محرمی: دل تنگ می‌شوم اما به دینامو می‌روم تا راه مهدوی‌کیا را ادامه دهم

محرمی: دل تنگ می‌شوم اما به دینامو می‌روم تا راه مهدوی‌کیا را ادامه دهم

15225
13:26
25 اردیبهشت 1397
بازیکن تیم پرسپولیس، گفت: به دیناموزاگرب می‌روم تا راه مهدی مهدوی‌کیا را ادامه دهم و بتوانم با توکل و تلاش زیاد پیشرفت کرده و به تیم‌های بزرگ اروپایی بروم.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم پرسپولیس، گفت: به دیناموزاگرب می‌روم تا راه مهدی مهدوی‌کیا را ادامه دهم و بتوانم با توکل و تلاش زیاد پیشرفت کرده و به تیم‌های بزرگ اروپایی بروم.

به گزارش وب سایت نود، صادق محرمی درخصوص خداحافظی‌اش از این تیم بعد از بازی مقابل الجزیره امارات و خداحافظی‌اش برای رفتن به فوتبال اروپا صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید:

* شب گذشته بازی سخت و نفس‌گیری را مقابل الجزیره امارات انجام دادید. درخصوص این بازی صحبت کن و بردی که در لحظات آخر بدست آمد.

خدا را شکر که برنده شدیم و سربلند از زمین بیرون آمدیم. 100 هزار تماشاگر به ورزشگاه آزادی آمده بود واقعا همه ما تحت تاثیر این جمعیت زیاد بودیم و واقعا هیچ راهی جز بردن و صعود کردن نداشتیم. واقعا بازی دراماتیکی بود و خوشحالم که درنهایت با بردن به پایان رسید و شرمنده هواداران نشدیم. بازی خیلی سختی داشتیم و آنها واقعا خیلی خوب دفاع می‌کردند و خط حمله قوی داشتند که اگر کمی غفلت می‌کردیم شاید گل‌های بیشتری می‌خوردیم اما خدا را شکر که بازی خوب تمام شد.

* قبول داری که بازی گره خورده بود؟

ما اگر از موقعیت‌هایمان به خوبی استفاده می‌کردیم قطعا بازی گره نمی‌خورد اما همه دیدند که بازیکنان الجزیره 11 نفره دفاع می‌کردند و کار واقعا سخت بود.

* فصل فوتبالی برای پرسپولیس دیشب به پایان رسید نظرت درخصوص این فصل فوتبالی چیست؟

من دو سالی که در پرسپولیس بازی کردم شرایط فوق‌العاده‌ای داشتم و شاید بجز چند بازی خاص در کل بازی‌ها فوق‌العاده بودیم. خدا را شکر که امسال را با قهرمانی و صعود در آسیا به پایان رساندیم. در این دو سال دو قهرمانی بدست آ‌وردیم و اتفاقات شیرینی برای من، مجموعه تیم و هواداران رخ داد.

* دیروز هم که برانکو قراردادش را تمدید کرد.

بله؛ این یک اتفاق فوق‌العاده است. امیدوارم فصل آینده هم پرسپولیس همین روند را ادامه دهند و بازیکنان بتوانند در قهرمانی هت‌تریک کنند چون این یک اتفاق فوق‌العاده خواهد بود.

 * شب گذشته بعد از بازی از هواداران خداحافظی کردی. درباره جدایی‌ات از پرسپولیس صحبت کن.

به هر حال جدایی من از پرسپولیس قطعی است و رفتنم از این تیم حتمی شده اما از همین طریق از همه همبازیان، مربیان وهوادارانی که در این دو سال به من خیلی کمک کردند و مرا مورد حمایت قرار دادند تشکر می‌کنم. آنها با کوچک‌ترین حرکت مرا مورد تشویق قرار می‌دادند و این مساله انگیزه‌ بسیار زیادی به من می‌داد. کوچکترین و کمترین کار این بود از هواداران بابت حمایت‌هایشان قدردانی کنم و با خداحافظی شب گذشته از همه آنها که از من حمایت کردند تشکر کردم. واقعا دلم برای هواداران پرسپولیس تنگ می‌شود. من دو فصل خیلی فوق‌العاده را در پرسپولیس سپری کردم و لحظات شیرین زیادی داشتم که مطمئناً دلتنگ همه این روزها خواهم شد اما باید سختی‌ها را تحمل کنم تا بتوانم پیشرفت خوبی داشته باشم.

