محرم روی نیمکت می‌نشیند؟/ باشگاه سپاهان: مانعی برای همکاری با نویدکیا نیست

محرم روی نیمکت می‌نشیند؟/ باشگاه سپاهان: مانعی برای همکاری با نویدکیا نیست

2582
12:45
04 خرداد 1397
باشگاه سپاهان اعلام کرد که مانعی برای همکاری با محرم نویدکیا و حضور وی در کنار امیر قلعه نویی وجود ندارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه سپاهان اعلام کرد که مانعی برای همکاری با محرم نویدکیا و حضور وی در کنار امیر قلعه نویی وجود ندارد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از مهر، بحث حضور محرم نویدکیا روی نیمکت سپاهان به عنوان مربی از زمان خداحافظی این بازیکن از میادین فوتبال همواره به نوعی مطرح بوده است. حتی طی یکی دو سال اخیر و پیش از سر کار آمدن زلاتکو کرانچار و همچنین منصور ابراهیم زاده، شائباتی پیرامون انتخاب نویدکیا به عنوان سرمربی سپاهان منتشر شده بود.

حالا با انتخاب امیر قلعه نویی به عنوان سرمربی سپاهان، بحث حضور محرم نویدکیا روی نیمکت زردپوشان اصفهانی اینبار به عنوان مربی مطرح شده است. قلعه نویی چند روز پیش در مصاحبه ای اعلام کرد که تمایل دارد با نویدکیا همکاری کند و سپاهان باید محرم را «نماد» باشگاه خود کند.

بعد از صحبتهای قلعه نویی، باشگاه سپاهان هم برای همکاری با نویدکیا اعلام آمادگی کرد. مسعود تابش مدیرعامل این باشگاه، در این مورد گفت: من در رسانه ها خواندم که قلعه نویی برای همکاری با نویدکیا علاقه مند است. باید بگویم باشگاه هم مشکلی ندارد. این دیگر به خود محرم نویدکیا بستگی دارد.

تابش افزود: مانعی برای همکاری با نویدکیا وجود ندارد. نویدکیا کاپیتان و بازیکن بزرگی بوده است و می تواند به سپاهان کمک کند.

 

1004

 

نظرات کاربران
سپاهان5
اگه برگرده عالی میشه ای کاش هادی عقیلی هم ب کادر فنی اضافه میشد
۰۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۴:۳۲
پاسخ
1
28
آریا برزن پرسپولیسی
پولپاهان .همه بازیکنارو میخره .بعد میگن قرمز و ابی ولخرجن
۰۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۱:۱۱
پاسخ
35
4