محرومیت سنگین کاپیتان فرانکفورت به دلیل هل دادن مربی حریف؛ خداحافظ 2019!

محرومیت سنگین کاپیتان فرانکفورت به دلیل هل دادن مربی حریف؛ خداحافظ 2019!

9696
19:03
22 آبان 1398
داوید آبراهام کاپیتان آینتراخت فرانکفورت دیگر بازی در سال 2019 را تجربه نخواهد کرد.

به گزارش وبسایت نود، بوندسلیگا داوید آبراهام کاپیتان 33 ساله و آرژانتینی آینتراخت فرانکفورت را به دلیل حمله به کریستین استرایش سرمربی تیم فرایبورگ 7 جلسه از همراهی تیمش محروم و به پرداخت 25 هزار یورو جریمه نقدی محروم کرد. 

بازی دو تیم فرایبورگ و فرانکفورت روز یکشنبه در هفته یازدهم رقابت های بوندسلیگا به میزبانی فرایبورگ به مصاف هم رفتند و بازی در شرایط وارد وقت های اضافه شد که فرانکفورت 10 نفره با گل دقیقه 77 نیلز پترسن 1-0 عقب بود. در پنجمین دقیقه از وقت های اضافه آبراهام با سرعت به سمت بیرون زمین در حال دویدن بود تا با برداشتن توپ، آن را سریعا پرتاب کند، اما در این مسیر که در سمت نیمکت فرایبورگ بود به شکلی عامدانه با استرایش در محدوده فنی نیمکت فرایبورگ برخورد کرد و سرمربی فرایبورگ را نقش بر زمین کرد. 

زمین خوردن استرایش موجب بروز درگیری گسترده ای میان بازیکنان درون زمین و نیمکت نشینان دو تیم شد. فلیکس برایش داور باتجربه این مسابقه به سرعت آبراهام را با کارت قرمز مواجه ساخت و در ادامه به وینچنزو گریفو، بازیکن فرایبورگ که تا دقیقه 57 در میدان بود نیز کارت قرمز نشان داد. فلورین برونز کمک مربی فرانکفورت هم دیگر فردی بود که در طی این درگیری با کارت زرد برایش مواجه شد. 

استرایش بعد از این مسابقه با احساسی خطاب کردن آبراهام، عنوان کرده بود نباید به حرف زدن بدون فکر پیرامون این موضوع ادامه داد. فردی بوبیچ یکی از مدیران فرانکفورت نیز عنوان کرد آبراهام در آن لحظه احساساتی شده، اما تلاشی نکرد تا برای این اقدام آبراهام بهانه ای بیاورد.

با محرومیت 7 جلسه ای، آبراهام دیگر قادر نخواهد بود در بازی های بوندسلیگا در سال 2019 به میدان برود و در دیدار هفته نوزدهم برابر لایپزیش، روز 25 ژانویه 2020، فرصت بازگشت به ترکیب آدی هوتر را خواهد داشت.

به نظر می‌رسد فرانکفورت، که با 17 امتیاز از 11 مسابقه در رده نهم بوندسلیگا قرار دارد، تصمیمی ندارد نسبت به این حکم اعتراض کند.

7712

نظرات کاربران
آیلین تاجی
خب آبراهام هم ابراز پیشمانی و ندامت میکرد تا رئیس کمیته انضباطی و رئیس فدارسیون فوتبال آلمان براش ماست مالی کنن
۲۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۱۶:۰۲
پاسخ
16
28
Omidtaji
اینکه آبراهام رو محروم کردن کار درستی بود ولی باید استرایش هم محروم کنن چون جدا از حرکت تحریک آمیزش صدرصد حرفی هم زده که آبراهام این حرکت خشن رو انجام داد
۲۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۱۱:۵۱
پاسخ
16
13
تا 1400با کاپ اسنپی
مقایسه کنید با حرکت زشت بیرانوند و حملات شجاع به داوران
۲۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۰:۴۰
پاسخ
20
48
علی
یه دروازه بان هم بود داخل زمین و بیرون زمین هل میداد داد میزد اهانت میکرد با دستاش حرکت......برای تماشاچیای حریف در میاورد حتی تعلیقی هاش هم اجرا نمیشد چرا چون ...............هیس
۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۱:۲۱
پاسخ
52
80
آپادانا
یه بازیکنم بود که همین کارو با داور کرد ولی چون وزارتقلالی محروم هیچی که جریمشم نکرد :)
۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۲:۲۰
پاسخ
85
105
AZADI
چراچرت و پرت میگی؟؟؟:)))واسه یه دست زدن دو جلسه محروم کردن بعد تو کدوم صنحه داورو نقش زمین کردیم که خودمون خبر نداریم؟=]
۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۶:۰۰
42
54