* چه شد که لیگ کرواسی را برای ادامه فوتبالت انتخاب کردی؟

تیم دیناموزاگرب یک تیم بزرگ و شناخته شده در فوتبال اروپا است. من البته پیشنهادی دیگری هم داشتم اما با مشاوره‌هایی که انجام دادم تیم دیناموزاگرب را انتخاب کردم. امیدوارم در این تیم جدیدم آنقدر خوب کار کنم تا بتوانم پله‌های موفقیت را طی کنم و به عنوان یک بازیکن ایرانی شرایط خوبی را در فوتبال اروپا رقم بزنم.

* لیگ کرواسی و بازی در این کشور شاید یک ریسک باشد. شاید بتوانی به تیم‌های مطرح‌تر اروپایی بروی و یا اینکه مثل علی کریمی که در کرواسی موفق نبود بشوی. قبول داری که ریسک بزرگی انجام دادی؟

بله، موافق هستم که ریسک بزرگی انجام دادم و تصمیم سختی گرفتم چرا که در دیناموزاگرب دوباره باید از صفر شروع کنم. شاید در این تیم کسی را نشناسم و روزهای سختی را در پیش داشته باشم اما با تلاش زیاد و توکل به خدا می‌خواهم پیشرفت کنم. می‌خواهم به تیم‌های بزرگ بروم که البته این مساله فقط با شعار دادن و حرف زدن نمی‌شود و باید تلاش زیادی کنم.

* در این دو سال با لقب مهدوی‌کیا از سوی هواداران تشویق شدی. فکر می‌کنی می‌توانستی در پرسپولیس تبدیل به یک مهدوی‌کیا دیگر شوی؟

واقعا خوشحالم که با آقای مهدی مهدوی‌کیا مقایسه شدم و هواداران از این لقب برای من استفاده کردند. هدف خودم هم این است که راه آقا مهدی را بروم تا بتوانم در فوتبال اروپا برای خودم اسمی داشته باشم و پیشرفت کنم. خیلی دوست داشتم در پرسپولیس بمانم چون عاشق این تیم هستم اما شاید اگر سنم بالاتر می‌رفت رفتن به اروپا خیلی سخت‌تر می‌شد و شاید بهترین زمان برای پیوستن به یک تیم اروپایی در همین سن و سال باشد.

 * کمتر مربی شاید در پرسپولیس به یک جوان 20 ساله بازی می‌داد اما برانکو این کار را برایت انجام داد. درباره او چه صحبتی داری؟

دیروز و قبل از بازی هم با آقای برانکو صحبت کردم و بابت همه حمایت‌هایش ممنون او هستم. برانکو لطف بزرگی به من کرد. در ابتدا خدا به من کمک زیادی کرد و سپس لطف آقای برانکو باعث شد که من در فوتبال پیشرفت کنم. واقعا کمتر مربی در تیم پرسپولیس ریسک می‌کند و به یک جوان 20 ساله بازی می‌دهد اما برانکو این کار را انجام داد و با توجه به هم پستی‌هایی که داشتم لطف بزرگی در حق من کرد که همیشه از او ممنونم. من پیشرفت و ترقی‌ام را در این 2 سال مدیون برانکو هستم و از او، دستیارانش، همبازیانم و همچنین هواداران پرسپولیس بابت محبت‌هایی که در حق داشتم قدردانی می‌کنم.

* حالا که رفتنت از پرسپولیس قطعی شده بهترین و بدترین خاطراتت را از روزهایی که در این تیم بازی کردی بگو.

فکر می‌کنم بهترین خاطره من در این دو ساله همین برد شب گذشته مقابل الجزیره بود که واقعا به همه ما لذت داد. بدترین خاطراتم هم باخت در دربی بود که البته من در دربی‌ها معمولا خیلی خوب بازی کردم و مربیانم از من رضایت داشتم.

