی المقدور قرار گرفتن در رتبه های بالای جدول نیز در اندیشه‌های ما قرار دارد و نیم نگاهی هم به رتبه‌های خیلی خوب جدول داریم. اما واقعیت این است که اولویت برای تیم پیکان در فصل جدید ارائه بازی‌های قابل قبول، زیبا و آبرومند و صد البته معرفی چهره‌های جوان و مستعد به فوتبال ایران خواهد بود.

وی بیان داشت: رفته رفته آماده حضور در لیگ خواهیم شد و همه ما امیدواریم که فصل خوبی را در هفدهمین دوره از رقابت‌های لیگ برتر پیش رو خواهیم داشت. 

 

2051

نظرات کاربران