* خوب بودنت اما برای دعوت به تیم ملی کافی نبود و عدم دعوت به تیم ملی باعث شد تا انتقادهایی به مربیان این تیم وارد شود. در این باره چه صحبتی داری؟

من در این باره نمی‌توانم اظهارنظر کنم. به هر حال تیم ملی مربی دارد و آنها صلاح می‌بینند که چه کسی دعوت شود. شاید این حرف کلیشه‌ای باشد اما من هم آرزو دارم که به تیم ملی دعوت شوم و مشتاق این مساله هم هستم اما در این خصوص سرمربی تیم ملی می‌تواند نظر بدهد.

* چه زمانی به کرواسی می‌روی؟

فعلا منتظر گرفتن ویزا هستم و پس از اینکه ویزایم صادر شد به کرواسی می‌روم و قراردادم را امضا می‌کنم.

* اگر صحبت خاصی داری در پایان بگو.

من در زمستان از دیناموزاگرب پیشنهاد داشتم اما چون دیدم که تیم به من نیاز دارم نرفتم و در پرسپولیس ماندم و خوشحالم که با قهرمانی و صعود در آسیا از این تیم جدا می‌شوم. بهترین روزهای زندگی‌ام را در پرسپولیس داشتم و از همه کسانی که به من کمک کردند تا روزهای خوبی داشته باشم تشکر می‌کنم و دلم برای همبازیانم، مربیانم و هواداران پرسپولیس واقعا تنگ می‌شود. 

 

2051

نظرات کاربران
محمدپارسا
طارمی ک تیمشو از گروهی نتونست بالا بیاره سروش ک 8 تا گل تو یه بازی خورد تیمش الانم ته جدوله رامینتونم ک به حرفاشون پاس گل میده خدایی لژیونر بیرون ندین ابرومونو نبرین علی داییو علی کریمیم ک از تیمای عربی رفتن بالا کاوه یه سال اومد استقلال رفت اروپا واسه اقای گلی داره میجنگه نورافکن هم امسال میره امیدواریم صادق محرمی حداقل بدرخشه:)
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۳:۵۶
پاسخ
15
2
م
سلام اميدوارم همچون مهدوي كيا و بازيهاي خوب خودت بتواني در همان نيم فصل دوم حضورت در فوتبال اروپا راهي تيم و ليگ بهتري بشوي . ومن ا...التوفيق
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۰:۳۸
پاسخ
0
11
kamran
دینامو سطح پایینتری نسبت به پرسپولیس داره اینو شک نکن و اگر هم سطح برابر یا بالاتری داشته باشه منجر به پیشرفتت نمیشه مگر زبانت رو به سرعت خوب کنی و بتونی با مربی، بازیکنا و مردم ارتباط بگیری
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۹:۲۶
پاسخ
2
9
محمد
تفاوت جدا شدن بازیکنان و برخورد متقاوت مردم رو ببینید
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۳:۰۰
پاسخ
0
21
ح
تو این شراط نباید پرسپولیس تنها میزاشتی
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۷:۱۹
پاسخ
5
15
ava
متشکر بابت تمام روزای خوبی که واسمون رقم زدی؛ موفق باشی
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۵:۴۷
پاسخ
0
16
سعید
رفتی اما ایکاش یه نیم فصل هم صبر میکردی اما برو که موفق باشی با وجود امثال کیروش فقط باید بری اروپا تا دعوت شی تیم ملی...
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۳:۲۸
پاسخ
1
22
صادق
موفق باشی.... اما شاهکار مدیریت اینجاست که قرارداد دو ساله با جوان 20 ساله اونم تو باشگاه بزرگی مثله پرسپولیس میبندن و ازین انتقال چیز بدردبخوری گیر باشگاه نمیاد...
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۴:۲۷
پاسخ
0
25
محمد
برو به سلامت موفق باشی ولی خداییش رو سانتر کردنات کار کن پدرمون و در آوردی (میخندد)!!!!!!
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۱:۱۰
پاسخ
0
26
امیر
یعنی این تا 5 سال دیگه بهترین دفاع راست ایران میشه خیلی بازیش دلنوازه ، کارواخالیه واسه خودش امیدوارم تو حاشیه نره و تو تصمیمش هم دقت کرده باشه که ی وقت اونجا افت نکنه و نیمکت نشین بشه خیلی از ایرانی ها خواستن برن خارج پیشرفت کنن اما الان اسمشون هم یاد هیچکس نیست
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۳:۰۰
پاسخ
1
26
سون هیل
یعنی معرفت تو و همسال تو آدم میبینه حالش بد میشه......پرسپولیس محرومه بعد میخوای بری به راحتی......کجا شناخته شدی....کجا اسم رسم پیدا کردی؟فقط نگو دلم واسه هوادارهای پرسپولیس تنگ میشه......هوادار پرسپولیس یکی مثل سید جلال دوست داره که وقتی گل میزنه آدم تو صورتش رگ غیرتشو میبینه....نه یکی مثل تو طارمی که ول کردین و رفتین.....واسه بی تعصب هایی مثل تو باید فقط باید تاسف خورد که پرسپولیس تنها گذاشتین و رفتین.......خودت با مهدوی کیا قیاس نکن چون تو کجا موشک هامبورگ کجا؟ مهدوی کیا بهترین پاسور بندسلیگا شد....تو توی دو فصل کلا دو تا پاس گل دادی... خخخخخخ.پس بیخیال
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۴:۰۵
پاسخ
31
8
سمــیعـی . بوشهـــر
خدانگهدارت. فقط مراقب باش اسیر زرق وبرق نشی وهمینطور محجوب و دوست داشتنی بمون.
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰:۴۴
پاسخ
1
29
سیدامین
سلام موفق باشی بازیکن خوبی بودش جاش برای فصل بعد حتما خالی خواهد بود .. و ای کاش رامین رضاییان و مهدی طارمی مثل تو رفتار میکردن نه پرسپولیس به مشکل میخوردش نه با هواداران به مشکل میخوردن .. همه با عشق و علاقه راهی اورپا میکردنش حتی اقای برانکو که برای صادق محرمی عزیز با رفتار خوبش اینطور شد
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۹:۴۶
پاسخ
9
179
زهرا حريزى
خوشحالم که مثل بعضیا به قطر نرفتی وپیشرفت رو انتخاب کردی
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۶:۳۴
پاسخ
9
221
06
اگه الگوت مهدوی کیاس بدون مهدی اینقدر معرفت داشت که تو همچین شرایطی تیم رو تنها نمیذاشت. خدا به بعضیا ظرفیت بده.
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۴:۴۶
پاسخ
235
56
امیر بارستقلال(FCBE)
داداش چی گفتی که 175 دیسلایک خوردی:/
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۴:۵۹
5
20
Mamad
چرا دیس لایک میدین حرف حقو زد از مهدوی کیا بزرگای پرسپولیس اول باید معرفتشونو دید و یاد گرفت بعد راهشونو رفت واقعا نمیدونم اینا چطور بازیکنایی هستن وقتی خودمو جاشون قرار میدم میبینم همون اول میگم اگه پنجره باز نشه میمونم تا به تیمم کمک کنم یسال دیرتر میرفت اتفاقی نمیافتاد صادق پسر گل و دوست داشتنی ایه و همیشم جاش تو قلب ماست موشک پرسپولیسه ولی بیمعرفتی کرد ۲۰ نمیرفت ۲۱ میرفت چه بسا تیمای بهتریم بهش پیشنهاد میدادن اقای طارمی اقا محرمی با معرفت باشین به عنوان یه گیلانی بهت میگم هم استانی اگه یسال دیرتر ترلنسفر میشدی فرق انچنانی نمیکرد ولی محبوبیتت ۱۰۰ برابر بیشتر میشد ولی حیف که بازیکنای الان پولو ب محبوبیت ترجیح میدن و یروز دلشون واس محبوبیت گذشتشون تنگ میشه بدون شک
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۲:۲۶
15
22